עונה 3, פרק 14 - שלב הדו קרב

עונה 3, פרק 14 - שלב הדו קרב

עוד תוכנית מרתקת לפנינו. מי ינצח בדו-קרב? ממי נאלץ להיפרד? והאם יהיה מישהו שיעבור נבחרת?

נחכה ונראה בעוד שעה... אבל מי סופר?

trilliane

Well-known member
מנהל
חיבבתי את האודישן שלו, את שלה פחות

(נדמה לי שגם די זייפה בו). בסה"כ שניהם בסדר, לא חושבת שאצטער נורא על מי שילך, אבל אני נוטה יותר לכיוון מתן. אמתין לדו-קרב עצמו כדי לגבש דעה (ונקווה שהפעם מוש בחר שיר קצת יותר נורמלי).

trilliane

Well-known member
מנהל
התקווה לגבי מוש נגוזה... *אנחה*

מתן בקושי נשמע באוקטבה הנמוכה, כנראה לא הסולם שלו. השתפר מאוד בפזמון.
היא בסדר גמור (וגם הזכירה לי קצת את ג'יין פונדה בצעירותה), אבל די סתמית ולא מעניינת אותי. עדיין מעדיפה את מתן.

trilliane

Well-known member
מנהל
כפי שסיכם בנזוגי "היא כוסית מדי, זו בעיה"...

trilliane

Well-known member
מנהל
אגב, לדעתי מתן נראה לא פחות טוב, אבל מוש סטרייט...

והנה אביב הציל אותו, סבבה. מההצלות היותר מוצלחות בעיניי, הוא מתמודד שמעניין אותי לראות הלאה.

Uri04

New member
אני בשוק שאביב דווקא הציל אותו

אחרי הוא קטל לו את האודישן ("לשים למישהו גיטרה ביד לא הופך אותו לרוקיסט, ואתה לא רוקיסט בעיני" ו-"לא מבין למה מוש הסתובב אליך, אבל שיהיה בהצלחה").

Uri04

New member
אבל אביב לא היה חייב להציל אותו

כנראה שמתן הפגיז

trilliane

Well-known member
מנהל
ידוע, אז? אביב אמר מפורשות שהוא חש אצלו שיפור

הפעם הוא הרשים אותו יותר, נשארה לו הצלה, ונשארו עוד מעט מאוד קרבות...
אותי זה דווקא לא הפתיע. אני חושבת שאביב קצת החמיר איתו באודישן, הוא לא בא לו אז בטוב, ועכשיו לדעתי נוכח לגלות שטעה ודווקא יש עוד מה לעשות איתו.

Uri04

New member
אני פשוט לא צופה איתכם בזמן אמת, כי אין לי טלוויזיה

אבל מסקרן אותי לדעת מה יקרה ולא בא לי לחכות עד חצות שישתחרר הווידאו ליוטיוב, בגלל זה אני לא יודע כמה טוב הלך לכל מתמודד, אלא מעריך את זה לפי התגובות שלכם.

kobyz21

New member
הקפריזות האלה של אביב לא לעניין

זה נותן קצת טעם לפגם לתוכנית

trilliane

Well-known member
מנהל
למה קפריזות? להפך, הוא עשה כאן משהו יפה ולעניין

לא התרשם ממנו באודישן ובכל זאת ידע לומר "ואללה, טעיתי, הפתעת אותי לטובה" והציל אותו. רק טיפש לא משנה את דעתו לנוכח ראיות חדשות, ובמקרה הזה אביב הוכיח שהוא לא מתעקש על מה שאמר אז רק כדי להראות שהוא עקבי (לו היה עושה זאת, *זו* הייתה קפריזה).

kobyz21

New member
איזה ראיות חדשות ואיזה בטיח

ראיות חדשות שמספיקות כדי להתהפך ב 180 מעלות? למה הוא ירד עליו כל כך בהתחלה ואמר שזה שיש לו גיטרה לו אומר שהוא קשור לרוק, זה נראה שאביב סתם זורק משפטים כדי לצאת מגניב, ומאידך בפעם השנייה הוא צריך למצוא דרך אחרת כדי לצאת מגניב אז ממציא רגישות ושינוי דעה... את אומרת שזה לא קפריזות, אני אומר קפריזות וחוסר אמינות שלעיתים יש לאביב והוא חייב לנקות אותם לצד הדברים הטובים שכן יש בו...

trilliane

Well-known member
מנהל
רושם שונה. קרה לי לא פעם בחיים

שממש לא התלהבתי ממישהו (לאו דווקא אדם מהיכרות אישית, יכול להיות גם אמן) ובהזדמנות אחרת גיליתי שהוא דווקא מוצא חן בעיניי. אני לא חושבת שהוא מנסה להיות מגניב, אני חושבת שהוא באמת לא התלהב ממנו באודישן ובדו-קרב הוא כן מצב חן בעיניו.

trilliane

Well-known member
מנהל
שוב, הייתי במצבים כאלה, קורה. גם אם לך לא קרה.

למעלה