עונה 3, פרק 15 - דו קרב הסופי בהחלט

Uri04

New member
מה הדעה שלי?

שמתן נדפק בערך מהרגע שהגיע לאודישן, ולא כי הוא גרוע - אלא כי הפורמט מזעזע. לא היה לו באמת סיכוי, כאשר מוש הציב אותו מול טליה, וכולנו יודעים שמוש מעדיף כמה שיותר כוסיות בנבחרת שלו (שימו לב, סטטיסטית, כמה בנות שנראות טוב נמצאות אצלו בנבחרת על פני זמרים/ות יותר טובים שאינם כוסיות), והוא נדפק פעם נוספת כשזה היה ברור שהוא יתועדף פחות על פני אוהד, מאחר והפורמט שוב מצוות כמה זמרים מאותו סגנון ביחד (במקרה הזה - גברים שהם זמרים-יוצרים) ל"ראש בראש".

אוהד ניצל כי זה מכור. אייל גרם לאביב לבכות בעבר. אביב נותן משקל רב לרושם הקודם שזמרים השאירו עליו. ביי מתן.

אני מקווה שאתה טועה

אייל תמיד נראה ״בהלם״. בחור רגיש, אינמלעשות.
&nbsp
אייל הוא יותר בסגנון של אביתר בנאי- הוא מרגש בסגנון שלו ובקול שלו, אבל בריאליטי מוזיקה זה קצת בעייתי.
היו רק 2 בנים שממש עניינו אותי בשלב האודישנים- דוד פארין ואייל. עכשיו דוד הודח:( נשאר לי רק לקוות שאייל ישאר.

אוהד או מתן זה באמת לא משנה

שניהם בינוניים מינוס בעיני. מתן פשוט חתיך יותר. אוהד כותב שירים שאביב אוהב.
לא נפלתי מהאודישן שלהם, והדו קרב לא שינה את דעתי.
לו אני אביב, לא הייתי מצילה את מתן ולא הייתי מעבירה את אוהד עוד בדו קרב.
&nbsp
מוש לא בחר את טליה ״כי היא כוסית״(אייקוןנגעל). גם אני הייתי מעדיפה אותה על מתן בכל רגע נתון.
אני ממש מקווה שאם אייל ומתן יהיו אלו שיעלו לשיר, אייל יבחר.

עונה 3, פרק 15 - דו קרב הסופי בהחלט

לא ממש הצלחתי להבין למה. אבל רגע לפני שלב ההופעות החיות ישנו עוד דו קרב. אז מי ינצח בו וימשיך להופעות החיות?
מי יודח רגע לפני שלב ההופעות החיות?
ומי תהיה הקבוצה הסופית בהחלט בכל נבחרת לפני שלב ההופעות החיות?

תגובות, הערות, הארות, מענות ותלונות בשרשור זה

xjoiq

New member
מתן הוא יותר רוקיסט וצבע קול יותר מחוספס ומענין משלושתם

והוא גם מתקדם יפה ו"נאפה יפה".
ובדו קרב שלו מול טליה התחברתי,הפלא ופלא, אליו יותר מאשר אליה(למרות שיש לי משיכה טבעית כברירת מחדל לקולות נשיים).
והפך ממתמודד "צמנט" שממלא פורמלית את רשימת המתמודדים למתמודד ששווה לעקוב אחריו ולהנות מהביצועים שלו

מה שמראה בדיוק

שמדובר בטעם אישי - הסכמתי עם מוש לחלוטין בבחירה הזו.
אין על גיטרות ותופים ומוזיקת רוק. מתן הוא פשוט די בינוני בז׳אנר הזה. הוא יותר טוב מאוהד מבחינת שירה - אבל שניהם די משעממים בעיני ואייל עדיף על שניהם.
&nbsp

xjoiq

New member
תפרידי

מתן באודישן באמת היה די בינוני אבל הוא עבד על עצמו יפה והתחיל להשתפר משמעותית ובדו-קרב הוא התחיל לייצר עניין. לטליה היו מניירות מהסוג היותר מעיק ש"הצליחו" להעיק למרות הסטאר קוואליטי המרשים שלה. לא רוצה לדון את מוש מאוד יתכן וכנראה שגם אני הייתי במקומו עושה את אותה בחירה אבל זו אחת הבחירות הפחות מקצועיות שנעשו בתוכנית.
למתן שכאמור משתפר(ומפגין יכולת מוכחת להשתפר) יש יתרון על אייל לא רק בז'אנר אלא גם בצבע הקול.

אני אסביר את זה ככה:

מתן השתפר מ55 באודישן, ל80 בדו קרב. יופי לו.
טליה התחילה ב90 באודישן ונשארה 90 בדו קרב.
בחירה מקצועית להפליא - היא פשוט עדיפה עליו.

בעיניי, היתרון היחיד שיש למתן על אייל הוא המראה.

xjoiq

New member
טליה היתה אחת החלשות בשלב הדו קרב

אם לא הכי חלשה.
החלשים מבין המתמודדים היו משעממים - טליה(בדו-קרב) היתה מעיקה.
לרומה למשל לשם השוואה יש מניירות מרגשות לטליה יש מעיקות.
אם טליה באודישן היתה 85, בדו קרב היא נהיתה 30.
האחרונה שהייתי מהמר עליה שתתקדם.
עם מתן היה לו סיכוי לזמר שמתפתח ויכול לתפוס כיוונים יפים.
&nbsp

מיותר לציין שאני לא מסכימה איתך, כן?

היא פשוט יותר טובה ממנו בעיני. יש לה הרבה פחות על מה לעבוד על פניו והיא כריזמתית בטירוף עם קול מעולה.
הוא - בסדר.
&nbsp
ובאמת שמ90, יש הרבה פחות לאן להתקדם.

xjoiq

New member
לא, לא מיותר

זה כמו להתווכח מה יותר טעים דגים או קוטג'.
את אוהבת את הכריזמה שלה ואת הקול שלה והמניירות הקיצוניות שלה לא מפריעות לך.בסדר.
כשאת דיברת על כריזמה עשית לי אסוציאציה והזכרת לי שדנה ליקוורניק המעולה יושבת בבית וטליה עדיין ממשיכה.

חשבתי שזה מיותר

לאור הדעות והדוגמאות שהבעתי קודם, מילא.
&nbsp
גם דנה היא פספוס לדעתי. אם אפשר להציל את מתן, לידור, בן ומיכל- בטח ובטח שאפשר היה להציל את דוד פארין ודנה ליקוורניק.
טליה היא לא חשבון על דנה, ככה שלא הבנתי את ההקבלה בתגובה שלך.

xjoiq

New member
ההקבלה קשורה לכך שהן נמצאות על משבצת קרובה

ודנה היא פי כמה יותר מוכשרת וגם עם יותר שליטה על הקול(באופן יחסי) הרבה פחות מניירות(וגם המניירות של דנה הם יותר חינניות) ודנה גם יותר גרובית ועוד כמה יותר-ים.

בדיוק הפוך בעיני

דנה מלאת מניירות, וקצת מתאמצת - ואם כי יש לה קול מעניין הוא לא מתקרב לזה של טליה...
(ברור שבשלב ההופעות החיות יש לה יותר ממקום, בעיקר מול מי שכן שנשארו- אבל טליה היא פשוט לא המקום להשוואה)

xjoiq

New member
לא יודע מאיפה הבאת את זה שדנה יותר מלאת מניירות מטליה

ואמרתי לך שהמניירות של דנה הם חינניות לעומת מניירות מעיקות של טליה וגם דנה יותר מוזיקלית נוסף לכל.
&nbsp
בסדר את אוהבת את הקול של טליה אבל בשבילי הוא מעיק.

מהביצוע בדו קרב

היא אכלה את הבמה, אבל עם כ"כ כ"כ הרבה מניירות...
נו, אבל מהנק' הזו התחלנו- על טעם וריח וזה.
אתה מתחבר יותר לדנה וחושב שהיא יותר מוזיקלית ושהקול שלה יפה יותר ושהמניירות שלה חינניות -
אני חושבת בדיוק הפוך. שהמניירות שלה קצת מוגזמות ויש לה הרבה על מה לעבוד ושהקול שלה הרבה פחות מעניין מזה של טליה.
ואני לא חושבת שאפשר "להאשים" את טליה בזה שדנה הודחה ולא קיבלה SAVE...

xjoiq

New member
לא כל כך הרבה

שימי לב גם שהמנטורים ביקרו את טליה על המניירות(שבעיני הם מעיקות ואולי זה גם היה מעיק בעיניהם) והרבה פחות את דנה ורובם אם לא כולם העדיפו את דנה על פני דר ואורין וכולם כמדומני גם העדיפו את מתן על פני טליה.
&nbsp
"להאשים" ישירות לא
אבל תארי לך שטליה היתה משובצת לדו קרב של דנה ודנה לזו של טליה...או שהדו קרב שבאמת היה צריך להיות היה והוא זה של דנה מול טליה...

kobyz21

New member
דנה נפלה בגדול בדו קרב

היה לה אודישן מגניב, גם בחזרות לדו קרב היא נשמעה טוב, אבל פתאום בדו קרב עצמו היא איבדה את עצמה ונתנה ביצוע אובר מלאכותי ומלוקק שלא מתאים לה, חבל כי העדפתי אותה על פני האחיות אבל בדו קרב היא היתה חלשה יותר, אולי נלחצה, הרגישה מאוימת מהאחיות...

xjoiq

New member
לא,איפה..

אהבתי את דנה מאוד באודישן זה היה וואחד גרוב שלאף מתמודד/ת אין השנה ואולי גם שנה שעברה.
&nbsp
אבל בדו קרב זה היא נתנה פאואר. אהבתי אותה בתור לביאה שואגת.
אתה יודע אני לא עף על המקור(ואף פעם לא ממש עפתי) אבל דנה הביאה קאבר כזה עוצמתי על גבול המטאלי עד כדי כך שאם לא הייתי יודע של מי המקור הייתי חושב שהמקור הוא של queen לפחות או איזה להקת מטאל מהאייטיז עם אחד הביג וויסרים הטובים מהפנתיאון כסולן. משהו שעשה לי רעב שדנה תתפרע עלי כל השיר ובעוד יותר עוצמתיות ממה שהיא נתנה ולא רק חצי שיר כשהחצי השני שייך לצמד.
&nbsp
האובר הזה שאתה קורא לו מלאכותי ומלוקק(???
)הוסיף לו מטאליות ואני אהבתי וקשה לי להזדהות עם מה שאתה כותב
&nbsp
&nbsp

kobyz21

New member
הרגשתי שהיא איבדה את הייחוד שלה בדו קרב

שמה שהיה נשמע גרוביות מגניבה באודישן נהיה מניירות סתמיות ושירה אובר דה טופ... לדעתי היא הרגישה לא בנוח בדו קרב, לא בטוחה בעצמה, כי בחזרה שלה חשבתי שזה הולך להתפתח יפה אבל אז בדו קרב משהו השתנה...

למעלה