עונה 3, פרק 17, שלב ההופעות החיות

Uri04

New member
חחח מעז יצא מתוק

גם אם זו לא היתה הכוונה. אגב, מה את חושבת על הווידאו? (מנסה לקדם תכנים יצירתיים שערכתי בשביל הכיף).

Uri04

New member

Uri04

New member
לא אמרתי שהיא מכורה כי אין לי הוכחה לכך

אבל זה מרגיש ככה בכל פעם שמשתפכים על מועמד שלדעתי ממש לא מגיעה לו/לה ההשתפכות הזו, ומכתירים אותו/אותה כמנצח/ת עוד משלב האודישנים.

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן, לדעתך...
דעתי היא שבמקרה שלה התשבחות מהמוצדקות

גם אני לא אוהבת שקושרים מראש כתרים, אבל היא כ"כ צעירה ובכל זאת עם כזאת נוכחות בימתית, יציבות קולית, גוון קול מעניין ועצמה... באמת שאין הרבה כאלה, ואני לא נוטה להיות מהמשתפכים (להפך...
). עד שכבר מגיע מתמודד שאני אומרת "וואוו", זה באמת כי הוא הרשים אותי במיוחד.

Uri04

New member
היא תהיה טובה בעוד 4-5 שנים. כרגע היא לא עושה לי את זה

trilliane

Well-known member
מנהל
אני חושבת שהיא מצוינת כבר כיום

לא יודעת איך היא תהיה בעוד 4–5 שנים, מקווה שרק תשתבח...

trilliane

Well-known member
מנהל
אני דווקא לא אהבתי את הקוקו וגם לא את האיפור

יותר יפה לה פזור...
הביצוע עצמו החל לא רע אבל נהייה קצת מנייריסטי מדי... אולי כי זה שיר שאין בו הרבה מה לעשות, אז צריך איכשהו להכניס בו חיים... אני חושבת שהוא פשוט לא ממש התאים לה, זה מתאים לסגנון שירה יותר "מתכתי"(?), משהו נון-שלנטי כזה, של זמר שחור... אני חושבת ששרית לא לגמרי קלעה כאן בבחירת השיר, אם כי אני מרגישה שהיא ממש ניסתה.

סיכום:

טוב, בהתחלה בגלל העיבוד המוזר זה היה נשמע כמעט כאילו היא מזייפת.
היא נתנה ביצוע מאוד דומה למקור (שזה דבר טוב) - ויש לה קול יפה.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר משעמם, והיא שרה דומה מדי למקור, אין פה מה לרענן או לרגש

וזה גם לא התעלה על המקור (שיתרונו היה ברעננותו דאז). היא נראית טוב ונשמעת בסדר גמור (טיפונת צרודה, אולי) אבל בינתיים אין בזה שום דבר שמלהיב אותי, הכול נורא סתמי. בעיניי בחירה לא מוצלחת של אביב.

ג'וש -Desert Rose

קצת קשה לעיכול.
יש לו קול מעניין, וזה היה ביצוע מעניין - איך אמר מיכאל - אינגליש מן במימונה
.
&nbsp
(אבל מודה שאני לא מכירה את המקור, אז אין לי השוואה)
&nbsp
שלומי פשוט חמוד.והסכמתי עם מוש.
&nbsp

Uri04

New member
לא נפלתי, אבל אביב שוב יצא צבוע

מתלונן על המבטא של ג'וש באנגלית, כשתמר נשמעה כמו הגרסא הקוריאנית של ג'יימס בלאק. נו באמת

trilliane

Well-known member
מנהל
אני חושבת שהביקורת שלו הייתה במקום

וראו שגם שרית לא שלמה עם הביצוע אבל ניסתה להיות דיפלומטית... ייאמר לזכותה שהיא לא משקרת ואומרת על ביצוע שהוא טוב כשהוא לא... אבל היא בדרך כלל מנסה לעקוף את הבעיה ולא זורקת את האמת הלא נעימה בפנים.
&nbsp
לגבי תמר, את הביצוע שלה בתכנית עוד לא שמעתי (אני כותבת כאן תוך כדי צפייה) אבל באודישן היא שרה באנגלית והייתה בסדר גמור.

xjoiq

New member
וואו בחירת שיר לאחד השירים שאני הכי מורעל עליהם

משהו מאיזור השכונה של הפנתיאון כשהדם במח מחליט לקפוא ולעמוד דום בזמן הביצוע.
משהו חרוש חזק אצלי ובכל זאת בכל פעם שאני שומע את המקור אני עלול להיכנס לסדרת לופים חדשה.
&nbsp
&nbsp
למרות שהביצוע היה 10-15% מהמקור ובשביל קאבר טוב צריך להיות לפחות 120-150% מהמקור אני התענגתי על השיר בלי קשר לביצוע.
&nbsp
אם לא הייתי מכיר את המקור הייתי עלול להגיד שזה אחד הביצועים הכי טובים בדה וויס ever.
&nbsp
ספיישל בשבילך "איזו מן שלוה" אחד הביצועים ל-desert rose.
https://www.youtube.com/watch?v=lJxo4_Eza2I

בשמיעה שניה ושלישית( ״קצת״ חפרתי על השיר הזה ביוטיוב), השיר מתחיל to grow on me

הביצוע של סטינג וצ׳ב מאמי פשוט אחלה ( המוזיקה של השיר הזה פשוט מעולה. כשצ׳ב מאמי התחיל עם האמן אמן אמן(בסביבות 2:35), ישר חשבתי כמה מעולה היה אם שלומי שבת היה מבצע את הביצוע הזה יחד עם סטינג ( אני באמת פרובינציאלית מדי, מסתבר
))
והביצוע של ג׳וש דומה יותר לביצוע שכבר נעשה בדה וייס אחר (אוף, פעם ידעתי לקרוא ערבית
)
http://www.youtube.com/watch?v=XdFpRVVpQCM&feature=youtube_gdata_player( אם כי הdude הראשון נסחף ללב ים בהתחלה של הביצוע הזה...)והוא לא רע, אבל באמת שחוץ מהשיר הוא לא זכיר כ״כ.

xjoiq

New member
חח

בלינק שלך כאילו עוד שניה הם הולכים ללכת מכות.
(אגב הקולות שלהם של שניהם לא הכי מושכים בבסיס ועוד עם המניירות אז בכלל, ואפילו פחות מג'וש שלנו)

שב מאמי (ולא צ'ב) כי ch בצרפתית זה ש'.

אבל תדעי לך ששב מאמי הזה(אם הז'אנר לא מרתיע אותך)נחשב לאחד הגדולים ביותר בשירה הערבית העדכנית.
ככה שלמרות ששלומי לא ממש היה עושה בושות אבל לא הייתי נמהר להחליף את שב מאמי.

ואגב לגבי אותיות ערביות יש לך את המקלדת הערבית http://www.arabic-keyboard.org 
אני משתמש בזה בשביל למצוא שירים בערבית.
תוכלי להיזכר בכל האותיות
בלינק שהבאת של "אחלא סאוות' "(=דה וויס) המתמודדים היו(עפ"י הכיתוב על הוידאו):פריד ר'אנם ו-נוראדין דרבאלה
(אבל הם מניירו את עצמם לדעת)

למעלה