עונה 3, פרק 18 - שלב ההופעות החיות ב'

xjoiq

New member
אני עוד הצטערתי שמוש תקע לה פסי האטה ולא נתן לה להתפוצץ סוףף

אבל בכל זאת אני מאוד נהנה מהקול של נוי ובכל זאת קאבר טוב למקסימיליאן

trilliane

Well-known member
מנהל
לא הכרתי את השיר, לא ידעתי שהוא של ממ"ב

מפתיע שהוא מכאן, הייתי בטוחה שמארה"ב... עכשיו עושה לי חשק לשמוע את המקור, אין לי ספק שהיא הרבה יותר מעניינת. היא עוד יוצרת ומבצעת שלא הייתי מעזה לקחת שיר שלה.

Uri04

New member
אני אוהב את השיר הזה

אבל היא נורא סתמית בעיני. מסכים עם הביקורת של אביב - היא פשוט לא זמרת מעניינת. יש מיליון כמוה.
והמבטא
זה כבר נהיה מביך ממש.

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני מסכימה עם הביקורת של אביב, זה בערך מה שכתבתי בעצמי

(בזמן הביצוע, שלחתי לפני ביקורת המנטורים) וזו ממש לא הפעם הראשונה שבה אביב אומר בקול את מה שאני חושבת... לרוב אנחנו חושבים דומה (למעט לגבי הנבחרת שלו, הוא נוטה להיות לא מספיק אובייקטיבי לגביהם).

kobyz21

New member
אביב צודק ולא צודק

הוא צודק שהיא זמרת סימטרית ולא אסימטרית, אבל זה לא אומר שיש בזה משהו רע כי יש לה את הליטוש והעידון המיוחד לעשות את הסגנון הסימטרי בצורה מעולה ולהעיף אותו גבוה... הבעיה היתה בבחירת השיר שעשה מוש, פשוט מאוד צריך לעשות לה בחירת שירים סימטריים, זה היה ממש לא מקצועי מה שעשה מוש, רצה לקדם את חברה שלו מרינה באמצעות לתת שיר שלה לזמרת הכי טובה שיש לו למרות שהשיר לא מתאים לה..,

trilliane

Well-known member
מנהל
אוי, כ"כ הזדהיתי עם מה שמוש אמר עליה בהתחלה!

שהיא הולכת למקומות הנוצצים האלה, לשואו, לצעקנות...
הרבה זמרות הולכות לשם וזה די מתיש ומעיק.
&nbsp
ראיתי אותה בחזרה עם עוז מורג (כפרה עליו) גונחת, נאנחת, נאנקת, מתפתלת, מתייסרת...
התעייפתי רק מלהסתכל עליה!
&nbsp
אהבתי את השמלה, הסטיילינג היה מוצלח. הביצוע התחיל לא רע; אמנם נשמעת כמו הרבה זמרות בסגנון הזה (וזה די משעמם אותי) אבל החזיקה בסה"כ את השיר... ואז החלה יותר לצעוק, להתפתל, להתייסר ולעייף אותי... צר לי, זה לא בשבילי.

סיכום

זה היה ביצוע טוב שלה, אבל המבטא, אוי, המבטא...
(חייבים שירים באנגלית? אי אפשר לבחור שיר בעברית?)
&nbsp
וואו, איזה פרגון לממ"ב מצד אביב. הבנתי למה הוא התכוון בסימטריה הזו- זה היה ביצוע טוב, אבל נוי היא זמרת "רגילה". זה לא בהכרח רע- אבל באמת שכדי לבלוט ולהתקדם צריך גם טיפה X פקטור.

trilliane

Well-known member
מנהל
מוש בוחר בעיקר שירים באנגלית (וזה לא מפריע לשלומי, מסתבר)

אני חושבת שבסימטרי הוא התכוון מאוזן, סטנדרטי, לא חורג מהקווים, לא יוצר שום דבר מחוספס, ייחודי, מעניין וכו'. ומסכימה עם דברייך (יא, מה נהיה?
).

אולי בגלל שאצל מוש זה לא איזו נשיאת דגל תרבותי. אבל באמת מוזר הקטע הזה.
&nbsp
בקיצור- סימטרי= רגיל(ופחות מעניין).
&nbsp
(יאללה, אז יש גם דברים שאנחנו מסכימות לגביהם...
)

trilliane

Well-known member
מנהל
למה משנה הסיבה?

אם כבר, לבחור שירים באנגלית כחלק מקונספט (בפרט למתמודדים שזה מתאים לסגנון שלהם, ואצל אביב הם הרוב) יותר הגיוני בעיניי מלבחור שירים לא מתאימים רק כי... אה... ואללה אין לי מושג.
ובכל מקרה לא ראיתי שאביב הניף ונופף באיזה נס תרבותי לפני ששלומי העיר לו על כך.

אין לי בעיה

כמו שכבר כתבתי עם שירים באף שפה, זה אפילו הגיוני - כי זה מגדיל את הרפרטואר וברור שאם יש שיר ש"מתלבש" על זמר/ת זה שהוא באנגלית לא אמור לשנות כלום.

אין לי מושג אם הסיבה משנה, סתם מנסה להבין מה יכולה להיות הסיבה שאנגלית אצל אביב מפריעה לשלומי, אבל כש5/6 הזמרים אצל מוש שרים באנגלית, זה פחות מפריע לו..

xjoiq

New member
כן ביצוע נחמד למדי

חשבתי שהיא החוליה החלשה אצל שלומי אבל כנראה שלא

Uri04

New member
meh

משעמם ונשכח. אולי חבל שלא נתנו לאביב להגיב לה. זה היה יכול להיות אכזרי בשבילה, אבל טלוויזיה טובה בשבילנו

xjoiq

New member
שמעת על

"מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך"
זה לא טלוויזיה טובה בשבילנו זה טלוויזיה זיפתית ומסריחה בשבילנו.
טראש תחפש בתוכניות ייעודיות לא צריך להרחיב ולגרום להתפשטותן על כל רצועות השידור. ובטח שלא בתוכנית מוזיקה שגם אני צריך לצפות בה.
וראה גם מה שכתבתי לך למטה ע"י התגובה שלך ללידור.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
אוי, איזה סטייל מתלהב ומטופש דפקו לה בסרטון לפני השיר

ובהופעה עצמה הסטיליסטים חשבו שהיא פוקהונטס או משהו...

אבל ביצוע לא רע. זה לא הסגנון שלי, אבל שרה בסה"כ נקי ובלי פוזות. את הצעקה בסוף פחות אהבתי, היה עדיף לוותר (אבל אי אפשר בלי, ככה זה בתכניות האלה
). לפחות זה היה יחסית בקטנה, והיא ריככה חזרה בסיום.

סיכום

לירון חמודה
וזה היה ביצוע לא רע שלה.
&nbsp
(לא בטוחה שהיא יכולה יותר כמו ששרית חושבת.ומעניין שדווקא אביב לא הגיב...)

למעלה