עונה 3, פרק 18 - שלב ההופעות החיות ב'

danlevin1

New member
דר ואורין ושובל עמיאל , שופטים גרועים

נפרדו מהחוליות החזקות שלהם , הזוי

trilliane

Well-known member
מנהל
חבל על דר ואורין. לרגע חשבתי שאולי היה עדיף להן עם אביב

אבל למען האמת בנבחרת הכוכבים שלו סביר שהיה מעיף אותן עוד קודם...

אני חושבת שהן טובות, ממש חיכיתי לביצוע שלהן בכל תכנית...
והיו להם שני ביצועים טובים (באודישן ובקרב-רב) לשירים שהן בחרו, ושני ביצועים לא טובים לשירים שמוש בחר להן... *אנחה*
מילא.
מקווה שעוד נשמע עליהן.

לא נראה לי, לא בזמן הקרוב

הן לא הודחו סתם. הן לא מספיק הקדישו לכל שיר ושיר. היו בינהן ריבים קטנים שהעיבו על התוצר הסופי. הן עדיין חובבניות ובהשוואה למתמודדים אחרים זה היה מאוד בולט. אולי בעוד זמן שהן יתאפסו על עצמן ויחליטו שהן באמת רוצות לשיר בלי שטויות, משחקים וריבים מטופשים אז אולי יצא מהן משהו. בינתיים הדרך עוד ארוכה. מוש אמר בחצי צחוק, בוידיאו שהוקרן לפני השיר, שהוא מאוד מקווה שהן לא יפרדו לפני סוף התוכנית. אומר הרבה

trilliane

Well-known member
מנהל
בזמן הקרוב לא סביר כי הבנתי שאחת מהן עדיין בצבא

ודאי שהן לא הודחו סתם, הן הודחו ע"ס ביצוע פושר יחסית, אבל לדעתי זה כי מוש בחר להן שיר לא מתאים. אני לא חושבת שהן ביצעו אותו רע, זה פשוט לא המריא, זה היה מתקתק מדי, לא התאים לסגנון שלהן. אני ממש לא חושבת שהן חובבניות, להפך; יש להן קולות מצוינים ולשיר בהרמוניות ככה זה לא דבר של מה בכך. להגיע לרמה שלהן בזמן כה קצר, להיות מתואמות ומדויקות ברמת הופעה בלי לזייף על הבמה, זה בכלל לא חובבני, והן בטח שלא חובבניות יותר מחובבנים רבים אחרים שעדיין בתחרות.
&nbsp
אין לי מושג באילו "שטויות, משחקים, וריבים מטופשים" מדובר, כי השניות הספורות שהראו לנו ממש לא היו אף אחד מאלה. בסדר, תמיד כששני אנשים עובדים ביחד צפוף יש לפעמים חיכוכים פה ושם, זה לא קשור לחובבנות או לבגרות, זה קורה בכל גיל.
&nbsp
לא שמעתי את מוש אומר דבר כזה אבל אם כן, חבל, זה לא לעניין לומר זאת על מתמודדות שלו. באופן כללי מוש לצערי מצטייר כמנטור לא מקצועי, הוא לא ממש יודע לעבוד עם המתמודדים שלהם והוא בוחר להם שירים לא מתאימים וחבל. חשבתי שאחרי שהחליפו את משינה (שהיו ממש גרועים בעיניי) יהיה שיפור לטובה, אבל לצערי מוש גרוע באותה מידה. אם מדברים על חובבנות, זה הוא (לא כיוצר או כזמר, כמנטור בתכנית).

xjoiq

New member
על פניו הדחות מוצדקות משהו

בפרט של דר ואורין,לא בגלל הקולות הנעימים שלהן,אלא בגלל החובבנות שנגרמת ע"י אי יכולתן להכנס למשטר אימונים וחזרות אינטנסיבי ביותר.
ולגבי שובל למרות שאני עף עליה ודי הייתי רוצה זמרת כזאת בקאדר של זמרי ישראל בחרו לה שיר שיצר רושם של צורך בזמן אפייה ארוך במיוחד ועל כן לא מתאים לתוכנית.

וואו, בשתי התוכניות האחרונות

אני כ"כ מסכימה עם ההדחות.
&nbsp
כלומר- דווקא לשובל היה ביצוע טוב ביחס לעצמה - אבל באמת שלא התחברתי לקול שלה בכלל.
ודר ואורין- יש להן פוטנציאל אינסופי - אבל הן יצטרכו לעבוד קשה כדי לבצע שוב ביצוע דוג' רדיואקטיב.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
הפעם אני מסכימה רק חלקית

כי שובל דווקא הייתה די בסדר, יותר מלידור, שהיה צריך ללכת לפניה בעיניי;
ודר ואורין לא היו רעות, רק לא הופעה בהתאם לציפיות ושיר לא מתאים... ואני מתבאסת מבזבוז הפוטנציאל כי לדעתי מוש פשוט לא ידע לעבוד איתן נכון וחבל. מבחינתי אפשר היה לשלוח את נוי או אפילו את ניב החביב אך הלא מלהיב שהצליח לקחת שיר שאני נהנית להאזין לו בביצוע המקורי וממש לקלקל אותו. איך הוא קיבל שלושה קולות, נשגב מבחינתי. נו, על טעם וריח...

טוב, כל הדברים הטובים מסתיימים בסוף

זה לא שהיה אכפת לי אם ניב או נוי או דניס היו הולכים במקום דר ואורין - למעט טליה ולבלי שנתנה סופסוף ביצוע טוב, הנבחרת שלו פשוט בינונית.
כמו שכבר כתבתי פה - הן בעיקר "רוכבות" על האודישן המושלם שלהם. שאר הביצועים שלהן היו הרבה פחות טובים.
דווקא הביצוע של אתמול היה חמוד, אבל הן התחילו חזק מדי, כך שכל מה שהן עשו החוויר לעומת האודישן. היה עדיף להן להתחיל באיזה שיר אחר ולהפציץ ברדיואקטיב אח"כ.
&nbsp
שובל ולידור ולירון היו יכולים ללכת אתמול הביתה מבחינתי. שמחתי ששובל הלכה, כי לרגע חשבתי ששלומי יעביר אותה עד הגמר וכאלו.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני חושבת שגם הביצוע בקרב-רב היה מצוין.

לא מושלם כמו האודישן, אבל טוב מאוד.
&nbsp
השיר בדו-קרב והשיר אתמול היו בחירות אומללות בעיניי (ואת הביקורת על כך כתבתי עוד לפני שידעתי על התוצאות).
יש מעט מאוד זמרים שיכולים להצליח בכל שיר שהוא, הן לא שם...

הן הגיעו לשיא מהר מדי

אם הם היו מתחילות הפוך נניח אפילו בשיר של לורד באודישן- ואז מתקדמות דרך השיר של אתמול, ורק אז רדיואקטיב- זה היה הרבה יותר טוב בשבילן.
הרמה של האודישן שלהן היא כזו, שציפו מהן כמו לרוץ מאה מטר בשיטת קרמבו- להתחיל הכי מהר שלהן ואז להאיץ...
ברור שהן עדיין לא במקום כזה שבו כל שיר מתאים להן, לכן ,ברור שיתאכזבו מהן.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא חושבת; כאמור השיר של לורד היה טוב מאוד בעיניי

העניין הוא שגם "רדיואקטיב" הוא פשוט שיר הרבה יותר חזק, ומוש בחר להם שירים לא מוצלחים. אני באמת חושבת שהן לא נפלו בגלל יכולת ביצועית לא טובה אלא אי התאמה לשירים. בכל מקרה לדעתי הן בחרו נכון; הגיוני שבאודישן תפגיז עם התותחים הכבדים ולא תשמור אותם לאח"כ, כי אז אולי לא יהיה אח"כ... אני באמת שלא מצפה שמי שהפגיז באודישן עם השיר הכי מוצלח יתעלה על זה, מבחינתי רמה דומה זה מספק, כאמור, נהניתי מאוד מהביצוע שלהן בקרב-רב; אבל מוש פשוט פספס אותן לצערי... הוא אמר שידע איך לעבוד איתן אבל בפועל הוא לא.

&nbsp

matan59

New member
קיוויתי שיפתיעו אבל לא, עפו בצדק (ובטח שדניס עדיפה עליהן)

לאורין יש גוון קול יפה, הייתי ממליץ לה להיפרד מדר ולהמשיך במוזיקה.
&nbsp
דר יכולה להיות זמרת ליווי מעניינת, לא יותר מזה.

trilliane

Well-known member
מנהל
לאורין יש קול טוב אבל גוון קצת מתקתק מדי

דווקא השילוב ביניהן נשמע מוצלח יותר, אולי דר "מחספסת" אותו יותר, לא יודעת... אני צריכה להקשיב לכל אחת מהן לחוד.
בכל מקרה מאוד נהניתי מההרמוניות שלהן, חבל לי שהלכו, ובעיקר חבל שמוש לא השכיל לבחור להן (ולא רק להן...) שירים מתאימים.

למעלה