עונה 3, פרק 21 שלב ההופעות החיות א'

ממה שאני הבנתי

אם מנטור רוצה להדיח מתמודד אז גם אם הוא קיבל חסינות הוא יכול לבטל אותה על.ידי הטלת וטו

trilliane

Well-known member
מנהל
העניין הוא שעכשיו כבר לא נשארו הרבה מתמודדים

ובלי וטו כבר עלול להיווצר מצב בעייתי שהמנטור לא באמת יכול לקבוע בעצמו או עלול למצוא את עצמו חייב לוותר על מתמודד שהוא לא מעוניין (כי המנטורים האחרים הצביעו בעד זה שהוא חשב להיפרד ממנו). למיטב זיכרוני כך היה גם בשנה שעברה.

xjoiq

New member
הפוך, ביצוע מעלףףףףףףףףףףףףףףףף של זמרת שעוד לא התחברתי אליה

אני צריך עוד לשמוע עוד פעם אחרי התוכנית בשביל לעכל מה שהתרחש פה(ייתכן משהו ללופים עצבניים)

danlevin1

New member
ביצוע גרוע

מתמודדת אוברייטד , הכי חלשה מכל הזמרות שם בפער

מילא ביצוע חלש

על טעם וריח וזה- אבל זמרת חלשה? עם הקול שלה??

סיכום

זה היה ביצוע חמוד ממש, יש לה קול פשוט מעולה (והלוק הזה ממש מתאים לה).
&nbsp
והיא עוברת הלאה, איזה כיף

&nbsp
אביב חופר. ולא מצחיק. ומדבר שטויות (בעיה של זהות, גדעון לוי, שרית הצילה אותך). oh well.
שלומי מותק.

Uri04

New member
הביצוע הכי חזק שלה. נקי, מעט מניירות

ובעברית, שזה יושב עליה מצויין. לגמרי הגיע לה לקבל חסינות.

trilliane

Well-known member
מנהל
בדיוק, סוף סוף נשמעה יותר כמו עצמה ופחות פוזה

ונראתה מעולה. סחתיין על הסטיילינג. עוד קצת לנקות אותה מעודפי הפוזה ומהשטויות מסביב, ויש על מה לדבר.

סיכום

ביצוע די סתמי, חייבים להודות.
בחצי השני היא ממש לחצה.
&nbsp
כתמיד, הבעיה איתה שהיא יודעת לשיר, אבל פחות להגיש את השיר.
&nbsp
אם לא תהיה הפתעה מרעישה - היא כנראה תלך הביתה היום (למרות ששרית מאוד אוהבת אותה והיא באמת מותק)
&nbsp

Uri04

New member
קצת באסה, אבל גם היא מיצתה

כנרת היתה מן הפייבוריטיות שלי בהתחלה, אבל כמה כמה שבועות שהיא לא הצליחה לרגש או להחזיק שיר. בחירות השירים שלה מאז שהצטרפה לנבחרת של שרית היו לא משהו בלשון המעטה, והיא התחילה לאט לאט להיבלע ולהיעלם לנו. קצת חבל, אני חושב שאביב היה עושה ממנה מטעמים אם הוא לא היה נעול כל כך על תמר והסינגר-סונג-רייטרז שלו, אבל אני מניח שעוד נשמע ממנה.

סיכום

חמודה שרית, בחיקוי שלה של צביקה פיק.

אבל- הם שינו את המילים בכוונה? כי לא עשה רושם שג'וש שם לב לטעות במילים (כמה כבר אפשר לחזור על המשפט- בלי אותן האכזבות?
)

חוץ מזה, זה היה ביצוע לא רע שלו.

למעלה