עונה 3 פרק 22 שלב ההופעות החיות ב'

Uri04

New member
meh אני לא נופל ממנו

הוא לגמרי מיצה מבחינתי. בושה שממשיכים להעביר אותו, פשוט בושה.

סיכום

גם אני הייתי במחנה עופרה
, כמו שרית
בגלל זה חשבתי שאולי זו תהיה טעות מצד לירון לבחור בשיר הזה.
זה היה הביצוע הכי טוב שלה בתוכנית עד עכשיו- עדין כזה, כמו שאמרה שרית.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא משנה מה הייתה עושה, היה ברור שהיא הולכת הביתה...

שיר עייף (שאני לא חובבת) וביצוע סביר. השמלה מהממת.

xjoiq

New member
אם היא היתה מתפוצצת בשיר שלומי היה משאיר אותה

לאורך כל השיר נשארתי ברעב כאילו אני רוצה ללחוש לה בתוך האוזניה של הנגטיב:"נו תתפוצצי ואני עף עלייך חלאס..נו..נו.."
ובסוף היא נשארה מאופקת יחסית ואני מאוכזב
...

ע"ח מי? שיראל?

קשה לי להאמין.
&nbsp
אין לה קול להתפוצצות. ועופרה חזה ושירי מיימון הן נעליים מאוד מאוד גדולות.

xjoiq

New member
אולי הוא היה מוציא את ירדן

אבל אל תשאלי איך היא יצרה אצלי בחזרות ובתחילת הביצוע את האילוזיה כאילו היא ספידי-נאפתה ונולדת לנו שירי מימון חדשה ומשודרגת עם צבע קול חבלז אבל זה נשאר בגדר אילוזיה

קשה לי להאמין 2

הוא באמת אוהב את ירדן (הוא נתן לו לשיר שיר מדהים שלו, שכמעט שאין סיכוי לצאת בו רע).
דווקא בגלל שהיא לא עופרה חזה, היא בצעה את השיר הזה מאוד נכון והביצוע השקט הזה ממש התאים לה- אם היא היתה מנסה להתפוצץ, זה היה הופך להיות טבח.

זמרות כמו שירי מיימון, כמו שבטח כבר שמת לב- קשה למצוא (בישראל). לא כל זמרת שטיפה פותחת ת'גרון היא שירי מיימון עתידית...

trilliane

Well-known member
מנהל
ומסכימה גם עם ההודעות הקודמות...

לירון חמודה, אבל היא ממש לא מאיימת על רומה או על שיראל; בשלב הזה היא לכל היותר יכלה להתחרות בירדן, והוא אהוב ממנה על המנטור שלו וגם על האחרים...

xjoiq

New member
תראי

לירון היא מאלה שכשהיא מתפוצצת(אם בכלל..) זה יוצא נעים ורחוק מלהיות צורם ושלומי גם הרגיש בזה בחזרות(אם שמת לב כשצפית)וגם אמר לה.
וכשראיתי את בחירת השיר חשבתי בלבי וואו וואו מה הולך להיות פה.
אם היא היתה מעזה לפתוח את הגרון כמעט כל העולם היו מתענגים ובטח היתה מקבלת אפילו אקסטרא-אורדינרי. רק היא כנראה פחדה לסחוט את הריאות..
&nbsp
נכון לא כל פותחת את הגרון היא שירי מימון עתידית אבל לירון מאוד בעלת פוטנציאל וגם צבע הקול שלה מאוד יפה וגם הטונים שלה מאוד מרופדים ואנטי-צורמים וחבל שהיא לא השתמשה במילים של שלומי שאמר לה בחזרות כדי להעז עד הסוף.

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן, כבר בתכנית הקודמת היה ברור

שאלא אם יקרה נס (ירדן מפשל בענק, לירון מפתיעה בענק) היא הבאה בתור...

trilliane

Well-known member
מנהל
מתאים לה אהוד בנאי, אבל גם נורא טבעי, בלי שום מאמץ

היא פשוט שרה... וזה לא רע כי יש לה גוון קול מוצלח וטבעי (וזה מצוין בעיניי), ומצד שני, לפעמים זה קצת סתמי ודי דורך במקום. לא יכולתי שלא להיזכר בביצוע של מארינה מקסימילאן בלומין בכוכב נולד... הייתה הרבה יותר טובה. כבר נמאס לי שמנטורים נותנים לרומה 3 קולות על אוטומט רק כי היא פותחת את הפה... שיראל בעיניי טובה פי כמה, אני מקווה שהיא תצליח להגיע לגמר.

סיכום

זה דווקא היה שיר שממש מתאים לרומה
אבל לא אהבתי אתהביצוע שלה, ושוב לא הבנתי למה העבירו אותה הלאה.
הביצוע שלה פשוט כבוי.

Uri04

New member
קול מהמם, אבל ראבק, היא לא יודעת להופיע

מפוחדת, עם אגרוף קפוץ לאורך על הביצוע, עיניים חוששות מגששות באפלה.. אין ממש כריזמה, וחבל.

xjoiq

New member
אפשר להאמין או לא להאמין

בינתיים זה הביצוע מהתוכנית שהציבור הכי אהב

למעלה