עונה 3 פרק 24 רבע הגמר

גם אני התאכזבתי
חשבתי שזה רק בגלל שאני עייפה, אבל לא - אפילו אלקנה שתמיד מרים לי את המצב רוח לא הצליח אתמול.
לא יודעת, כל ההפסקות האלה פוגעות גם בתוכנית וגם במתמודדים.
גם לא היו ביקורות בונות משאר המנטורים. לא אמרו כלום חוץ מכמה ביטויים שחוקים. כאילו אם הקהל בוחר, אז שברנו את הכלים ולא משחקים.
רומה נחמדה, אבל אין לה כריזמה. קצת בעיה להיות זמר בלי כריזמה.
תמר הייתה טובה, אבל לא אהבתי את השיר שהיא שרה... אוהד שר את השיר הכי משעמם של הביטלס...
אפילו איל לא ריגש אותי כמו תמיד
וגם לא הבנתי את הגימיק שהמנטורים מלווים את המתמודדים שלהם... כאילו מה הקטע? מה הם זמרי ליווי? נגנים? הם צריכים לשבת על הכסא ולהעריך את הביצוע כדי שידעו על מה לעבוד בפעם הבאה... קצת קשה להעריך ביצוע כשאתה שר או מנגן....

Uri04

New member
ההפסקה הארוכה לא עשתה חסד עם אף אחד

אפילו תמר לא הצליחה לגאול את הערב מבינוניות מרושלת. והיה להם חודש להתכונן לערב הזה!

Uri04

New member
מסכים עם הכל חוץ משיראל ותמר

אני לא חושב ואני דיי בטוח שגם שיראל לא חושבת שיש לה באמת סיכוי לנצח. ותמר.. כבר ציינתי בעבר שאני לא מחסידיה.

trilliane

Well-known member
מנהל
ברור לך ש"השיר הכי משעמם של הביטלס" זו דעה חריגה שלך?
הוא נחשב לאחד השירים האיקוניים והקלאסיים של הביטלס, מאלה שעשו את המהפכה המוזיקלית בשנות ה-60. למיטב זיכרוני הוא נכלל בעשירייה הראשונה במצעד שירי הביטלס שנערך בקול ישראל לפני כעשרים שנה והוא לרוב מגיע לדירוגים גבוהים במצעדים כאלה ואחרים.

עם יד הלב, הוא לא הפייבוריט שלי; אבל מכאן ועד "משעמם" הדרך ארוכה, ועד "הכי משעמם של הביטלס"... ובכן, זה בעיקר גורם לי לחשוב שאת לא מכירה את כל השירים של הלהקה.
בתור התחלה, האזיני ל-Long Long Long ונדבר על השיר הכי משעמם... (אגב, אין לי משהו נגדו; יש שירים של הלקה שאני אוהבת פחות ממנו, אבל הוא די מרדים ברובו).

עונה 3 פרק 24 רבע הגמר

כן! ההפסקה הסתימה
כן! היום רבע הגמר
כן! היום נדע מי עולה לחצי הגמר.
כן! כולם צופים ואף-אחד מבריז
כן! כולם באים לכתוב פה בפורום הזה רשמים מהתוכנית

עניין של דעה אישית
אם תלכי ותשאלי מה השיר האהוב ביותר של הביטלס תקבלי הרבה מאוד תשובות. כנל לגבי השיר הפחות מוצלח. כל אחד והבחירה שלו, ואגב, אני מכירה את הרפטואר של הביטלס ואת השירים שלהם

trilliane

Well-known member
מנהל
...ולכן כתבתי "דעה חריגה שלך"
אם הולכים ושואלים אנשים מה השיר האהוב של הביטלס מקבלים תשובות שונות, אבל לא הרבה מאוד. הן די מתכנסות לאותם שירים, כפי שמוכיחים המצעדים (שבהם שאלו אנשים מה השירים האהובים ביותר וביקשו מהם לדרג). בעיניי לטעון "השיר הכי משעמם של הביטלס" בלי שום סייג, על שיר קלאסי כזה, זה ניסוח בעייתי משהו.

נליאו

New member
לצערי הביצוע הכי גרוע של טל

היא לא הפסיקה לזייף, הביצוע לא באמת זרם, היה קצת מביך לשמוע אותה, מקווה שלא יעיפו אותה היום

meny24

New member
לדעתי היה רע

לא היה ביצוע כיפי, הייתה חסרה אנרגיה
היו זיופים והתחנחנויות

matan59

New member
*Don't You Worry 'Bout A Thing של סטיבי וונדר

הייתי שמח אם המגיבים פה ישמעו קודם את השיר המקורי ואז יביעו את דעתם.

היא נתנה ביצוע סביר פלוס. עשתה טעות בבחירת השיר שהיה טבעי שלא יתחברו אליו והיא שילמה על זה במקומה בתחרות וחבל כי אני מת על הגרוביות שלה והיא יכלה לבחור את Sweet Dreams של ביונסה שזה שיר ממש יפה...

Uri04

New member
חביב, אבל כמו שנאמר פה - מלא זיופים

ולא ממש סחף. אני חושב שהיא מיצתה מבחינתי, וחבל - לא נתנו לה לשיר כמעט אף שיר עכשווי או רלוונטי למוסיקה של היום. אפשר היה לעשות איתה כל כך הרבה דברים, ומשום מה התעקשו לתת לה לשיר שירי דיסקו מטופשים כאילו היא מהשואו-גירלס מהסבנטיז. לא ברור לי בכלל הקטע הזה.. זה בכלל לא הסגנון שלה.

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר חמוד, ביצוע בינוני; שירה שטוחה, נשמעה לי צרודה/מצוננת

ובכל זאת הופתעתי שהיא הלכה... הביצוע שלה ממש לא היה החלש ביותר בתכנית.

טוב נו

בחירה ממש משעממת של שיר - הקול של אלקנה הוא אחלה ולכן זה לא היה ביצוע רע- אבל הוא יכול הרבה יותר.
ויפה לשרית- גם פסנתר, גם תופים...

למעלה