עונה 3 פרק 29 חצי הגמר

trilliane

Well-known member
מנהל
ואף מילה על לינה מחול? ככה שרה שיר מקורי בערבית בסוף התכנית

ממש לא דבר של מה בכך... כל הכבוד לה.
לשיר עצמו פחות התחברתי, אבל היא שרה נהדר והשמלה הייתה מקסימה, נראתה ונשמעה כמו מלכה.

Uri04

New member
זה היה הזוי, סורי

ולא משהו שלמישהו אכפת לשמוע בסוף התכנית אחרי הדחה כפולה. שלומי היה בשוק מההדחה, ולהוציא שנייה אחרי זה את לינה לשיר לא ממש עזר לאף אחד... ועוד קטעו אותה באמצע השיר כשנגמר הזמן של התכנית...

trilliane

Well-known member
מנהל
בעיניי לא היה הזוי בכלל, אלא יפה והולם

לי היה אכפת, שמחתי לשמוע את השיר שלה, והייתה בכך נחמדה לשלומי שאמנם הפעם לא יהיה לו מתמודד בגמר, אבל המתמודדת שלו שזכתה בעונה הקודמת עושה חיל ומוציאה שירים מקוריים משלה. זה מקסים בעיניי.
&nbsp
אישית היה ברור לי שירדן לא יגיע לגמר, וגם רומה, עם כל הכבוד, כבר לא ברמה של השאר, ושלומי לא עבד איתה מספיק אלא זרם עם איך שהיא עכשיו (וזה לא מספיק). לשלומי היה סיכוי להגיע לגמר עם שיראל, אבל הצופים כנראה חשבו אחרת, והיה לה מזל רע להתמודד ראש בראש עם ניב... לו זה היה מול ירדן או אולי רומה, אני חושבת שהיה לה סיכוי לעלות במקומם ואולי גם לייצג אותו בגמר.

Uri04

New member
מה הקשר? היו יכולים להזמין אותה לשיר, אבל למה אחרי הדחה?

זה השלב שבו מרבית הצופים בכלל מזפזפים הלאה.

trilliane

Well-known member
מנהל
מקובל ששירים כאלה מושרים בסוף התכנית

באמצע התכנית הם פוגעים ברצף ומורידים מתח...

trilliane

Well-known member
מנהל
בתכניות כאלה, בתכניות אירוח למיניהן

נתקלתי בזה בעבר לא פעם ולא פעמיים.

Uri04

New member
אבל זו לא תכנית אירוח

זו תחרות ריאליטי-זמרים

trilliane

Well-known member
מנהל
נכון, זו תכנית כזאת. כתבתי גם בתכניות אירוח... בנוסף.

Uri04

New member
ובאיזה תכנית ריאליטי-זמרים מעלים זמר חיצוני בסוף תכנית

אחרי הדחה? לא ראיתי כזה דבר אף פעם

trilliane

Well-known member
מנהל
בכל תכנית כזאת* יש הדחה בסוף... הרי זה הפורמט

אני זוכרת שראיתי שהזמינו זמרי/רקדני עבר בתכניות דומות של קשת, ונדמה לי שגם ב-The Voice היה כבר מקרה שהביאו מתמודדי עבר לשיר (לא היה איזה סינגל של יובל דיין בסוף איזו תכנית? אולי בעונה הקודמת? זכור לי משהו במעומעם).
&nbsp
&nbsp
* מסרבת לקרוא לזה "ריאליטי", אין בזה שום דבר מציאותי, זו בסה"כ תחרות כישרונות מצולמת. אמנויות הבמה מקומן על הבמה ובטלוויזיה, אין פה שום "מציאות". ההכללה של תכניות כאלה עם תכניות כמו "האח הגדול" או "הישרדות" עושה להן עוול. אין שום קשר.

Uri04

New member
אני לא זוכר כזה דבר

ואם זה נעשה, אז רק בתכניות ישראליות כי הן בדרך כלל תת-רמה וחלטוריסטיות.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני מתייחסת מראש רק לתכניות ישראליות

אני לא צופה בתכניות כאלה מחו"ל; גם מה שמשדרים כאן זה הרבה יותר מדי ואני צופה רק בחלק קטן מהן. רוב התכנים הטלוויזיונים שאני צופה בהם הם זרים, אבל מתוסרטים היטב.

צודק

גם אני חשבתי על זה... הזמינו אותה לשיר. ארגנו לה שמלה יפה, איפור, שיער. וקטעו אותה באמצע השיר.... מאוד מקומם ולא מכבד

Uri04

New member
גם הטיימינג היה גרוע

שלומי וחלק מהמנטורים בכלל עזבו את האולפן בשלב הזה. רק שרית אם אני זוכר נכון נשארה לשבת.

למעלה