עונה 3 פרק 29 חצי הגמר

trilliane

Well-known member
מנהל
ביצוע לא רע, הרבה יותר בוגר משל רוני דלומי

ועדיין לא הייתי בוחרת לה את השיר הזה, ולו רק כי הוא כ"כ מזוהה כבר עם קאבר אחר ועוד של זמרת בגמר תחרות דומה.
אני חושבת שטוב עשה אביב שהתעקש שתשיר בעברית, והסכמתי עם המנטורים שהיא שוב בדרך למעלה.
אני חושבת שגם השירה שלה הייתה פחות מנייריסטית, אם כי הזכירה לי מעט את זו של אורית שחף (משהו בנימה ובהגשה, לא בקול כמובן).

מי ממשיך

תמר, ניב ואיל הבטיחו את מקומם בגמר. בוטום 2 מתמודדים על שיר וסיכוי נוסף: ירדן נגד אלקנה. רומה מודחת ראשונה

Uri04

New member

אבל איך זה ייתכן? היוטיוב הוא מדד כזה מדוייק!!

trilliane

Well-known member
מנהל
הייתי מעדיפה את רומה על פני ניב, אבל זה היה צפוי...

ויפה לאביב שהצליח להשחיל שניים לגמר, תכלס מגיע לו; הייתה לו נבחרת מעולה העונה, ואמנם לדעתי הוא טעה קצת בחלק מההדחות בדרך, אבל בסה"כ היה כבוד.

הנה

המתמודד היחיד שהקשיב למנטורים - ושינה את ההופעה והקול שלו לגמרי- וזה היה בעוכריו לחלוטין.
זה שלא צריך תמיד לברוח לגבוהים כי נוח (שומע, ניב?) לא אומר שצריך לוותר עליהם לחלוטין. ה"עמיר בניוניות" בקול היא איכות שחבל לוותר עליה.
הביצוע באודישן היה טוב בהרבה. והיה ברור שהוא לא ינצח את אלקנה, אבל זה יכל להיות ביצוע טוב יותר לו הוא היה משחזר את האודישן שלו.

trilliane

Well-known member
מנהל
להפך, אני חושבת שהביצוע עכשיו היה טוב בהרבה מהאודישנים

הבצוע באודישנים היה בוסרי לחלוטין, צעקני, חקייני... הוא היה עמיר בניון וונה-בי ולא ירדן. אם יש ביצוע שדווקא עשה לו טוב, לדעתי, זה הביצוע הזה. אמנם הוא לא ראוי לגמר בעיניי (וגם לא לחצי גמר...) אבל מרגישים את הדרך שעבר.

זה היה ביצוע מעולה

של עופר לוי לשיר "גבר הולך לאיבוד". מפליא איך כבר באודישן אמרו לו שזה עופר לוי - ושרית הבטיחה שהיא תוציא את אלקנה- והנה הוא בדיוק בנקודת התתחלה.

אבל זה אחלה, אפילו שזה חיקוי- ובכלל לא ברור מה פתאום אלקנה בבוטום 2 .

שלומי נשאר בלי מתמודד לגמר

בתחילת הערב היו לו שניים. עכשיו אפס. בהדחה הכפולה הדיחו רק מתמודדים מהנבחרת של שלומי

Uri04

New member
העברתי לתוצאות

אולי באמת עדיף שהצמד הזה בבוטום 2 ולא בטופ 2 בגמר...

trilliane

Well-known member
מנהל
היה ברור שאלקנה לוקח, כי בכל זאת, יש גבול לכל תעלול...

את שניהם אני לא אוהבת אז לא ממש היה לי אכפת, ובכל זאת, ירדן מבחינה מיצה את עצמו מזממממן, וממש לא ברור לי איך הגיע עד לכאן.
&nbsp
שלומי נשאר ללא מתמודד בגמר, די אירוני בכך שהוא למעשה זכה בשתי העונות הקודמות (בראשונה סביר שהיה זוכה אלמלא פרשה לו יובל דיין) וגם לאור העובדה שעד לפני תכנית היו לו שלושה מתמודדים, מתוכם שתי מתמודדות שנחשבו להימור טוב לגמר... אמנם רומה מיצתה את עצמה מוקדם מהצפוי וכבר הפסקנו להמר עליה, אבל שיראל... היא הייתה צריכה להיות הערב במקום ירדן (אמנם אני לא חושבת שהיא הייתה גוברת על אלקנה, אבל אולי במקום איל).

liri7

New member
סופסוף הקהל הצביע נכון

שמחתי שמתוך השישיה הזאת עלו כבר בשלב הראשון תמר, ניב ואיל.
לשלומי הייתה נבחרת חלשה ומוזר שדווקא מהנבחרת שלו הגיעו שלושה לרבע הגמר, טוב שברגע האחרון הם נופו.
היה ערב מוצלח יחסית, גם כאן סופסוף הם נזכרו שהם שרים בישראל וצריך לתת לשירים העבריים את המקון הראוי להם.

Uri04

New member
זה לא קשור לישראל, זה קשור לתרבות

ומה לעשות, רוב הצברים הישראליים נשמעים טוב יותר בעברית מאשר באנגלית עם מבטא. אבל מי שיכול לסחוב שיר באנגלית - למה לא?

למעלה