עורות

john444

New member
עורות

אהלן,

יש לי מערכת של סונור: 22" 16" 14" 13" 12" עם העורות שהגיעו עם המערכת ואני רוצה להחליף אותם
המטרה היא שהם יחזיקו כל סגנון אבל עם דגש על רוק/בלוז וFאנק (משמע עורות דקים לג'אז לא אקטואלי). יש לכם המלצה על דגמים ספציפיים לטומים, בס וסנר?

וחשבתי גם להחליף את העורות התחתונים באותה הזדמנות. זה משתלם מבחינת הסאונד או שאין כזה הבדל? ואם כן אני אשמח גם להמלצות לעורות תחתונים.
תודה

Bonbon1948

New member
ובכן...

אני לא ממש אוהב את העורות של רמו, למרות שיש כמה טובים, לכן אני אמליץ על Evans:
EMAD לבס.
לסנר G1, ST, ST DRY, HD או HD DRY תלוי בסוג של העץ ובגודל.
לטומים EC2 Clear.
תחתון לסנר - אם אתה רוצה מעט ססטיין (צליל ארוך, מלווה באוברטון) אז לך על Hazy 500, אם אתה רוצה המון ססטיין אז לך על Hazy 200, אם אתה רוצה משהו באמצע אני הכי ממליץ על Hazy 300.
תחתונים לטומים זה G1 או Resonant.

Evans נמכרים במרום או בדראם שופ.
בהצלחה.

john444

New member
תודה

הגודל של הסנר 14x5.5 מייפל. אני מחפש צליל טוב לפיוז'ן ורוק שיידע גם להגיב לגוסט נוטס עדינים וגם לספוג כמו שצריך רים שוטס חזקים.
ראיתי גם הרבה המלצות על גם על האמבסדור של רמו, מה דעתך עליו ביחד האפשרויות שהבאת? אני אשמח להכוונה ספציפית פה.

ובקשר לטומים - זאת הוצאה לא קטנה ביחד עם העורות התחתונים. ההבדל בסאונד יהיה משמעותי אם אני אשאיר/אחליף אותם?

Vdrums

New member
הבדל בסאונד יהיה, גם תלוי בסט

שיש לך, בגדול, לכל סט יש את הגבולות שלו מבחינת סאונד.
עור טוב עדיף מעור שמגיע עם הסט זה בטוח. וזו גם השקעה לעתיד, שתחליף מערכת שים חזרה את המקוריים ותשמור את העורות שקנית לסט הבא, סביר להניח שלפחות ל12 14 16 יהיה שימוש.
הרמו אמבסדור זה אחלה עור לסנרים.

john444

New member
force select של סונור

אם זה משנה..
ברור לי שכן יהיה הבדל כלשהו עם העורות התחתונים, אבל זה הבדל ששווה את ההשקעה או שמדובר במשהו מינורי?
ומה לדעתך עדיף, האמבסדור או אחת מהאפשרויות של אוונס שבוןבון הציע (ואיזו בדיוק מביניהן אם כן, אני לא יודע מה ההבדלים)

ושאלה אחרונה - אין בעייתיות אם חלק מהעורות של חברה אחת וחלק של אחרת, נכון?
שוב תודה!

Vdrums

New member
אתה בהחלט יכול לערבב עורות

הייתי הולך על אמבסדור לסנר, EC2 לטומים, EMAD לבס וEQ3 לעור הקדמי של הבס זה ישפר המון.
שווה להשקיע בעורות תחתונים אם אתה רוצה למצות את הסאונד שאפשר להוציא מהסט.

למעלה