עזרה אנשים....

rotemosh101

New member
עזרה אנשים....../images/Emo36.gif

אני רוצה להתחיל לקנות דיסקים של ארוסמית כי התחלתי לאהוב אותם כי שמעתי אותם אצל ידיד שלי ....עכשו אני שואלת את מטורפי ארוסמית למינהם- אם איזה דיסק כדאי להתחיל ?

lilithmm

New member
תלוי מה הטעם שלך

בעקרון את יכולה להתחיל עם דיסק best of. תלוי מה הטעם שלך. אם את אוהבת דברים כבדים תקני מהדיסקים החדשים. אם את אוהבת רוק שנות 80 תקני את pump. אם את אוהבת שנות 60-70 תקני את gems.

SaintJohn

New member
שאלה קשה

אני לא בדיוק יכול לענות לך, כי זה באמת תלוי בטעם שלך. האלבום הראשון שלהם הוא יותר על הצד הבלוזי. הבאים אחריו התפתחו יותר לכיוון של רוקנ'רול in your face. אלו שיצאו בסוף שנות ה70 ותחילת ה80 מוגדרים כפחות טובים, אבל זה נושא נתון לוויכוח. מעריץ אירו אמיתי לא ירשה לעצמו לפספס אותם. ויש לך את האלבומים החדשים שיש בהם יותר תחכום והמון גיוון, בעיקר בניין לייבס. אני ממליץ על גט א גריפ כאלבום ראשון, אבל זה די בגלל שזה היה האלבום הראשון שלי. יש לך גם אפשרות לקנות את o yeah האוסף הכפול שיש בו גם שירים ישנים וגם חדשים, ולהחליט הלאה משם. אני מקווה שזה עזר בהצלחה!

AeRo NaLa

New member
מיאו לך :)

אני מציעה את big ones זה מכסה את כל התקופות היפות!

rocket

New member
אבל big ones

הוא דיסק שמורכב בעיקר משלוש אלבומים ... אין בו ממש מגוון . אני דווקא מחבבת את aerosmith the greatest hits 1973-1988

Aeroguy

New member
אני דווקא ממש לא שומע אותו

ב- Greatest Hits ישנן גירסאות קצרות שלדעתי ממש הורסות שירים כמו Sweet Emotion, Kings And Queens - לפעמים זה ממש פשע! אני אוהב את Pandora's Toys, Gems ושימי גפן - Universal Collection

rocket

New member
גרסאות קצרות ? מוזר... לי יש גרסאות

נורמאליות לכל השירים .... ויש גם שני שירי בונוס

AeroTom

New member
תשימי לב

שב-Sweet emotion אין את המנגינה בהתחלה אלה ישר הם מתחילים מהמילים Sweet emotion. ויש לך שם גם את המלא כשיר בונוס. מה שכן,הגירסת Live שם של One way street מעולה! וגם קצת היה לי חסר שמ-NITR שמו את-Remember ולא את No Surprize...

rocket

New member
דוקא את remember אני לא הכי אוהבת..

והאמת שקניתי את הדיסק במקור רק בשביל lightning strikes .. ^_^

AeRo NaLa

New member
מיאו לך :)

אני מציעה את big ones זה מכסה את כל התקופות היפות!

falling angle

New member
לפי דעתי תתחיל מהדיסק ששמעת ...

אצל חבר שלך... לאט לאט תתמכר אליו... אבל דעתי האישית BIG ONES !! או GET A GRIP !

falling angle

New member
לאחר בירור קצר ביני לבין עצמי....

הגעתי למסקנה שהייתי צריך לרשום : " תתחילי , ותתמכרי ".... אז תיקנתי. ביי ביי

AeroTom

New member
שלום רותם,אז ככה-

גם אני כמו נועם התחלתי עם Get a grip שהוא האלבום הכי מוכר שלהם לאלה שלא מעריצים את הלהקה. כמובן שכדאי להתחיל איתו או עם Nine Lives. או להתחיל עם הישנים למרות שבדרך כלל מתחילים עם החדשים יותר. וכמובן את יכולה להתחיל עם אוסף כמו האוסף האחרון-Oh,yeah Ultimate aerosmith hits שמביא להיטים מכל התקופות. או אפשר גם את האוסף Greatest Hits שמביא את הלהיטים מהתקופה המוקדמת. זו החלטה שלך ונשמח לדעת גם איזה אלבום שמעת אצל ידיד שלך?

בינג

New member
לא יודע, אני מעדיף

כמה שפחות אוספים, כי זה הורס, משום שבכל דיסק הוא מתקופה מסוימת ושייך להקשר אחר של הלהקה... למשל כמו הדיסקים הראשונים, שהם יותר בלוזים, וזה ממש שונה מלמשל Just push play או משהו כזה ואם יש אוסף לדעתי זה הורס... אז כדאי להתחיל עם דיסק מהאמצע או התחלה, כמו Get a grip, pump, nine lives, ומהישנים כדאי את Toys in the attic ו Rocks....

AeroTom

New member
גם אני התחלתי עם-

הדיסקים החדשים קודם. אבל לפני הישנים עוד קניתי את Greatest Hits. וגם למישהו שמתחיל אז בהחלט כדאי איזה אוסף גם כדי לראות,לשמוע,ולהידלק עליהם יותר.

אם התחלת עכשיו לשמוע אז אולי

תקני את הדיסק המדהים שאוסף שירים מכל הזמנים אישית אני אוהב לשמוע אותו הוא נקרא:O,Yeah! ultimate aerosmith hits זה מרכז שירים מכל הזמנים של ארוסמית' והשירים שם מעולים ולפי שירים שתאהבי כך תבחרי איזה טעמים את אוהבת זה שני דיסקים וזה מרכז כמעט הכל

rotemosh101

New member
טודע לכולם !!!!!!!!!!!!!1

לא ציפיתי לכלכך הרבה תגובות עכשו אני מבולבלת ...

AeroTom

New member
בקיצור-

תתחילי מ-Get a grip נראה לי הכי טוב. ואחרי זה Nine lives או הישנים.

למעלה