עזרה בבחירת קונסולה יד 2

avielyada

New member
עזרה בבחירת קונסולה יד 2

היי לכולם!
החלטתי לקנות קונסולה יד שנייה, מהמחקר שעשיתי באינטרנט האפשרויות הרלוונטיות הן פלסטיישן3 או אקסבוקס 360 (התקציב שלי פחות או יותר 500-750 ש"ח לקונסולה, מניחה שאצטרך להוסיף עוד קצת בשביל משחקים) . כמה שאלות אליכם המומחים:
1. האם משחקים מגרסאות קודמות או מהגרסאות החדשות של הקונסולה ירוצו על כל דגם? אם לא, איך אני יודעת מה מתאים ?
2. איך מתאימים את הקונסולה לטלוויזיה שיש לי? למה צריך לשים לב במפרט?
3. לאיזה דברים כדאי לשים לב כשקונים משומש?

אם במקרה מישהו מוכר (עדיף באזור הצפון) אשמח שיפנה אליי בפרטי

תודה רבה!

קרנפול

New member
במחיר הזה את יכולה לקנות קונסולה מהדור הנוכחי , אני לא רואה

סיבה להעדיף דור קודם- אלא אם יש כבר המון משחקים שעובדים עליו.
קונסולה xbox one s חדשה נמכרת בערך ב750 ,
ps4 slim חדש נמכר ב900,
בטוח אפשר למצוא במחירים שהצעת קונסולות מהדור הזה יד שניה אין צורך לנבור בדור ישן שכבר לא מקבל תמיכה.
לגבי משחקים- אם יש כח להתעסק עם אנשים- אז יש מציאות ביד שניה,
אם רוצים לחסוך את כל הבלאגן וגם לא מתכננים למכור את המשחקים אחרי השימוש- קונים דיגטלי בחנות אמריקאית וכד' במבצעים.

avielyada

New member
קצת יקר לי, אבל אעשה שוב סקר שוק... מה לגבי

ההתאמה לטלוויזיה? איך אני יודעת שהקונסולה שאני קונה תואמת את הטלוויזיה שלי?
ואשמח אם תסביר מה זאת אומרת "הדור הישן שכבר לא מקבל תמיכה"? מבחינה טכנית או שאי אפשר להריץ משחקים שלא מהדור הזה?

תודה

קרנפול

New member
בנושא החיבורים:

אין לי מושג בקונסולות ישנות, בחדשות צריך כניסה של hdmi 2 (כדי להעביר 4K ב60 fps)- יש את זה בכל טלויזיה מהשנים האחרונות.
לגבי תמיכה בדור הישן- חוץ מזה שאין משחקים חדשים שיוצאים לפלטפורמות האלה, והמשחקים שיוצאים עכשיו יוצאים רק לדור הנוכחי- גם התמיכה הטכנית של היבואנים בארץ כבר לא מכסה את הקונסולות הישנות.
היה פה (בפורום) אחד כבר לפני איזה שנתים שהיה לו PS3 עדין בתקופת האחריות- אך החברה אמרה שהם כבר לא מטפלים בדגם הזה...

avielyada

New member
אותו הכבל של מחשב- טלוויזיה?

והאם משחקים ישנים יעבדו בקונסולה מהדור החדש?
או שבעצם בכל חידוש של הקונוסלה צריך גם משחקים חדשים?

קרנפול

New member
כל דור והמשחקים שלו

בxbox יש אפשרות להריץ משחקים מדור קודם, (אני לא בטוח איך או האם זה גם בגירסה פיזית- נראה לי רק דיגטלית).
הכבל כמו של המחשב.
לגבי מחירים: בשוק היד שניה תמיד אפשר להתמקח, אם המחיר הרגיל נמוך - כל שכן שביד שניה יהיה אפשר למצוא מציאות.

avielyada

New member
אחלה, תודה רבה!

אם יש עוד עצות ודברים שכדאי לשים לב אליהם, אשמח לשמוע :)

קרנפול

New member
בכיף, עוד כמה דברים שראוי לציין:

משחקים ברשת בקונסולות- דורשים מנוי בנפרד לסוני בps או למיקרוסופט בxbox.
יש משחקים שמגיעים עם קוד חד פעמי- חשוב לבדוק בקניה יד שניה שהוא לא שומש כבר.
אם קונים באיביי - תבדקו טוב מאוד מה בדיוק קונים, הרבה פעמים אנשים מוכרים רק אריזה ללא דיסק...

arseny92

Well-known member
מנהל
אפשר גם מדיסקים אם המשחק נמצא ברשימת התמיכה לאחור

זה בכל מקרה מוריד את הגרסא האחרונה של המשחק מהחנות בעת התקנה אך משמש בדיסק להוכחת הרישיון.
&nbsp
יש גם כמה משחקים מדור Original Xbox אשר רצים על כל One.
&nbsp
מציאות ביד שניה? על תצחיק אותי, משחק X ממשיך לעלות $30 על דיסק, כאשר המציאות הדיגיטלית זה מחיר של המשחק ב-90% הנחה בזמן הנכון (או ישר מהחנות או מחנות מכירת רישוי מפתחות סטייל cdkeys.com... כמובן שהכל יש לרשום לחשבון המשתמש למיקרוסופט או סוני בהתאם.

קרנפול

New member
באיזה הקשר?

כרטיס מסך - זה חלק במחשב, כשקונים קונסולה לא צריך להתעסק עם כרטיס מסך.

למעלה