עזרה בבקשה...

מאיה 3

New member
עזרה בבקשה...

שלום לכולם. שמי מאיה ובעוד 3 חודשים אני עוברת לגור בתל אביב (העדפה לצפון תל אביב) קראתי במאמרי הפורום את המאמר "גרים בבית מלון - חלום מציאותי"... השאלה שלי ... האם זה באמת מציאותי ? רציתי לדעת כמה באמת זה חוסך ? כלומר , מה הדברים למשל שאני לא צריכה לשלם בבית מלון ואני כן צריכה לשלם בהשכרת דירה (וההפך...) ? אני באמת מנסה לחשוב האם זה יכול להיות רעיון טוב לעבור דווקא לבית מלון... אשמח לעזרה בנושא תודה.

akapulko2020

New member
ממה שהבנתי

מהכתבה-במלונות האלה את משלמת סכום מסוים,וזהו:זה כולל את המים,והחשמל,והגז .ואין תשלום ארנונה וועד בית. את כל אלה כן תצטרכי לשלם ברוב הדירות-במקרים נדירים משהו מהתשלומים הנ"ל "כלול בשכר דירה". מעבר לזה אינני יודעת פרטים-אבל בכתבההיו מס' טלפון,נדמה לי. בהצלחה

דהאנית

New member
היי.. החתימה שלך!

זה מהשיר של הביטלס GETTING BETTER? I HAVE TO ADMIT IT'S GETTING BETTER (IT CANT GET ANY WORSE) בכל מקרה, נכווון...

akapulko2020

New member
../images/Emo6.gif, לא ,זה שלי -אבל

אני נורא אוהבת את הביטלס ...אז יכול להיות שהושפעתי-בתת מודע
(וזה שהחתימה שלך משם זה די ברור,אהבתי

kiticat

New member
קודם כל

העניין אקטואלי אם את סטודנטית. אם את לא סטודנטית זה לא אופציה. מה זה חוסך? כפי שנאמר בכתבה. משלמים מראש, סכום קבוע. את לא צריכה לדאוג לחשובנות- מים, חשמל, ארנונה, וגז. משלמים מראש את "שכר הדירה", ואז מעבר לכך יש לך לשלם על אוכל, נסיעות, וטלפון. מעבר לכך- אלה דברים שאת תבחרי להוציא או לא להוציא כסף עליהם.

akapulko2020

New member
ברוכה החוזרת ../images/Emo13.gif

לא ראיתי אותך פה זמן מה(והיה ממש מת בפורום
הכל בסדר? היה לך את ראיון ההתנדבות,לא?

kiticat

New member
נחמד שמישהו זוכר

אז לא... ביום ראשון. וביום שני מועד ב'- אנגלית. כיף לי.....

akapulko2020

New member
אז ../images/Emo50.gif מעכשיו ../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

הם פרסמו כבר ציונים של מועד א' או שמשרד החינוך עוד מושך את זה?

kiticat

New member
אני לא צריכה

אבל אני רוצה. אין לי מה להפסיד, ובהתחשב בעובדה שאני דוברת אנגלית זה מאכזב אותי...

akapulko2020

New member
כשאמרתי

"לא צריכה" קיוויתי שתקבלי 100
וכך ברור שלא תצטרכי מועד ב'
אני מכירה כמה וכמה דוברי אנגלית שלא הוציאו 100 בבגרות-בגלל הדקדוק כנראה בכל אופן,שיהיה לך המון
במועד ב'

למעלה