עזרה בדיון חשוב

O r e n E

New member
עזרה בדיון חשוב

שלום לכולם, פתחנו בהייד פארק אשכול מיוחד שעוסק בהטרדה מינית. מאוד חשובה לנו ההשתפות של מה שיותר אנשים ובכללם החטיבה הצעירה. הנושא יכול להשפיע על ההתנהלות של העמותה והקהילה בהווה ובעתיד. אשמח עם תשתתפו באופן ענייני ותגיבו שם. להלן הקישורית: http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2152437 התכתובת באשכול זה (אשכול = שירשור) צריכה להיות עניינית ורצינית, ללא העלבות והוצאת לשון הרע. תודה לכולם מראש, אורן

Fairywitch

New member
אני אגיב גם פה וגם שם../images/Emo13.gif

כדי לפתח את שני הפורומים כאחד. נושא מעניין וחשוב. רלוונטי גם לעולם הלבוש וגם לעולם העירום. בסרט המרתק שראיתי בערוץ 8 על נודיזם, סיפרה שם מישהי שכהיא הייתה בת 12, והצטרפה להורים בפעילות נודיסטית בבריכה- גבר מבוגר נצמד אליה והתחכך בה. זה היה מזעזע בעיניי. חשוב לציין שהוא עבר על חוקי הקבוצה ועל חוקי הנטוריזם האוניברסיליים, אם אפשר לקרוא לזה כךץ הוא סולק מהקבוצה לצמיתות, מן הסתם. הילדה התגברה מאז על הטראומה, אבל זה לא היה קל, ואם אני זוכרת את התכנית נכון- זה לקח שנים. אי אפשר להפיל את האשמה על העירום. עירום הוא לא מתן לגיטימציה למגע פיזי. מטרידים מיניים ינצלו כל תירוץ, ואני בכלל לא בטוחה שהוא לא היה נוהג בדיוק כך גם בבריכה עם בגדי ים. והרי היו מקרים מעולם. סוטה נשאר סוטה, עם בגדים ובלי בגדים, ואני לא חושבת שיש יותר סכנה בפעילות נודיסטית מאשר בפעילות אחרת. מרצים באוני', ח"כים ונשיאים כבר הואשמו בהטרדות מיניות ויותר, ואני בטוחה שהם היו לבושים תוך כדי... את חברה שלי הטריד קצין בצבא, חברות לעבודה סבלו מחיילי מילואים שכלאו אותם בחדר... וכן הלאה. ברור שבפעילות נודיסטית יש יותר חשיפה מלכתחילה, ולכן צריך להקפיד להרחיק באופן מיידי אנשים חשודים, שנועצים עיניים, או נוגעים יותר מדי וכן הלאה, אבל אין יותר סכנה מבחברה לבושה.

Fairywitch

New member
אורן- אני לא מצליחה להיכנס לחשבון

שלי בהיידפארק. ברגע שאצליח אגיב גם שם

Fairywitch

New member
בעעע, עכשיו הצלחתי להיכנס, אבל

קיבלתי הודעת שגיאה
אתר מרגיז

O r e n E

New member
נייק

צריך להרשם בהייד פארק על מנת להגיב. חשוב לי להבהיר משהו. זה שביקשתי שתגיבו בהייד פארק, זה לא בשביל למשוך את כולם לפורום השני - ממש לא !! אבל מכיון שהנושא עלה לא סתם בפורום של הייד פארק, באופן מיוחד אני מבקש שתגיבו שם. הדיון בהחלט חשוב שיהיה גם כאן ובכלל, אבל תסמכו עלי שזה לא סתם !! תודה לקוואנט על התחשבות מראש, אורן

תגובה../images/Emo150.gif

הגבתי בהייד פארק ואגיב גם כאן ''למי שכל בראשו ידע לשלוט באברו'' מופנה לנשים וגברים כאחד אליעז

sl 3977

New member
../images/Emo45.gif

צודקת בכל מילה הטרדה מינית נחשבת רק עם בן אדם נוגע בבן אדם אחר שלא בהסכמתו או שמדובר בקטין ולא צריך הסכמה כדי שנגיעה תיחשב הטרדה מינית ורק במקרה שציינת למעלה במקרה או מציע ומשכנע לאדם אחר לקיים עימו מגע מיני במפגשים במקרים כאלה כן צריך להרחיק אנשים כאלו מ המפגשים

RieM

New member
ועל כך נאמר

מודה ועוזב - ירוחם. והמבין יבין ..

O r e n E

New member
אוווווווווו העלו מישהו מהעוב ../images/Emo121.gif

אהבתי - Riem ודיה לחכימא ברמיזא
זו אחת הסיבות, אבל לא רק ולא העיקרית !!! אורן

giora10

New member
יש בעיה ברישום בהייד פארק לפתרון../images/Emo70.gif

הבעיה קיימת רק בגלשן מסוג אקפלורר גירסה 6 ומטה. בגלשנים מסוג אופרה, פיירפוקס ובאקספלורר 7 לא קימת בעיה זו. פתרון
שיחזור ברירת מחדל בכלים של האקספולרר, במצב "אבטחה" ואם הבעיה לא נפתרת גם במצב "פרטיות". נא לא לשכוח לבצע ריענון לאחר פעולה זו מקש F5 במקלדת. מי שלא מצליח/ה מוזמן/ת לפנות אלי בתיבה האישית.

אוח ירוחם ירוחם

איפה התקופה שירוחם היה בעתלית או אולי בבונים איפה דור המייסדים

O r e n E

New member
אני כבר את פרק "ירוחם" עברתי

אין לי ענין יותר בלהתעסק בפרסונה עם כי אני מסכים שזה רלוונטי לנושא. האיש כבר מאחורי - ואני מניח שהתבגרתי מעט בשביל להתרגז בפעימים שאני רואה אותו בפסטיבלים. לגבי דור הנפילים...התפזרו בקצוות המדינה והעולם. יום טוב אורן

למעלה