עזרה במחקר

bluebar

New member
עזרה במחקר

שלום אני עושה מחקר על שיפור פני הסביבה ,חלק מנושא המחקר הוא מכירות יד שנייה ,הודה למי שיכול ,אם תוכלו לעזור ולענות על השאלות הבאות 1.כמה זמן אני מוכר ביד שנייה? 2.כמה הרווחתי עד עכשיו? 3.מה מכרתי? 3.האם אני גם קונה או רק מוכר? 4.אם קונה אז מה בעיקר קניתי ביד שנייה? 5.מאיפה אני בארץ? 6.האם החלפתי דברים ביד שנייה? אם כן מה בעיקר? תודה מראש לכל מי שענה :) המידע נועד כדי ליצור סטיסטיקה כדי לראות אם עדיף או לא עדיף לקנות ולמכור יד שנייה. המחשבה מאחורי המחקר הוא שמכירות וקניות ביד שנייה הם בעצם כמו מיחזור ולכן יש להם יתרון אקולוגי. שוב תודה על כל עזרה

דנטל

New member
ישששששש סקר!

1. כמה זמן אני מוכר ביד שנייה? אין לי מושג להעריך, כמה שנים 2. כמה הרווחתי עד עכשיו? אין לי מושג להעריך, אבל כמה מאות טובות (אלפים בודדים) 3. מה מכרתי? ספרים בעיקר 4. האם אני גם קונה או רק מוכר? רק מוכרת 5. אם קונה אז מה בעיקר קניתי ביד שנייה? - 6. מאיפה אני בארץ? תל אביב 7. האם החלפתי דברים ביד שנייה? לא 8. אם כן מה בעיקר? -

bluebar

New member
דנטל תודה רבה :) ,אפשר לשלוח תשובות גם במסרים

ושוב תודה לכל העונים :)

spring6

New member
למה במסרים ? מעניין לקרוא את תשובות העונים

אשמח לקרוא את התשובות כאן בשרשור תודה

Boone

New member
גם לי יש מה להגיד

1.כמה זמן אני מוכר ביד שנייה? מוכר יד שנייה כ 5 שנים. 2.כמה הרווחתי עד עכשיו? כאדם פרטי כמה אלפים בודדים, כעצמאי (כשנתיים) הרווחתי כמה עשרות אלפים. 3.מה מכרתי? סרטי DVD, דיסקים של מוסיקה, והמון הספרים. 3.האם אני גם קונה או רק מוכר? גם קונה, גם מוכר וגם מחליף. 4.אם קונה אז מה בעיקר קניתי ביד שנייה? ספרים, דיסקים, סרטים ומשחקי PS 5.מאיפה אני בארץ? מרכז הארץ. 6.האם החלפתי דברים ביד שנייה? בוודאי. אם כן מה בעיקר? כנ"ל

ליטרט

New member
ובכן....

1.כמה זמן אני מוכר ביד שנייה? כ-3 שנים 2.כמה הרווחתי עד עכשיו? לא הרבה 3.מה מכרתי? - ספרים 3.האם אני גם קונה או רק מוכר? - קונה לפעמים 4.אם קונה אז מה בעיקר קניתי ביד שנייה? - ספרים 5.מאיפה אני בארץ? - ת"א 6.האם החלפתי דברים ביד שנייה? - לא

למעלה