עזרה בנושא חלום על שיניים

rakefet33

New member
עזרה בנושא חלום על שיניים

בוקר טוב לכולם,
חלמתי בלילה שחלק מ-2 מהשיניים הקדמיות שלי פשוט נושר - ז"א נשארו לי שני חצאי שיניים. בחלום כמובן אני מאוד נבהלת ומחליטה ללכת לתקן זאת למחרת לרופא שיניים (בחלום אני משייכת את זה להזנחה - שלא הלכתי הרבה זמן לרופא שיניים וכו').

אני בת 39, אימא ל-2 ילדים מקסימים (אחד תינוק קטנטן) אני נשואה ועובדת (בעבודה שאני לא אוהבת...!!), די מחפשת את עצמי מבחינה תעסוקתית...

אשמח לפירושים/הבהרות/הארות כי אני חייבת להודות שדי נלחצתי

תודה מראש וחג שמח

rakefet33

New member
הי, אשמח אם תסביר לי..

הי בוקר טוב, חג שמח (-:
אשמח אם תסביר לי למה התכוונת ב"חזרה בזיכרון לילדות"....

תודה מראש

טופי33

New member
שלום וחג שמח

שיניים=תחושה של חוסר יציבות.אכן ציינת שאינך מרוצה ממקום עבודתך.
חצאי שיניים ,למרות שאינך מרוצה יש לך כרגע עבודה לכן חלק מהשיניים נותרו.
אתהולכת למחרת לרופא וחשה שזו נגרמה בשל הזנחה ,זהו למעשה המסר:עלייך להתייעץ עם מישהו בעל ידע ובעל סמכות ולטפל בזה מהר ככל האפשר.
מה נראה לך?

rakefet33

New member
הי טופי חג שמח

קודם כל, תודה רבה על תשובתך.
אני אכן מאוד לא מרוצה ממקום עבודתי ונשארת שם כרגע בגלל מחויבויות כספיות (משכנתא, שני ילדים וכו').
מאוד יכול להיות שאת צודקת באבחנתך אבל יש לי שאלה אחרת בנוגע לפירוש - אמרת שאני צריכה להתייעץ: עם מי להתייעץ? עם איש מקצוע/הכוונה מקצועית או עם מישהו שקרוב אלי אישית (בעלי למשל) ?

אשמח להכוונתך.

תודה וחג שמח

טופי33

New member
תודה על תגובתך-חג שמח

בחלום פנית לבעל סמכות ומי שמבין,כל מי שאת רואה בו במציאות "מבין"ויכול להעיר את עייניך.לדעתי,ייעוץ עם מישהו קרוב שמבין את מצבך יכול להועיל,לא תמיד יועץ מוסמך יורד לסוף דעתנו,יתרה מזו לא תמיד יש באפשרותנו לממן זאת.על כל פנים,כל מי שנראה לך מתאים יועיל.
חג שמח ובהצלחה.

rakefet33

New member
התכוונת לחלום שלי ??

הי, אשמח לדעת איך אסרטיביות מתקשרת לשיניים ?
אשמח אם קצת תפרט.

תודה

daoli

New member
שיניים הם בפה, ופה הוא האיבר שדרכו אנחנו

מבטאים את עצמנו ומתקשרים עם העולם.
ציינתי את המילה אסרטיביות כי מרגיש לי מהחלום ומהעובדה שציינת שאת עובדת בעבודה שאת לא אוהבת
ומחפשת את עצמך מבחינה תעסוקתית, שאולי הגיע הזמן לשנות גישה התנהגותית, לשפר את הביטחון העצמי
ובמקום לתת לחיים לקחת אותך למקומות שאת לא באמת רוצה להיות בהם, ללמוד לפתח את האסרטיביות שבך ולנווט את חייך למקום
שבו יהיה לך טוב יותר (כנראה שבתחום התעסוקתי כמו שציינת). הפניה שלך לרופא שיניים מראה שאת צריכה עזרה בזה, מישהו חיצוני.
רופא = ריפוי, רופא שינים=ריפוי כושר הביטוי שלך.
שיניים הן החלק שחיות חושפות כשהן כועסות וגם בני האדם, לכן אני מקשרת אותן לביטוי מתוך כוח ועוצמה פנימית שלך.
לעמוד על רצונותייך, לדעת את ערכך ולמצוא דרכים לבטאם בחייך.

לא יודעת אם זה ידבר אליך, אני לא מומחית בחלומות, אבל אני חולמת גדולה ומאוד אוהבת את עולם החלומות.

למעלה