עזרה ברעיון לעבודה בעיצוב

מאיהכהן

New member
עזרה ברעיון לעבודה בעיצוב

הי הינני סטודנטית בשנקר, קיבלנו עבודה שהנושא שלה הוא "הפרדה" אני ממש לא רוצה להתעסק בגדר ההפרדה ובערבים/יהודים, נשים/גברים או כל דבר בנאלי או פוליטי שעולה מהמילה הזו. אני חובבת גדולה של גרפיטי, ואני מעוניינת לעשות את העבודה במשהו שמתקשר לגרפיטי. אך לא מוצאת היכן ההפרדה בנושא של "גרפיטי-אומנות רחוב" בא לידי ביטוי, הפרדה בין מה? חשבתי לעשות על ההפרדה בין הגרפיטי על גדר ההפרדה עצמה ,בין הצד שלנו לצד שלהם( לפני שירדתי מזה לגמרי) אך הבעיה היא ללכת לצלם שם, ורוב התמונות שצולמו הן של אנשים אחרים ולא אותנטיים שלי... בקיצור..סורי על החפירה, אבל אולי אתם שמתעסקים בזה וחווים את זה קצת יותר ממני, יכולים לעזור לי בלמצוא רעיון. תודה וסופש נעים

DoubleD

New member
נסי ללכת על הפרדה מסוג אחר

למשל ההפרדה בין הפן האומנותי לפן הוונדליסטי / מחאתי ? מי זה שישפוט מה הוא לכלוך ומה היא אומנות ? אולי אין הפרדה בכלל.. איך זה מתקשר מבחינה חוקית .. ומסחרית (פרסום) ? האם היצירות על הקיר מהוות מדיה להמונים או שזו הפרת סדר בוטה ? אלו הן כמה שאלות מנחות שאפשר לפתח אותן.. זה פחות פוליטי, הרבה יותר מעניין לדעתי וזו השקפה חברתית שיכולה לעודד דיון. בהצלחה, מוזמנת להעלות לכאן את העבודה בסוף :)

מאיהכהן

New member
תודה על העזרה:)

אם זה מה שאעשה בסוף בהחלט אעלה דברים:) ויוה לה גרפיטי!

למעלה