עזרה בתכנון טיול פארקי שעשועים

halifax

New member
עזרה בתכנון טיול פארקי שעשועים

שלום, אני מתכנן לצאת לטיול פארקי שעשועים באירופה, והייתי שמח לקבל מספר טיפים. הכוונה לטיול הוא לשים דגש על רכבות הרים כמובן ולא פארקים שמיועדים לגיל הרך יותר (יורודיסני ודומיהם). מצאתי 3 פארקים שווים : וואליבי בהולנד ובבלגיה ו europa park בגרמניה. באיזו תקופה כדאי הכי לצאת לטיול, בכדי למנוע תורים ארוכים? האם סוף מאי תחילת יוני היא תקופה טובה, והאם כדאי להמנע מלהגיע לפארקים בשבת - ראשון? (האם יום אחד מספיק לביקור בפארק אחד?) האם יש עוד פארק שווה באזור בלגיה - הולנד- גרמניה? האם שכירת רכב בבלגיה למשל , והחזרתו בגרמניה מעלה מאוד את מחיר ההשכרה? תודה מראש על העזרה.

petpatrol2

New member
תשובה

אני מופתע שמצאת רק 3 פארקים שווים. כמעט בכל מקום באירופה המערבית יש בוכטה של פארקים שווים. אניוויי האתר THEME PARK REVIEW מארגן טיולי לונה פארקים(הייתי בטיול שלהם לארצות הברית והוא היה מצויין!!!) והם בין השאר מארגנים טיול ברחבי אירופה שהוא משהו כמו שבועיים פלוס וטוחנים שם רכבות הרים ללא הפסקה. העלות של הטיול כוללת לינה, נסיועת, כניסה לפארקים, רוב הארוחות, ועוד המון המון בונוסים(כמו כשמכניסים אתכם לפארק לפני הזמן כדי לעלות על רכבות הרים בלי תורים) אם אתה מעוניין בעוד פרטים דבר איתי או שתכנס לאתר www.themeparkreview.com

למעלה