עזרה בתרגום

• פותח הנושא lir67
  • פורסם בתאריך

lir67

New member
עזרה בתרגום

האם תוכלו לעזור לי לדעת מה כתוב כאן זו תוית של סרט קולנוע ובעיקר חשוב לי מה האורך שלו, ואם יש פרטים נוספים תודה

Huang Long

New member
פרטים

הכותרת מדברת על סרט בשם "החלום או החלומות המסתובבים או המסתחררים". לא מכיר את הסרט... אם אני מבין נכון, זה מוקרן בבית קולנוע בשם "נהר הפנינה". בכל מקרה, משום מה חשוב להם לציין שמדובר בתווית אישור בגודל של 16 מ"מ. המס' הסידורי הוא 35 ומדובר בעותק אחד. בנוסף, שפת הסרט הינה אנגלית. בנוסף, מצויין שאם שאם יש חתימה אז ניתן להנפקה. אין לי כ"כ מושג בנוגע להליך עצמו.

Huang Long

New member
על לא דבר. רק רציתי לציין

שביררתי והכותרת למעלה היא לא מה שכתבתי, אלא "סטודיו נהר הפנינה" גאה להציג...

Huang Long

New member
לא. מבחינת נתונים מספריים

יש כאן התייחסות לאורך הכרטיס (16 מ"מ), 35 שזה המספר הסידורי של הכרטיס כנראה, מס' עותקים (אחד). הכרטיס עצמו הוא מאפריל 93. בכל מקרה, אורך הסרט לא מצויין.

Mei11

New member
16 מ"מ זה רוחב הסרט

בפילם יש כמה גדלים, 8 מ"מ, 16 מ"מ ו35 מ"מ וכו'. הנקודה הסינית היא ש 8.75 מ"מ, מה שכתוב למעלה ומחוק, זה גודל שיש רק בסין. זה גם סוג של צנזורה, כי אם יש מקרנות שמתאימות לגודל פילם מסויים, אי אפשר להקרין בהם סרטים מגודל אחר. זו שיטת הקרנה שפותחה ונכנסה לשימוש עם מהפיכת התרבות, שבה הצורך להביא סרטים גם לכפרים רחוקים דרש ציוד קל וחסכוני יותר. קישור מעניין http://www.super8data.com/database/articles_list/8-75mm_format.htm

למעלה