עזרה ב html

ron77

New member
עזרה ב html

אני מעוניין למקם רקע אשר לקוח מהמחשב במסמך ה html שלי מה אני צריך לכתוב פרטים נוספים: שם התיקייה - BACKGROUNDS והיא ממוקמת על שולחן העבודה. תודה מראש

משההראל

New member
עזרה ב-html

בתוך תגית ה-body תוסיף ````=background ובין הגרשיים תכתוב את הכתובת של הקובץ שאתה רוצה כרקע. אם שמרת את הקובץ של ה-notepad גם כן בשולחן העבודה, אתה פשוט כותב שם את השם של הקובץ , למשל: ``gif.משהו``. כשתשמור את קובץ ה-html באיזה שהוא directory תצטרך לשמור לידו גם את קובץ הרקע.

mr. man

New member
תשובה

אם אתה מתכנן להעלות את האתר לאינטרנט, אז אתה צריך להעלות את התמונה גם. אתה לא יכול להשאיר את התמונה על המחשב. אם מסמך ה- HTML נמצא באותה התיקיה כמו התמונה, אז אתה פשוט רושם background=``image.gif``. אם זה לא באותה התיקיה, אז אני מממליץ שתעביר לאותה תיקיה של המסמך, או שבתיקיה של המסמך תפתח תיקיה בשם images ושם תכניס את כל התמונות.

zamir

New member
עוד טיפ

במידה ומה ששני עמיתי למעלה אמרו (משההראל ו-mr.man)לא עבד ואתה עדיין לא מצליח והתמונה מסרבת לעלות סביר להניח ששמרת את התמונה בתיקיה נפרדת ואתה צריך הפנייה כלומר: במקום לרשום נסה 1. או 2. או 3. ואני מסביר. קודם כל כמובן שאתה מציין סוג קובץ אחד שהוא סוג התמונה האמורה ב 1 אתה פשוט פונה לתיקיה הנפרדת ששם שמרת את התמונה. שם התיקיה הוא שרירותי ויכול להיות כל מה שתבחר אבל.. נהוג להגדיר אותה כ- images וזה מה שנקרא ניתוב מוחלט. ב 2 אתה מבצע הפנייה לכל תיקיה שנמצאת מעל תיקית ה-html שלך והמחשב כבר מבצע את החיפוש לבד. ב 3 אתה מבצע הפנייה לשתי תיקיות מעל. 2 ו-3 הם מה שנקרא ניתוב יחסי והוא המומלץ לפי דעתי בהצלחה

למעלה