עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!

עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!

תקשיבו חבר שלי על סף התאבדות כל המשפחה שלו חיים בהודו הוא התחתן שם עם ישראלית עבר לגור פה נהיה אזרח ישראלי נדפקו לו החיים נפרד מאישתו עשתה לו צו עיכוב יציאה מהארץ כי יש להם ילד והוא משלם מזונות,
השבוע אבא שלו נפטר ואיןןןןןן אףףףףףףף בןןןןן אדםםםםם בעולםםםם שיכולללל לעזוררררר אני מתחרפפנתתת!!!! איך זה הגיוניייי שבן אדם לא נולד פה והוא תקוע פה ואפילו לא זכה להיות בהלוויה של אבא שלו?!?!?!
איך זה הגיוני שבגלל אישה מטומטמת נהרסים לבן אדם כל החיים?!?!?!
איך זה הגיוני שבגלל שאין פיתרון במדינה למקרים כאלה בן אדם רוצה להתאבד?????
איך אפשר לצאת מזה במהירות?!?!??!?!?!
ואל תגידו לי ערבים שיחתמו ערבות זה בן אדם שלא מכיר פה אנשים בארץ רק אותי הכיר במקרה ולא יהיה אף אחד שמוכן לחתום עליו ערבות חוץ מאמאשלי שרצתה לחתום אבל לא יכולה כי יש לה משהו בבית משפט!
תעזרו לי אני משתגעתתתתתתת אני בת 21 והכל נופל עליי הכל הכל הכל הוא לא יודע לקרוא עברית אז אני איתו בבתי משפט, במשטרה, בצרחות ועצבים כל יום
זה לא הגיוני !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה הקשר לער"ן?

אנחנו לא צריכים טיפול פסיכיאטרי רק רוצים לצאת מהארץ ואין עם מי לדבר במדינה הזאת מצידם שהמשפחה שלך תישרף אין לאף אחד במדינה אפשרות לעזור לך כלכך עצוב !!! הכל סובב סביב כסף אם אתה לא עשיר אתה כלום !!!!!! אם אתה חייב למישהו 2 שקל חבל עלייך למדינה אין פיתרון בשבילך ומבחינתם תתאבד זה לא ממש מעניין אותם העיקר שהכסף שלהם יישאר אצלהם !

efibau

New member
הקשר

מצטער, חשבתי שעקב המצב שנקלעתם אליו אתם צריכים תמיכה.
בכל מקרה אם כתבת כאן כדי להוציא קיטור- בבקשה.
אני מנסה לסייע לפונים בפורום באמצעות הפנייה לגורם זה או אחר
כפי שאני רואה לנכון .

אוקיי...

אני לא באתי להוציא קיטור פשוט כבר נמאס לי שאין עם מי לדבר במדינה, גם מי שאומר שיוכל להפנות בסוף מפנה אותי לשום מקום ואני לא מדברת עלייך.... במצבים כאלה המדינה פשוט מחכה שהבנאדם יתאבד או יזכה בלוטו... לא באמת מעניין מישהו אם תתאבד עכשיו... וזה עצוב שזה ככה, פשוט עצוב להיות אזרח במדינת ישראל. ובפורום הזה כתוב ״מטרת פורום זה היא להפנות ולכוון את הפונים לכיוון פתרון בעייתם בנושאים הקשורים שבין האזרח לרשות״ אבל אפילו לכם אין לאן להפנות אותי במצב כזה... כאילו, המדינה מעולם לא חשבה על פתרונות לבעיות כאלה ואז היא הייתה בשוק שסלמן שרף את עצמו ושבכל שנה יש מספר מתאבדים גדול... כי למדינה לא אכפת מבן אדם פשוט פה, רק כסף וכסף... כולה חתיכת נייר עם מספר עליה ... זה לא שווה יותר מחיים של בן אדם

למעלה