עזרה דחופה בקשר לסטנד מיקרופון שקניתי

• פותח הנושא akw
  • פורסם בתאריך

akw

New member
עזרה דחופה בקשר לסטנד מיקרופון שקניתי../images/Emo10.gif

הי לכם, קניתי לאחרונה סטנד למקרופון של חברת "Hercules" דגם M631B. קניתי אותו בשביל שיחזיק לי את המיקרופון כשאני מנגנת על הפסנתר או האורגן. הבעיה היתה שכל מיקרופון ששמתי עליו לאט לאט ירד למטה, וייצא שבבית של השיר שומעים אותי ובפזמון כבר לא... בבית הבא של השיר המיקרופון כבר היה על הקלידים... אז הלכתי להחליף את הסטנד. היום ניסיתי לשים עליו מיקרופון חדש שקניתי AKG D5 וזה עדיין נופל.. (בסטנד הקודם נפלו גם מיקרופונים של ברינגר ואפילו של סוני פשוט!!) אני מהדקת את הסטנד ממש חזק וזה לא עוזר. מה לעשות??? אולי אני לא מסדרת את זה נכון? אשמח לעזרתכם

akw

New member
ניסיתי להדק אותו כ"כ חזק שכבר קשה לרופף אותו

בחזרה... מה לעשות?

akw

New member
שכחתי לציין שזה לא עוזר... ובחנות

אומרים לי שאנשים קונים את הדגם הזה ולא מתלוננים על בעיות.

Dj Sky

New member
לדעתי הבעיה המדוברת היא בסטנד

לפי מה שהבנתי שאין לו כוח להחזיק את משקל המיקרופונים וגורם להם לרדת למטה האופציה שנקראת לי הכי טובה זה להחליף סטנד לטעמי בחברה מסבנים אותך שהסטנד בסדר על מנת שלא תחזירי אותו לחנות והם יצטרכו לזכות אותך בעיקרון סטנדים אמורים להחזיק כל מיקרופון דינמי חג שמח

kobi kobel

New member
שמוכרים רואים קונה שלא מבין \ מבינה...

הם ידאגו לנער אותו היטב מעל הגב שלהם ושל הקופה תעמדי על שלך תביאי את הסטנד עעם המיקרופון אל החנות ותגידי לו "תראה לי" שיבדוק בעצמו אולי בכל זאת טעית ובמידה ולא תתעקשי על החלפתו של המוצר

akw

New member
כן זה מה שחשבתי...

אל דאגה הם לא יודעים עם מי הם מתעסקים
העניין הוא שכבר הייתי אצלם והם ראו שזה לא טוב והחליפו לי לחדש. ושוב פעם הוא לא מחזיק טוב... מחר אני כנראה אלך לחנות, מקווה שלא יעשו יותר מידי בעיות. תודה!

akw

New member
גם כשהמוט של הסטנד עד הסוף ובמצב מאוזן?

(הסטנד ליד הפסנתר והמוט מכוון מעל הקלידים במצב מאוזן כדי שאוכל לשיר תוך כדי). תודה

למעלה