עזרה דחופה לסטודנט עתיק

ערן 1976

New member
עזרה דחופה לסטודנט עתיק

שלום רב, שמי ערן והתחלתי את לימודיי לפני שנים רבות בכלכלה ראשי ומדעי המחשב משני. עשיתי הפסקת לימודים לפני מספר שנים כאשר סיימתי את כל חובותיי בכלכלה ונשארו לי מספר קורסים קטן במחשבים. השנה החלטתי לחדש את הלימודים ומדעי המחשב לא מוכנים לקבל אותי ולכן החלטתי לקחת מסלול של כלכלה עיונית מורחב ולנסות ולסיים השנה. לאחר ישיבה עם יהודית מהמחלקה הבנית שאני צריך לקחת את הקורסים הנ"ל כדי לסיים: סקירת מחקרים(שניצר), מבוא לתורת המשחקים(מילכטייך), כלכלה בינלאומית(אזרנרט), ארגון תעשייתי(פישמן), היסטוריה כלכלית מודרנית(דה פריס), סוגיות בכלכלת ישראל(אורבך), כלכלת עוני ואי שוויון(סילבר), קורס כללי כלשהו מהרשימה . עקב עבודתי במשרה מלאה ביותר וחיי משפחה זמני קצר ולכן בבקשה מי שמכיר ויכול לעזור אשמח לקבל מספר פרטים על הקורסים הנ"ל כמו: מספר מילים על מה הקורס רמת הקושי בקורס חובות כלשהם(תרגילים וכו') חובת נוכחות רמת קושי המבחן ואיזה סוג מבחן (אמריקאי,רגיל) תודה רבה ערן

a z o r a

New member
תשובה חלקית

סקירת מחקרים - קושי בינוני בשביל לעבור, דיי קשה לקבל ציון טוב. מבוא לתורת המשחקים - קושי קל לציון גבוה כלכלת ישראל - קושי בינוני לציון גבוה אין חובת נוכחות בקורסים הנ"ל. לגבי השאר, אין לי מושג.

למעלה