עזרה - הופעות באירופה, הזמנה וזה... מי שבקיא/ה

DirrtyShay

New member
עזרה - הופעות באירופה, הזמנה וזה... מי שבקיא/ה

אז ככה אני די שוקל לטוס לאירופה (כנראה לגרמניה) להופעה של ביונסה ביולי-אוגוסט.
יש פה מחירים ממש טובים לגולדן רינג -
http://www.ticketmaster.de/event/beyonce-tickets/169311?language=en-us&camefrom=tm_static_amex_slot1

השאלה שלי היא יותר מיליון שאלות...
מישהו מבין בהזמנות מהארץ? ואפילו ספציפית מהאתר?
אני לא יודע אם זה נגמר בחיוב של 138.5 יורו או שיש עוד הפתעות חוץ מהסכום הזה? האם בכלל אני אוכל להזמין מישראל ולקבל כרטיס למייל? איך זה עובד?

אשמח אם מישהו כבר התנסה בטיסה לאירופה בשביל הופעה ולסייע ולתת טיפים מה לבדוק מה לברר, מה צריך מעבר.

תודה רבה!!

ערן1987

New member
אף פעם לא הזמנתי כרטיסים להופע בחו"ל, אז לא אוכל

לעזור לך לצערי

&nbsp
אבל שיהיה בהצלחה ותעדכן איך הסתדרת בסוף!!

RTur

New member
אוי שיט חבל שלא ראיתי את ההודעה שלך קודם

ישנן 3 אופציות לקבלת כרטיסים בדרך כלל:
1.ברוב המקרים אתה מקבל את הכרטיס ישירות למייל כשאתה מזמין כרטיסים כיום ואתה פשוט מדפיס אותו בבית ונכנס להופעה.
2. היו מקרים בודדים שקיבלתי מעין אישור שהיה צריך להדפיס במייל ואז היית צריך לאסוף את הכרטיס בקופות האולם/אצטדיון ביום המופע - זה אגב מקרה די מבאס כי לרוב הקופות עצמן נפתחות ביום המופע ממש שעות ספורות לפני ההופעה ואם אתה בכרטיס דשא/גולדן ולא עם מקום מסומן, אתה לא תוכל לחכות מוקדם בתור בשביל לתפוס מקום טוב כי תצטרך לחכות לקופות קודם. אם יש לך איזשהי דרך להימנע מצורת קבלת כרטיס זו - תימנע.
3. משלוח הכרטיס בדואר - לפני כמה חודשים קניתי כרטיס להופעה של ג'נט ג'קסון בגרמניה ושם מסיבה לא ברורה לא הייתה אופציה של קבלת הכרטיס למייל ו/או איסוף מהאולם אלא רק ע"י משלוח. חששתי מזה בהתחלה כי לא ידעתי מתי הם שולחים את הכרטיסים ופחדתי שהוא יגיע כשכבר אטוס ולא אהיה בארץ חח אבל למרבה ההפתעה קיבלתי את הכרטיס עם שליח עד הבית אישית יומיים אחרי שהזמנתי אותו! (זה לא היה דרך דואר ישראל, תירגעו חח)
&nbsp
לגבי המחיר - ברוב המקרים אם קיימת אופציה של קבלת הכרטיס ישירות למייל, לא יגבו ממך תשלום נוסף מעבר למחיר הרשום. אם האופציה היא משלוח אז יחייבו אותך בעוד כנראה.
בכל מקרה, עד הרגע שאתה מסיים את הרכישה סופית אתה תדע בדיוק מה המחיר שתצטרך לשלם ואם יש "הפתעות". לא יקחו ממך כסף נוסף אחרי שהשלמת את ההזמנה כמובן חח
&nbsp
אם יש לך עוד שאלות מוזמן לכתוב לי, טסתי כבר כמה פעמים להופעות בחו"ל :)

למעלה