עזרה קטנה

דנית כ

New member
עזרה קטנה ../images/Emo9.gif

אני זקוקה לרשימה של 18 אמונות טפלות, רצוי אמונות שכולם מכירים.. כמו חתול שחור.. לדפוק 3 פעמים על עץ.. תודה לעוזרים

בטח אמיתי וזה עוזר ככמו

1. להגיד בלי עיין הרע 2. לשים שום בכיס של ילד 3. לשים חוט תפירה בפה של אדם שתופרים חולצה בזמן לבישה אחרת יתפרו לו את השכל 4. לשים פרסה בכניסה לבית על הדלת נגד עיין הרע 5. לעשות אצבע משולשת כאשר אומרים כמה התינוק יפה 6. לשפוך מלח על ריצפת הבית החדש כאשר בא אדם ואומר כמה הבית יפה 7. אם לאב קוראים משה . אז לבת אסור שיהיה חבר/בעל בשם משה . אחד יהרג (וזה קרה במציאות בישוב שלנו אולי צירוף מיקרים) 8. כאשר הולכים לבצע עסקה . אסור לחזור לקחת משהוא . 9. כמובן אסור לחצות כביש אם חתול שחור חצה כביש הכול בדוק שזה נכון .צריך להשתמש בזה

TAINTED SAINT

New member
מר קרמר היקר,אינך חושב ש...

עשיית אצבע משולשת כאשר אומרים כמה התינוק יפה תזכה אותך בצלעות שבורות מצד אבי הרך הנולד ודודיו....שלא נזכיר את שתעשה לך אימו הזועמת והפגועה....אני חושב שהצעתך בסוף "צריך להשתמש בזה" לא בדיוק במקומה....האנשים שאתה מייעץ להם יספגו את המכות ולא אתה-בא נעשה נסיון קטן,כנס למחלקת יולדות בבית חולים הקרוב לביתך ועשה אצבע משולשת לכמה מהתינוקות שם כשהם מוקפים בבני משפחותיהם.....אם תשרוד נשמח לשמוע איך היו התגובות,ובכמה נזק גופני החוויה הסתכמה.

miyamoto

New member
אתה חי את האמונות הללו?

וזו הוכחה בשבילך? ישנם כ-2.1 נוצרים החיים את אמונות הנצרות וגם הם רובם די משוכנעים שאמונתם עוזרת להם ונכונה. אם כן, לאחר ששמעת את הנתונים הללו, תלך ותתנצר? באמת, מעט רציונאליות וביקורתיות.

סתם סתם

הנה דוגמאות שאלה האם את צריכה רק את האמונה או מאיפה היא באה למה דווקה ככה לעשות וכו וכו אפשר להגיד להקיש בעץ ואפשר להגיד להקיש על הצלב של ישו שלוש פעמים בגלל האב ובן ורוח הקודש - אמונה נוצרית מימי הביניים

אצבע משולשת

עושים . כאשר היד בכיס או מאחורי הגב . וכאשר אימא של בת רווקה . אומרת כמה התינוק יפה . ואומרת בלב למה לבת שלי אין תינוק כזה יפה .ומקנה שהשכנה כן התחתנה וביתה לא . אז מחזיקים את היד בהחבא . ולא כמו שאתה חושב בפרהסיה . מעט היגיון אדון גלשן

בכלל בנושא תינוקות

כבר אמר ג'רי שהעיה היא בכך שכל הורה רוצה שחייבים לבוא לראות את התינוק שלהם ולא משנה איך הוא נראה ההורים יחשבו שהו יפה ואמהות ובפרט אימהות לרווקות הן עסק אפילו יותר מסוכן מאבא של תינוק

TAINTED SAINT

New member
מר קרמר היקר

אנא קרא שוב בעיון את הודעתך המקורית-בשום מקום לא ציינתה את נהלי עשיית האצבע המשולשת-כתבתה גם ש "הכל בדוק שזה נכון.צריך להשתמש בזה"....אתה מבקש ממני להשתמש בהיגיון ???!!!

איך היגעת למסוכן ?

חוט רפוי על הזרוע . כול האמונות האלה אני חייתי אתם בעבר . וזה בדוק עוזר !!

לא יודעת לא מבינה

אותי גידלו כנראה ללא אמונה אבל בעבודה עם חיות למדתי כי צריך להזהר בטיבוע ובקשירה של טבעות וכו' לרגליים ואיברים של יצורים בייוחד צעירים הם גדלים והאיבר המסומן גדל והסימון לאט לאט נהייה לוחץ תינוקות אנושיים גדלים די מהר - כל מה שאמרתי שצריך להזהר ודרך אגב מה עם חוט כחול שמגרש את השטן

TAINTED SAINT

New member
ואולי עדיף לא להבין....

מה שחשוב הוא שמר קרמר מבין,ואני די מאמין לו שאלו שיטות בדוקות-ולהוכחה-עידן רייכל !!! ראית איך הוא מצליח ?! ראית כמה חוטים שזורים לו בראסטות?! עובדה,אצלו לפחות זה מצליח,ובגדול !!!

TAINTED SAINT

New member
אז כנראה ש...

קצב עד היום לא ראה את עצמו בראי עדיין.....ראינו ושמענו כולנו כמה "לא למד לדבר...",או שראה את עצמו בראי מוקדם מדי,הביט ארוכות,נאנח עמוקות,הסיק את המסקנה שכנראה נשים לא יתרשמו ממראהו יותר מדי,והחליט שאם לא בעזרת קסמו-אז בעזרת כוחו ,השפעתו וכושר איומיו....אוי ! עכשיו אף אני צפוי לביקור ממשפחת אברגי'ל ...ואין לי אפילו עוגיות או מקלות מלוחים\בוטנים להציע....

זה לא נובע מאמונות אמיתיות או לא

אבל האמונות העיקריות נחשבות אמונות באלים למשל, ואמונות קטנות כאלה הן טפלות. זו הכוונה.

למעלה