עזרה ראשונה

nitro007

New member
עזרה ראשונה

שלום לכולם, אני חדש כאן ושוקל רילוקיישן לניגריה רציתי לדעת כל מה שיש לכם לומר בעניין, מה היתרונות/חסרונות במקום מה תנאי המחיה ומה הקשיים במהלך כזה איך מחשבים את נושא המיסים מול מס הכנסה בארץ מה רמות השכר המקובלות בענף הבניה לתפקיד ראשון לא מהנדס ומהי רמת ההוצאות הממוצעת לשני מבוגרים וילד תודה רבה ואחלה יום

עינת גז

New member
עזרה ראשונה

היי לטעמי יתרונות - חוויה, גיבוש משפחתי , אופציות לשדרוג ברמת ההכנסה והתפקיד חסרונות- חוסר ספונטניות מוחלט , צריך לתכנן את מעשייך נראש ולפרטים באפריקה , צריך הרבה סובלנות לחוסר מים/חשמל/אינטרנט/כל התשובות נכונות, ביטחון אישי פחות טוב מבישראל מיסוי- מורכב ואין תשובה על רגל אחת, אתה יכול לבקר אצלנו באתר, יש כמה מאמרים בנושא רמת שכר- תלויה בחברה ומה הם משלמים או לא משלמים לך רמת ההוצאות למשפחה- אם החברה לא מכסה את הוצאות המשפחה קשה לי להאמין שיהיה לך כלכלי לקת את המשפחה איתך , ההוצאות הן מאד גבוהות, בטח כשמדובר על גילאי בי"ס לשאלות פרטניות נוספות, מוזמן לפנות אליי במייל :[email protected]

מיקו 42

New member
לא פשוט

כפי שכבר אמרתה לך עינת, ומנסיוני בטחון בניגריה אין! חיי משפחה קשה מאד לקיים שם למרות שראיתי והכרתי משפחות שם, בזה כבר תלוי אופי בני הזוג ראשית הייתי מציע לך לנסוע לבד, לראות ולהתרשם ואז לקחת או לא את המשפחה. הוצאות למשפחה- תלוי, כמו בארץ יש מעדיפים לוקסוס ויש מעדיפים צנוע בגדול אדם עם אלפ דולר חיי כמו מלך, אני מניח שלמשפחה כמו שלך 2000$ יספיקו מעל הראש בהצלחה מקוה לחזור לשם במהרה

למעלה