עזרה..

Stavautumn69

New member
עזרה..

יצאתי עם מישהו לפני חודשיים במשך חודש. אחרי חודש הוא החליט שהוא לא רוצה להיות בקשר וסיים את מה שהיה בינינו בהודעה. לפני שבוע, לאחר חודש שלא דיברנו מאז אותה ההודעה, הוא שלח לי סתם הודעה והתפתחה לה שיחה שטחית ביותר. עכשיו ראיתי שהוא שלח לי הודעה שהוא מבין שהוא עשה טעות שהוא סיים את הקשר הזה כי הוא התחיל טוב ויש לזה פוטנציאל. עכשיו אני לא יודעת אם לתת לזה עוד הזדמנות או לוותר כי אם בהתחלה הוא סיים את הקשר בהודעה אז למה שלא יסיים את הקשר בהודעה גם בעתיד? מה אתם הייתם עושים?

Any991

New member
תראי

למה לא לתת לזה ניסיון? גם ככה הקשר היה רק במשך חודש שזה לא תקופה ארוכה כל כך. את יכולה לנסות ולתת לזה צ'אנס
אבל גם להיות זו ששולטת בסיטואציה-אם את פוחדת לחוות פגיעה שבה לאחר שיהיה בניכם קשר ארוך, הוא יסיים אותו בפתאומיות-תבהירי לו מה את מצפה מהקשר הזה ולמה בדיוק הוא עשה את מה שעשה-למטבע שני צדדים וגם את צד בו.

מה שאת מרגישה,

זו תמיד התשובה הטובה ביותר.
אם את מרגישה שיש שם משהו שאולי חבל לפספס, אז תשימי את הדאגות בצד ותתני לזה צ'אנס, כי אין פה מה להפסיד.
אם את מרגישה שלנסות שוב יהיה מאולץ, אז את יכולה פשוט לומר לו את זה.
בכל מקרה, רק את יודעת אם זה מספיק שווה כדי לתת לזה עוד ניסיון.

Maldini Girl

New member
אז אני הולכת להיות הצד של האגו ולהגיד לא.

ונכווווון שיכול לצאת מזה משהו טוב
ונכוווון שלמה לא לתת לזה צ'אנס
ונכווון ונכוון ונכון

בעייני מי שמסיים קשר של חודש (ולא של דייט אחד) בהודעה לא ראוי לשום התייחסות.
אבל זה הצד של האגו שלי מדבר. אם הרגש שלי היה מדבר אולי הייתי אומרת לתת לו צ'אנס, אבל האגו שלי אומר שיש "טעויות" שהן בלתי נסלחות.
לסיים קשר בהודעה זו אחת מהן.

Alinesis

New member
אני אומר...

אנשים צריכים לחיות עם ההחלטות שלהם..
הוא לא יכול להיפרד ממך בצורה כל כך מזלזלת עם הודעת טקסט ולצפות שתחזרו פתאום כי הוא "התחרט" וכנראה נמצא בתקופת יובש...

אני לא מבין למה בכלל לנהל איתו שיחה שטחית ולענות להודעות שלו אחרי מה שהוא עשה...

danielelsohn

New member
בחירה שלך, *אבל*

ויש "אבל" גדול כאן, אם את בוחרת לחזור אליו אני חושב שכדאי לשאול אותו (פנים מול פנים, בצורה מכבדת ובלי להתבייש כלל כי זו שאלה לגיטימית) "מה השתנה?".
הוא סיים את הקשר בגלל סיבה מסוימת, הרבה פעמים קורה שאחרי שהקשר הסתיים ועבר מעט זמן הסיבה קצת נשכחת.
כמובן שיכול להיות שהוא ייתן לך תשובה שתספק אותך, אבל גם אולי לא.

למעלה