עזרה !!!

• פותח הנושא RTK
  • פורסם בתאריך

RTK

New member
עזרה !!!

יש לי את התוכנה התקנתי אותה הכול טוב , שאני מפעיל אותה יש לי מוזיקה שאני שומע, ברגע שאני עושה קובץ חדש ומנסה לשחק עם האופציות אני לא שומע כולם , דבר שני אני איך אני מתקין את המקלדת הוירטואלית של המידי אולי זה היה הבעיה שאני לא שומע כי אין לי את מקלדת . ודבר שלישי אם יש איזה מדריך או הסבר קצר איך מתשמשים בתוכנה כי אני ממש מיואש מזה תודה לכולם על העזרה

linzer

New member
מממ.....

דבר ראשון אני לא יודע איזה מוסיקה אתה שומע כשאתה מפעיל אותה בכל אופן לך ל EDIT- PREFERENCES וב DEFAULT SONG תבחר EMPTY RACK ואז FILE-NEW ככה תוכל להתחיל נקי עם ראק נקי תיצור מיקסר ואחריו כלי מסוים (NN19 לדוגמא) ותבדוק אם אתה שומע אם לא תחזור לפה ואין קשר למקלדת הוירטואלית

RTK

New member
עשיתי את זה

איך אני בודק אם הכלי פועל מה אני צריך לעשות כרגע עדיין אין תגובה איך אני מפעיל את זה ?? בתודה מראש וסליחה על הבורות

linzer

New member
תראה...

יהיה לי קצת קשה להסביר לך איך להשתמש בתוכנה מעל דפי הפורום אני אנסה בקצרה אחרי שיצרת מכונה כלשהי תלחץ על שלושת הקווים עם שלושת הצבעים למטה מצד שמאל כדי להעביר ל אדיד מוד יופיעו לך קלידים ליד האיניט פאץ במכשיר יש אייקון של ספריה-תבחר משם איזה צליל שאתה רוצה ותלחץ על הקלידים (תבדוק עם יש שינוי בווליום של המיקסר בזמן שאתה לוחץ)כ אם הווליום עולה ואתה עדיין לא שומע כלום לך לאדיט פרפרנסס -תחליף את הג'נרל באודיו ותבדוק שהדרייבר של הסאונד שיש לך הוא הדרייבר שמופיע שם

למעלה