עידכון באול-יר, לגבי מכירת המלון

• פותח הנושא dw
  • פורסם בתאריך

THE_ENDLESS

Active member
חבל שהם לא פירטו על ההסכומים שננקבו בהצעות הלא מחייבות שקיבלו.
לדעתי הסכום ינוע על הטווח שבין 170M-185M$

Reem88

Well-known member
יש איזה מקום של ריכוז כל האתרים האלה שהנאמנים יוצרים לאחר שהאגחים מפסיקים להיסחר?

THE_ENDLESS

Active member
אול-יר מדווחת על הסכם מכירה של 177M$ (הסכום עוד יכול לגדול במידה ויגיע מציע נוסף), 177M$+ איזה 30M$ שהם הוציאו מוייס מביא לריקברי יחסית גבוהה אצל ג'.

להערכתי אין עודפים לסדרות הלא מובטחות אבל זה משפר את מצבם עקב קיטון חלק ג' בנשייה הלא מובטחת.

yel5

Well-known member
נשווה
אול-יר מדווחת על הסכם מכירה של 177M$ (הסכום עוד יכול לגדול במידה ויגיע מציע נוסף), 177M$+ איזה 30M$ שהם הוציאו מוייס מביא לריקברי יחסית גבוהה אצל ג'.

להערכתי אין עודפים לסדרות הלא מובטחות אבל זה משפר את מצבם עקב קיטון חלק ג' בנשייה הלא מובטחת.
נשווה התמורה מול החוב. הכל ב M שח. התמורות שווים 725. ע.נ. של ג הוא 579. נוסיף תשלום ריבית לשנתיים לפי 4.9% ועוד פיצוי של 3% לשנה. ס"כ ריבית 95. סהכ תשלומים 674. אמורים להישאר 50 לשאר האגחים. מקווה.

THE_ENDLESS

Active member
נשווה

נשווה התמורה מול החוב. הכל ב M שח. התמורות שווים 725. ע.נ. של ג הוא 579. נוסיף תשלום ריבית לשנתיים לפי 4.9% ועוד פיצוי של 3% לשנה. ס"כ ריבית 95. סהכ תשלומים 674. אמורים להישאר 50 לשאר האגחים. מקווה.
האמת שאני ממש לא בטוח מה היתרה של ג' אחרי הריבית פיגורים.

צריך גם לבדוק במדויק כמה שילם וייס כי אומנם היה פסק דין אבל הוא לא כיבד אותו (הוא התחיל לשלם רק מ2022 למרות שהחזיק בנכס מ2020 בלי לשלם)
בעיקרון אמור להיות לג' כספים שהם קיבלו מוויס כשכירות, 5M$ פיצוי מפליפסון (שיצא בסוף מהסדרות הלא מובטחות) והתמורה עכשיו פחות 16M שקל שהם חילקו כריבית.
במידה ויש 50M ללא מובטחות זה מדהים אבל אני ממש ממש בספק.

THE_ENDLESS

Active member
מעניין אם אגח ג ייפרע בפארי ושישאר עודף ללא מובטחות.
לא ישאר, אלא אם כן נראה דולר בשער מאוד גבוהה אולי.
הקרנות המחזיקות את האג"ח של אול-יר שיערכו את ההחזקה לשווי שבין 92-94 אגורות.

yel5

Well-known member
לא ישאר, אלא אם כן נראה דולר בשער מאוד גבוהה אולי.
הקרנות המחזיקות את האג"ח של אול-יר שיערכו את ההחזקה לשווי שבין 92-94 אגורות.
לא הבנתי. פרט לתמורה ממכירת המלון, נושי ג גם נפרעו ממקורות נוספים. למשל, כספים שהיו את נאמן האגח. אם כן, איך יפרעו רק 92-94 אג'?

THE_ENDLESS

Active member
לא הבנתי. פרט לתמורה ממכירת המלון, נושי ג גם נפרעו ממקורות נוספים. למשל, כספים שהיו את נאמן האגח. אם כן, איך יפרעו רק 92-94 אג'?
הנאמן חילק את זה בתור ריבית.
המערכת יחסים בין הסדרות לא ממש ברורה לי האמת אבל זה השערוך של הקרנות, קשה לי להאמין שהוא שונה באופן מהותי.

yel5

Well-known member
מישהו יודע האם התביעה נגד גולדמן, נושאי משרה, חתם ורו"ח הוגשה?
אני כן יודע שיש ביטוח בסך 10M.

למעלה