עידכון חשוב מהאתר של קים

swan29

New member
עידכון חשוב מהאתר של קים

במשך שנה ניהלתי את אתר המעריצים הרישמי של הזמרת קים. כאשר קיבלתי את האתר לידיים הוא היה מבולגן מאוד ולא נאה לעין. במשך יומיים רצוף עבדתי על האתר (ללא שינה) על מנת לבנות את כולו מחדש בצורה מסודרת ובניתי אתר אשר ניראה מקצועי יותר ממה שהיה בהתחלה. כאשר קים ראתה את האתר לאחר מכן היא היתה בהלם לגמרי. מה היא נתנה לי מה אני הבאתי חזרה.... לאחרונה פתחתי עסק עצמאי אשר עוסק בבניה וניהול אתרי אינטרנט. לאחר פתיחת העסק פניתי אל קים (כמו אל שאר האנשים אשר אני מנהל להם את אתרי האינטרנט שלהם) וביקשתי שתתחיל לשלם לי סכום קטן יחסית מידי חודש עבור הניהול ותחזוקת האתר השוטפת. קים התעצנה מאוד מהבקשה "החצופה" הזו והחליטה מיד כי היא מפסיקה לעבוד איתי ומנתקת איתי קשר לאלתר. לאור המצב הזה שנוצר קים החליטה כי האתר שלה לא יכול להישאר יותר על השרתים שלי והחליטה להעביר אותו לשרת פרטי משלה. לאור זה שלקים היה ביד רק את הגיבוי של האתר הישן היא החזירה אותו לאוויר על פני האתר שאני בניתי לה... לאחר הוויכוח שהיה לי עם קים בנושא התשלום, החלטתי, לפנים משורת הדין והיות ואני מאוד אוהב את קים, החלטתי כי לא אישית לא אקח אגורה אחת על ניהול ותחזוקת האתר וכי אמשיך לנהל לה אותו בחינם כמו שהיה עד היום. עם כל זאת, קים החליטה את מה שהחליטה ואני מכבד כל החלטה שהיא. לסיום אומר כי היה לי הכבוד לעבוד עם זמרת כמו קים ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך הדרך. בברכה, בר זוהר

kimקים

New member
למר בר היקר

שנינו יודעים טוב מאד למה הפסקתי לעבוד איתך ולא בגלל העניין הכספי בלבד אבל אני לעומתך לא מתכוונת לכבס פה את הכביסה המלוכלכת שיהיה לך בהצלחה

tamir2004

New member
אני מצדיק אותך קים נשמה

אל תיגררי לרפש הזה צריך לשמוע את 2 הצדדים לפני שלוקחים צד אבל לפי תגובתך כאן רואים שאת צודקת

CHRISS

New member
ההודעה של שושקה8 נמחקה

והמשתמשת נחסמה כמה עלוב לרדת לרמה כזאת אפרת ועוד אישה בגילך שבמקרה גם אמא של בר

tal ravid

New member
כל הכבוד לקים וגם לבר שידע להתנצל

ועוד דבר בר הפורום לא נועד לסגירת חשבונות אישיים

CHRISS

New member
זה בכלל לא נושא לדיון פה

ניראה לי חוצפה לכתוב כאן דברים כאלה וכמו שאמרה קים לא נכבס פה את הכביסה המלוכלכת !

swan29

New member
צודק בהחלט

כאב לי לראות שקים העבירה את האתר שלה מבלי לעדכן אותי. פעלתי מתוך אימפולסיביות וללא מחשבה בנושא. אני רוצה להתנצל בפני קים על הכל. מההתחלה ועד הסוף בתקווה שתסכים לסלוח לי.... אוהב אותך מאוד, בר

זה שהחלטת לעשות לקים אתר זה בא מהרצון שלך

פתאום להחליט שקים צריכה לשלם לך כסף זה פשוט חוצפה, אם אתה רוצה לעשות לאדם אתר באנטרנט והעלויות הם יקרות אז תעשה חוזה לפני שאתה מתחיל עבודה וככה לא תרגיש מנוצל. היה מקרה כזה גם אצל הזמרת ריטה, שמעריץ פתח לה אתר אנטרנט והם סכמו על סכום של כסף וריטה לא נתנה לו אגורה והוא סגר את האתר והפסק להעריץ את ריטה כי הוא גילה את הפרצוף המכוער שלה. לעשות עסקים עם בני אדם זה מסוכן מאוד.

למעלה