עידכון לגבי המסילות בשועפאט:

jp3raptor

Member
ככל שיעשו יותר נזק כך עולה הסיכוי שהתואי יזוז

עידכון חמור: גם עמודי החישמולת
ותשתית חשמל בתוך האדמה נעקרו ונחתכו. כלומר החזירו את המצב לכך שכאילו אין שם בכלל רכבת קלה. עמודי חישמולת רבים נעלמו, נוסרו ונלקחו מהמקום. פשוט לא ייאמן.
ככל שיעשו יותר נזק כך עולה הסיכוי שהתואי יזוז
כך אני מקווה לפחות

jp3raptor

Member
תודה רבה על העדכון אביתר, נקווה שהתוואי יזוז

עידכון לגבי המסילות בשועפאט:

גורם העובד ברכבת הקלה התקשר אליי לפני שעה ודיווח שקיים נזק עצום למסילות הרק"ל עצמן בשועפאט. בלילה נעקרו עשרות מטרים של מסילות ברזל באמצעות לומים ופטישי אויר וכלים הנדסיים ערבים. המסילות העקורות נגנבו ונלקחו מהמקום. כמו כן הושמדו סוללות שעלייהן מונחת המסילה. בשני מקומות יצקו המתפרעים במהלך הלילה בטון (כנראה מהסוג החזק ביותר) על קטעי מסילה שלמים. תחנות הרק"ל בשועפאט הושמדו לחלוטין. על-פי הערכה ראשונית זמן התיקון ייארך כחצי שנה לפחות. בחודשים הקרובים לא תיסע הרק"ל לפסגת-זאב.
נשקלת האפשרות להקים את התוואי על הכביש החדש מעל גבי הגשר.
נסיונות פגיעה בקרונות ארעו גם כן והדיפו מאובטח היום באופן יוצא דופן.
לצערי זו בדיוק התחזית שלי משנים קודמות.
אתה מוכיח את עצמך שוב ושוב כחבר חשוב בפורום הזה.
&nbsp
אם המדינה תקים את המסילה שוב באותו תוואי, אנחנו חבורה של מטומטמים

אני עצוב שהצבא לא נוקט שום פעולה

אתה מוכיח את עצמך שוב ושוב כחבר חשוב בפורום הזה.
&nbsp
אם המדינה תקים את המסילה שוב באותו תוואי, אנחנו חבורה של מטומטמים
ולא שומרים על התוואי. חבל מאוד על כל הכסף ששפכנו שם. כבר לפני 5 שנים טענתי כאן בפורום שהתוואי חייב לעבור על הכביש החדש ועל הגשר. ראינו כולנו את העתיד.
אני לא מוכיח את עצמי ואני רק חבר רגיל מן המניין ולא יותר. אני רק מעביר בפומבי שיחה בהולה שקיבלתי היום ואשר קיבלתי רשות לצטט אותה. אותו בכיר נשמע לי היסטרי משום מה ולחוץ. הוא נשמע לי אובד ועובד עצות. ראיתי גם ברוטר את הצילומים הקשים. אני שומע מהמרפסת בגג שלי במשך הלילה את הפיצוצים ואת המסוק המשטרתי. מהחלון שלי רואים למרחק את שועפט. באויר מרחף לו רוב הזמן בלון לבן - צפלין הצילום. אבל הבלון לא מעיז לעוף מעל שועפאט אלא מעל רמת שלמה שגם אותה אני רואה מהגג שלי. בימים אלה סידרתי 26 עציצים ענקיים על הגג כך שאני נמצא שם לא מעט ואתה מוזמן לבוא, לשבת על קפה בגג, לאכול מעוגות אשתי ולהקשיב למנגינה הלא ערבה של יריות, פיצוצים ומסוקים...

jp3raptor

Member
זאת הייתה התחושה של רבים מחברי הפורום

ולא שומרים על התוואי. חבל מאוד על כל הכסף ששפכנו שם. כבר לפני 5 שנים טענתי כאן בפורום שהתוואי חייב לעבור על הכביש החדש ועל הגשר. ראינו כולנו את העתיד.
אני לא מוכיח את עצמי ואני רק חבר רגיל מן המניין ולא יותר. אני רק מעביר בפומבי שיחה בהולה שקיבלתי היום ואשר קיבלתי רשות לצטט אותה. אותו בכיר נשמע לי היסטרי משום מה ולחוץ. הוא נשמע לי אובד ועובד עצות. ראיתי גם ברוטר את הצילומים הקשים. אני שומע מהמרפסת בגג שלי במשך הלילה את הפיצוצים ואת המסוק המשטרתי. מהחלון שלי רואים למרחק את שועפט. באויר מרחף לו רוב הזמן בלון לבן - צפלין הצילום. אבל הבלון לא מעיז לעוף מעל שועפאט אלא מעל רמת שלמה שגם אותה אני רואה מהגג שלי. בימים אלה סידרתי 26 עציצים ענקיים על הגג כך שאני נמצא שם לא מעט ואתה מוזמן לבוא, לשבת על קפה בגג, לאכול מעוגות אשתי ולהקשיב למנגינה הלא ערבה של יריות, פיצוצים ומסוקים...
שהתוואי דרך שועפאט הוא אחד מטעיות התכנון הגדולות בשנים האחרונות.
&nbsp
כמובן שהמדינה אימפוטנטית כלפי המתפרעים,
שום דבר לא חדש....
&nbsp
יש אפילו איזה הרגשה שעוברת במדייה שזה "מוצדק" בגלל שהם "זועמים"

אז עכשיו שהמתכננים יאכלו את הכובע

שהתוואי דרך שועפאט הוא אחד מטעיות התכנון הגדולות בשנים האחרונות.
&nbsp
כמובן שהמדינה אימפוטנטית כלפי המתפרעים,
שום דבר לא חדש....
&nbsp
יש אפילו איזה הרגשה שעוברת במדייה שזה "מוצדק" בגלל שהם "זועמים"
של עצמם וישחררו מיד את התוכניות האלטרנטיביות הסופיות (שמזמן קיימות) להקמת המסילה מהגבעה הצרפתית דרך הכביש החדש והגשר. התוכניות הסופיות נמצאות בועדה המחוזית בירושלים בארכיב שלהם וניתנות לשיחרור מחר בבוקר, כלומר שמחר בבוקר אפשר להתחיל ולהקים את המסילה החדשה וללא דיחוי. להערכתי ניתן לסיים את העבודות תוך ארבעה חודשים אם יעבדו היטב ובמרץ. המזל הוא שכל התכנית קיימת ומאושרת ואין שום בעיה לגייס מיידית קבלנים לעבודה מהירה ורצופה על התוואי החדש.

benshap2

New member
ובינתיים המשטרה עוצרת יהודים אשר

של עצמם וישחררו מיד את התוכניות האלטרנטיביות הסופיות (שמזמן קיימות) להקמת המסילה מהגבעה הצרפתית דרך הכביש החדש והגשר. התוכניות הסופיות נמצאות בועדה המחוזית בירושלים בארכיב שלהם וניתנות לשיחרור מחר בבוקר, כלומר שמחר בבוקר אפשר להתחיל ולהקים את המסילה החדשה וללא דיחוי. להערכתי ניתן לסיים את העבודות תוך ארבעה חודשים אם יעבדו היטב ובמרץ. המזל הוא שכל התכנית קיימת ומאושרת ואין שום בעיה לגייס מיידית קבלנים לעבודה מהירה ורצופה על התוואי החדש.
קראו בפייסבוק לפגוע במחבלים...

המשטרה נדבקה מפחדניהו בפחד קשה

המשטרה נדבקה מפחדניהו בפחד קשה
מלפעול נגד פורעי החוק והסדר הערביים. האו"ם עומד לנו על הראש וכל פיפס מגיע מיד למועצת הבטחון של האו"ם. הפתרון: הפיכת שועפאט לשטח צבאי סגור ואיסור מוחלט על תקשורת ישראלית או זרה להיכנס לשטח וניתוק כל אפשרות לגלוש באינטרנט בשועפאט. אבל אנו חיים במדינה שנהנית לחטוף ולחטוף ולא מגיבים. הצד השני מנצל את העובדה הזו ו"עולה מדרגה". עד שלא תהיה תגובה ישראלית רשמית קשה ביותר, כנגד קיני המחבלים ופורעי הסדר, לא יירגעו הרוחות בצד השני. אני מניח שבימים הקרובים תהיינה נקמות פרטיות ומחתרתיות כנגד מחבלים ופורעי סדר וכך אסור שיקרה כי רק הריבונות צריכה להפעיל כח ועוצמה ויוזמות פרטיות לפגיעה בערבים רק יחטיאו את המטרה.

הם דתיים פשיסטים שרוצים לפגוע בכל מי שלא חושב

כמוהם. או סתם להרוג בגלל מקום חנייה.

וצריך למגר את הנאופשיזם הדתי הקיצוני

בלי קשר לטירור וונדליזם ערבי. אין לו שום הצדקה.

פאשיזם יכול להיות גם חילוני:

בלי קשר לטירור וונדליזם ערבי. אין לו שום הצדקה.
ואפילו חילוני טהור - נאציזם. יש לא מעט יהודים חילונים בארץ אנטי דתיים המחזיקים בדעות פאשיסטיות של ממש - נגד דתיים ונגד ערבים ונגד שמאלנים ואפילו נגד עדות המזרח...

סליחה על השאלה החוצפנית שלי:

ואפילו חילוני טהור - נאציזם. יש לא מעט יהודים חילונים בארץ אנטי דתיים המחזיקים בדעות פאשיסטיות של ממש - נגד דתיים ונגד ערבים ונגד שמאלנים ואפילו נגד עדות המזרח...
סליחה על השאלה החוצפנית שלי:
אתה מתכוון למשל לעצמך?

אכן , אבל הם היו מיעוט בקרב המפגינים.

אכן , אבל הם היו מיעוט בקרב המפגינים.
&nbsp

הארץ שלנו נשרפת הדרום בוער

מרקטות, ירושלים ידידיך הערבים הופכים אותה ושורפים, וכל מה שמענין עכשיו זה שכתבו מוות למחבלים בפיסבוק, זה בדיוק מה שדחוף עכשיו, נכון? מה גם שזה העונש הראוי למחבלים, ושים לב מחבלים(לא כתבו ערבים , וגם אם כן עדין זה לא כמו אלימות פיזית שמסכנת חיי אדם כמו מה שקורה אצלנו בדרום או בירושלים) בינתים המשטרע עוסקת בשטויות במקום לעצור את המתרפםעים

amit1270

New member
זו טרפה וזו נבלה

מרקטות, ירושלים ידידיך הערבים הופכים אותה ושורפים, וכל מה שמענין עכשיו זה שכתבו מוות למחבלים בפיסבוק, זה בדיוק מה שדחוף עכשיו, נכון? מה גם שזה העונש הראוי למחבלים, ושים לב מחבלים(לא כתבו ערבים , וגם אם כן עדין זה לא כמו אלימות פיזית שמסכנת חיי אדם כמו מה שקורה אצלנו בדרום או בירושלים) בינתים המשטרע עוסקת בשטויות במקום לעצור את המתרפםעים
זו טרפה וזו נבלה
לא צריך לוותר לגזענים יהודים בגלל שהפלסטינים מתנהגים כמו חיות.

benshap2

New member
אך מנגד

זו טרפה וזו נבלה
לא צריך לוותר לגזענים יהודים בגלל שהפלסטינים מתנהגים כמו חיות.
אך מנגד
אכיפה סלקטיבית כנגד יהודים בלבד, ועוד בשל ביטוי וביטוי בלבד, פשוט לא ניתן להצדיק.

למעלה