עידכון מצב ויש גם טוב ב"ה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
עידכון מצב ויש גם טוב ב"ה

בוקר טוב שבוע טוב לכולם :) תקופה טובה אפשר לומר בגדול אם כי היו חלקים פחות נעימים , נתחיל מהפחות נעים היה מריבה עם השכנים היה חשד שתקפתי הרחיקו את כולנו 10 ימים מן הבית למזלי היה לי כסף שחסכתי בדחילו ורחימו שעזר לשכור בית ועזרו לי ב500 ש"ח תלושי קנייה. לא היה נעים...למיטב ידיעתי איני מואשם, אך המצב עם השכנים ממש לא נעים בעליל. מנגד היו לי 10 ימים של שקט מוחלט בגלל הקורונה המקום שהשכרתי היה ריק...כמעט לחלוטין נהניתי משקט ואווירה רגועה זה עזר גם להמשך. בחיובי יותר, אחרי מספר שנים זכיתי בהפטר לאלתר מרוב החובות שלי, עשרות אלפי ש"ח של חובות ירדו מגבי והלחץ הזה ירד ממני סופית. נשארו קנסות זה לא מתבטל, אני מחכה לעוס"ית שתחזור לעבוד לטפל בזה יחד. אני על העיניינים וזה טוב. המצב הרפואי סביר, צריך לעבור עוד בדיקת לב ונראה אם התשנה משהו. ובדיקה גנטית לFMF גם אם הקופה תאשר..יהיה בסדר. משהו בתקופה הזו רגוע לי יותר, למרות הקורונה וכו' יש לי יתרון אני הרבה בבית ממילא אז פחות קשה. פעילות החזירו לנו לתקופה בקהילת נכים היה טוב, בנתיים הקפיאו לטובת הבריאות שלנו. אפילו עוד משהו נחמד קניתי מקלדת ושידרגתי מחשב כי החתולה שיש לי כבר שנה אצלי הפילה בקבוק מים שנשאר חצי פתוח באשמתי...בחיובי המחשב טוב מאוד ומשופר והמקלדת חלומית ממש תענוג להקליד ואני מקליד המון. הטיפול הנפשי ממשיך גם בשיחות פון אומנם אבל ממשיך , הפסיכולוג ממש עזר לי עם הלחץ של המשטרה וחקירות שהיו ממש לא נעימים,נתן לי מכתב שממש עזר. הוצאתי בקשה לעבור עיר, אני מקווה לעבור לכרמיאל מקרית שמונה..קצת לשפר אני מקווה את המצב שלי, לא רק עם השכנים אלא בבחינת משנה מקום משנה מזל. יותר תושבים יותר סיכוי למצוא מישהי..יותר קרוב לים וכדומה וגם עיר מתורבתת ומסודרת הרבה יותר. גם למען האמת יש חשש עדין מהשכנים הילדים שלהם תקפו אותי באלימות משום שחשבו שתקפתי שם..ועוד מתוח בעיניין אני חווש שיחכו לי בפינה ( חרדות או לא ? הם לא רגועים זה בודאי אני שומע אותם...) ..משתדל לחיות כרגיל.. מעבר לזה יש מצב רגיל פה ושם ירידות עליות במצב רוח אבל תקופה פעילה יציבה נפשית ועם עשייה טובה, אפילו תקווה יש לי...וקצת חיוך פה ושם ..ימים טובים יותר. אפילו כל העיניין של המשטרה על הלחץ טיפלתי טוב הייתי רגוע שקול ועשיתי כל מה שהיה צריך למרות לחץ על באמת ועוד דברים שאני עושה ..ממש ימים טובים ב"ה.. יום טוב לכולם שבוע נפלא

למעלה