עידן שלום

רומ25

New member
עידן שלום

אנחנו נשואים טריים אני קרוב ל25 והוא קרוב ל27. הבעיה שלנו מתחילה איתו, בן זוגי לא מצליח להגיע לסיפוקו מכל תנוחה, ואני לא מדברת על קרקס שיש צורך לעשות במיטה אך מתנוחות פשוטות ביותר. עד היום למשל אין הוא מצליח "לגמור" מהתנוחה הפשוטה שהוא שוכב ואני מעליו ואם זה גם אף פעם לא היתה לי הבעיה, הבעיה שכיום לאחר 3 שנים של מערכת יחסים וקיום יחסי מין לפתע הוא גם לא מצליח שהמצב הוא הפוך כלומר שאני מתחתיו, מה שאומר שאת התנוחה המינסיונרית הפשוטה אנחנו לא מצליחים לבצע. הדבר דיי משפיע עלי ודיי מדכא אותי, הדרך שהכי פשוטה לו ונוחה לו ושהוא אוהב זה תנוחת הדוגי סטייל שאני אישית לא מתה עליה ומאד מפריע לי שבשביל לגרום לו לגמור הדוגי סטייל נהפכה לתנוחה העיקרית והפופולארית אצלנו במיטה. כמו שאמרתי זה מאד מפריע לי נפשית, אני מרגישה שמשהו פה לא בסדר, אני מפחדת גם שבעתיד זה ישפיע אף יותר, גם נאמר לי (למרות שלא ניסיתי לחשוב על הענין לעומק ולברר) שהתנוחה הנ"ל שהוא יותר אוהב ואני פחות, לא חזקה כל כך בהבאת ילדים לעולם. ממתינה בקוצר רוח לתשובתך רום

רומ25

New member
דבר נוסף שחשבתי שאולי כדאי שאוסיף

מבחינת מידע. מדי פעם הוא צופה בסרטים כחולים באינטרנט שבעקבותם הוא מאונן ומגיע לשפיכה, האם יש קשר לכך? שאולי אוננות מרובה עקב צפייה בסרטים? האם שימוש באביזרי מין יכול לעזור? ובתנוחה של הדוגי סטייל שכבתי בהודעה הקודמת שלי,הכוונה היתה שהחדירה לנרתיק ולא לפי הטבעת.

רומ25../images/Emo70.gif

שלום שוב!! תלוי באיזו תדירות הוא צופה ומאונן, תלוי גם איך הוא מאונן (ביד או בחיכוך). לא כל כך הבנתי ת´כוונה לגבי שימוש באביזרי מין, אבל אםהכוונה לעזור בשפיכה אזי לא הייתי ממליץ, לא בשלב זה. יש מקום , כפי שציינתי, לפנות לייעוץ. ....הבנתי לגבי הנרתיק ולא פי הטבעת שבש עידן

רום25../images/Emo70.gif

הי ותודה על ההמתנה!! התופעה אותה את מתארת (כנראה) נקראת שפיכה מעוכבת. התופעה מוכרת ונתנת לטיפול, מה גם שע"פ תאורך אין היא חמורה. חשוב לציין שהרבה גברים גומרים לאט יותר בתנוחה שהאישה למעלה. מכאן ועד קושי לשפוך בתנוחה "הקלאסית"...זה סיפור אחר. ייתכן ובתנוחת "כלב" (שאין בעיה איתה להביא ילדים) יש/ לו יותר שליטה על מהירות התנועה והחיכוך ולכן מצליח לשפוך...ואולי יש גורמים נוספים שאיני יודע אותם מתוך פניתך. מכל האמור אני מציע לכם לפנות לייעוץ בבי"ח הקרוב.....etc שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

למעלה