עין הרע או אמונה תפלה

TIPTIP51

New member
עין הרע או אמונה תפלה

כשהייתי בחודש שני להריוני ואמרתי לגיסתו של בעלי שאני בהריון במקום לאמר לי מזל טוב מה שהיה לה לאמר לי שבדיוק בשבוע הזה היא איבדה עובר , ילדתי תינוקת ובגיל חודשיים היא ניפטרה!!!!!!!!!! מ ההייתם אומרים על זה ?????????.

בר

New member
../images/Emo10.gif

יש כאלה שמאמינים בעין הרע מתוך קנאה רעה. אני האמת לא יודע... למען האמת,הרבה אמרו לי את זה אם כי אינני מאמין בכך,אבל בחודשיים האחרונים קורות לי המון תקלות שלא קרו מעולם. ואלה תקלות שחוזרות על עצמן ואין להם שום פיתרון שיכול להרגיע את הרוחות. הרבה אומרים לי שעשו לי עין הרע ולכן זה לא יוצא ממני,שמעו,זה מעניין ללמוד על הנושא.

רסקול

New member
הפלה טבעית של עוברים היא

תופעה ידועה ומוכרת מאוד. זו הדרך של הטבע לצמצם לידות של ילדים פגומים. אם המצב יחזור שוב, פני לרופא נשים, בטוח הוא ימצא לך מזור. מה זה קשור בכלל לעין הרע?

TIPTIP51

New member
כניראה שלא הבנת את מה שכתבתי

אני איבדתי תינוקת בגיל חודשיים וכשההייתי בתחילת הריוני גיסתו של בעלי שאיבה עובר גם בתחילת הריונה במקום לברך אותי על הריוני טרחה לאמר לי שבדיוק באותו השבוע שאני ההייתי היא איבדה עובר , כמה מרגש הברכה שלה אכן התקבלה איבדתי את התינוקת שילדתי בגיל חודשיים

רסקול

New member
הבנתי שאת מאשימה מישהי בתקלה

שלך, וניסיתי להרגיע אותך. את חושבת שזה שתאשימי אותה יקל עלייך? יש בידך טעות.

TIPTIP51

New member
כניראה שלא הבנת את מה שכתבתי

אני איבדתי תינוקת בגיל חודשיים וכשההייתי בתחילת הריוני גיסתו של בעלי שאיבה עובר גם בתחילת הריונה במקום לברך אותי על הריוני טרחה לאמר לי שבדיוק באותו השבוע שאני ההייתי היא איבדה עובר , כמה מרגש הברכה שלה אכן התקבלה איבדתי את התינוקת שילדתי בגיל חודשיים

למעלה