עיניין כזה - או סתם כותרת...

whopper

New member
עיניין כזה - או סתם כותרת...

באתי, ראיתי, קראתי. להיות נבוך בגלל שאתה מובטל? אין סיבה. זאת לא פרסומת, אלא הערה לכל אותם אנשים שעוסקים בתחום גדל ומתפתח בארצנו - האבטלה. אני ממליץ בחום לחקור, לבדוק, ולהתעניין , עם ראש פתוח כמובן - בתחום שרק תופס תאוצה מאז תחילתו: השיווק הרב שיכבתי או MLM בלעז. יגידו "עזוב - פרמידה", או "זה לא עובד", "גונבים לך כסף" והאחרון, זה שראיתי היום פה בפורום "הפריירים לא מתים". קחו ממני עצה, אני מאמין ששמעתם את זה כבר, מי שלא מנסה - לא מצליח. אני חייל משחורר, גם אני חיפשתי עבודה, מצאתי תחום מעניין שדורש הרבה, ונותן הרבה. הדבר האחרון שזה - זה כסף קל. אבל זה כסף חכם. לא עובד? - אני רואה את זה עובד כל יום. פירמידה? - גם אני חשבתי ככה בהתחלה, אבל עשיתי מה שאני ממליץ לכולם - ובדקתי. אין דבר כזה כסף קל! - נכון, מה חדש אצלך? לכל הספקנים, אותם אנשים מצאותיים יענו, ממולץ בחום הספר "הגל הרביעי". ועוד אחד אחרון - "אבא עשיר - אבא עני". וזהו , די מאוחר אחרי הכל (אבל אני לא צריך לקום לעבוד ב 8:00
) לסיום גנבתי משהו שתוכלו להתחיל לבדוק בלי הרבה מאמץ: http://www.compensate.net/slide/pres-frame.asp?refby=connection&masterid= רק דברים טובים לכולם - ושנה טובה ופורייה.

whopper

New member
נו ואיך אפשר בלי

ופה זה הקטע של ההפתעה!!!
תנסו כולם ביחד לשיר את השיר הבא בלחן של "ג´ינגל בלס"...מוכנים? מעוז צור מעוז צור מעוז צור, ישועתי...וגו´. ה"ישועתי" לא ממש מתלבש שם, אני יודע...אבל הרעיון נחמד, לא
באמת שנה טובה לכולם.

למעלה