עיסויים מטפלים

Yakir4179

Well-known member
ניהלתי שיחה עם מטפל , 17 שנה אני חובב ספא ועיסויים וטיפולי חמאם טורקי , כל חודש בחודשו אני מתפנק לי יום שלם, מרגיש כמו תינוק אחר כך!​
אותו מטפל מוגדר כסטרייט , הזמין אותי לעיסוי בראשלצ,הוא סיפר על הצעות שהוא מקבל משני המינים, וזה נשמע אחלה פלטפורמה לקבל עונג הדדי וכו , מה שמפליא הוא שהמטפל לא גיי או דו , הוא מעסה בעירום ומודיע על כך , הוא לא מוצץ או מתנשק , מוצץ פיטמות ומאונן לגבר רק, מתאר לעצמי שאישה הוא יזיין מלא, אז התחקתי לגבי הנטייה שלו ואכן סטרייטים במגע גופני כמו מטפלים מעסים מאמני כושר וכו בגלל העיסוק והחשיפה לבשר יתעוררו להם משיכות גם לבני מינם, מעניין אם אצל מטפלות נשים זה גם קורה עם בנות מינם, אני מוכשר כמעסה עשיתי קורס במכללת רידמן, מעסה רק חברות נפש וידידות וסטוצים אהובים, בתור מטפל אני יודע שאפול מינית עם נשים , אני אוהב בשר מטבעי וגם בעל יצר מין חזק, וזה לא אתי ומקצועי גם לשאול את נשואה או פרודה או רווקה , נשואה ופרודה לא בא בחשבון ,ולעסות גברים כמקצוע אם כין לי קליק וכימיה אז זה לא יוצא ממני מה שנקרא, מתאר לעצמי שלא מעט ירצו גמירה , בפרט עם העיסוי בעירום מלא, אני גם אוהב עיסוי בעירום מלא יותר נוח ונעים...​

אישון34

Well-known member
ניהלתי שיחה עם מטפל , 17 שנה אני חובב ספא ועיסויים וטיפולי חמאם טורקי , כל חודש בחודשו אני מתפנק לי יום שלם, מרגיש כמו תינוק אחר כך!

אותו מטפל מוגדר כסטרייט , הזמין אותי לעיסוי בראשלצ,הוא סיפר על הצעות שהוא מקבל משני המינים, וזה נשמע אחלה פלטפורמה לקבל עונג הדדי וכו , מה שמפליא הוא שהמטפל לא גיי או דו , הוא מעסה בעירום ומודיע על כך , הוא לא מוצץ או מתנשק , מוצץ פיטמות ומאונן לגבר רק, מתאר לעצמי שאישה הוא יזיין מלא, אז התחקתי לגבי הנטייה שלו ואכן סטרייטים במגע גופני כמו מטפלים מעסים מאמני כושר וכו בגלל העיסוק והחשיפה לבשר יתעוררו להם משיכות גם לבני מינם, מעניין אם אצל מטפלות נשים זה גם קורה עם בנות מינם, אני מוכשר כמעסה עשיתי קורס במכללת רידמן, מעסה רק חברות נפש וידידות וסטוצים אהובים, בתור מטפל אני יודע שאפול מינית עם נשים , אני אוהב בשר מטבעי וגם בעל יצר מין חזק, וזה לא אתי ומקצועי גם לשאול את נשואה או פרודה או רווקה , נשואה ופרודה לא בא בחשבון ,ולעסות גברים כמקצוע אם כין לי קליק וכימיה אז זה לא יוצא ממני מה שנקרא, מתאר לעצמי שלא מעט ירצו גמירה , בפרט עם העיסוי בעירום מלא, אני גם אוהב עיסוי בעירום מלא יותר נוח ונעים...

תראה, אני לא מבין הרבה בהגדרות, אבל אדם שעובד בתעשיית המין, הוא פה מודל למשהו טוב או לא טוב.

ואתה מתלבט להאם להפוך תחביב למקצוע?

האם לשאול את הגברת אם היא נשואה? האם יהיה לך קליק עם הגבר?

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

הבחור שאתה רואה בו סטרייט, מוצץ פטמות, ומאונן לגברים, ומעבר לכל הוא עובד בתעשייה.

לי יש הגדרות אחרות לאנשים.

בכל אופן, סתם כך, לידע כללי, כל המתואר כאן הוא זנות.

אישוניאיש.
מבין בזונות.

Yakir4179

Well-known member
תראה, אני לא מבין הרבה בהגדרות, אבל אדם שעובד בתעשיית המין, הוא פה מודל למשהו טוב או לא טוב.

ואתה מתלבט להאם להפוך תחביב למקצוע?

האם לשאול את הגברת אם היא נשואה? האם יהיה לך קליק עם הגבר?

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

הבחור שאתה רואה בו סטרייט, מוצץ פטמות, ומאונן לגברים, ומעבר לכל הוא עובד בתעשייה.

לי יש הגדרות אחרות לאנשים.

בכל אופן, סתם כך, לידע כללי, כל המתואר כאן הוא זנות.

אישוניאיש.
מבין בזונות.
תשמע יש ויש בעולם העיסויים מי שמכבד את עצמו לא ירשה עירום מלא וישים גבולות,הבעיה היא אם אלו שאוהבי בשר או שמתחרמנים תוך כדי , זה מטורף תחשוב משמרת של מטופלים נגיד יחסית צעירים אתה בעננים אם את בקטע , אני הייתי נופל באופן טבעי , לכן לא מטפל ולא עושה עיסויים לציבור הנשים​

mיטלמן

Well-known member
ניהלתי שיחה עם מטפל , 17 שנה אני חובב ספא ועיסויים וטיפולי חמאם טורקי , כל חודש בחודשו אני מתפנק לי יום שלם, מרגיש כמו תינוק אחר כך!

אותו מטפל מוגדר כסטרייט , הזמין אותי לעיסוי בראשלצ,הוא סיפר על הצעות שהוא מקבל משני המינים, וזה נשמע אחלה פלטפורמה לקבל עונג הדדי וכו , מה שמפליא הוא שהמטפל לא גיי או דו , הוא מעסה בעירום ומודיע על כך , הוא לא מוצץ או מתנשק , מוצץ פיטמות ומאונן לגבר רק, מתאר לעצמי שאישה הוא יזיין מלא, אז התחקתי לגבי הנטייה שלו ואכן סטרייטים במגע גופני כמו מטפלים מעסים מאמני כושר וכו בגלל העיסוק והחשיפה לבשר יתעוררו להם משיכות גם לבני מינם, מעניין אם אצל מטפלות נשים זה גם קורה עם בנות מינם, אני מוכשר כמעסה עשיתי קורס במכללת רידמן, מעסה רק חברות נפש וידידות וסטוצים אהובים, בתור מטפל אני יודע שאפול מינית עם נשים , אני אוהב בשר מטבעי וגם בעל יצר מין חזק, וזה לא אתי ומקצועי גם לשאול את נשואה או פרודה או רווקה , נשואה ופרודה לא בא בחשבון ,ולעסות גברים כמקצוע אם כין לי קליק וכימיה אז זה לא יוצא ממני מה שנקרא, מתאר לעצמי שלא מעט ירצו גמירה , בפרט עם העיסוי בעירום מלא, אני גם אוהב עיסוי בעירום מלא יותר נוח ונעים...

מחקר מקיף. (;
מבקשת שתקרא שנית, אולי תבין למה אני מתפקעת מצחוק.
"מה שמפליא הוא שהמטפל לא גיי או דו , הוא מעסה בעירום ומודיע על כך , הוא לא מוצץ או מתנשק , מוצץ פיטמות ומאונן לגבר רק"

מעסה בעירום?
יקיר, פקח עיניים, או שאל תצפה שנאמין למה שאתה מספר לעצמך,
לכולנו יש כנראה סודות, אבל אתה מנסה לקבל לגיטימציה מאתנו?
מבחינתי, עשה מה בראש שלך (וביתר המקומות),
רק סיפורים יותר אמינים בבקשה.
שנה טובה.

אישון34

Well-known member
מחקר מקיף. (;
"מה שמפליא הוא שהמטפל לא גיי או דו , הוא מעסה בעירום ומודיע על כך , הוא לא מוצץ או מתנשק , מוצץ פיטמות ומאונן לגבר רק"

מעסה בעירום?
שנה טובה.
עד שבן אדם בונה לעצמו חיים - את חייבת לספר את ההפך?

אישוניאיש.
כולם מבינים הוכל תמיד - חוץ ממי שלא.

Yakir4179

Well-known member
מחקר מקיף. (;

מעסה בעירום?
שנה טובה.
הסיפור הוא אמין , הוא ממערב ראשון , יום שישי שעבר הוא התוודה בפניי, שלח לי יקירי בווצאפ ובפייסבוק חיבוק ונשיקה , אמרתי מה נסגר איתו וזרמתי לעיסוי, מתברר שהוא סטרייט שפשוט אוהב מגע גברי גם , ואם מטופלת גם תרצה אז הוא יעסה לה את הפות ואולי ירצה לחדור, ואם זה גבר אז רק אוננות ומציצת פיטמות, לי זה לא משנה 18 שנה בעולם הספא ראיתי הכל מהכול גם בחול, ממליץ על ספא שבע הילטון תל אביב באוירה תיאלנדית , בלי מגע מיני נפלט לי בלי מגע באבר המין משהו מדהים שם המטפלות !​

יעיש התימני

Active member

יקירי - מסג'יסט אחד שמגדיר עצמו כ-סטרייט, אמ-מה המקום הכי רגיש אצלו זה פי הטבעת, ואחרי לקיקה ארוכה שם הוא עם זקפת אדירים.

למעלה