עיצוב מוצר- אשמח לעזרה

ליהי108

New member
עיצוב מוצר- אשמח לעזרה

אני רוצה לעצב מוצר מתנה, ולשווק לחנויות איך אני מתחילה ? הכוונה: מייצרת תחילה אב טיפוס, (כולל אריזה וכו'..) הולכת לשווק בחנויות ואח"כ מעצבת מהמוצר בהתאם לביקוש ? תודה

potamya

New member
אפשרי אך לא מומלץ

פיתוח ועיצוב מוצר - מקצוע בפני עצמו יצור והפקת מוצרים - מקצוע בפני עצמו שיווק והפצה לחנויות - מקצוע בפני עצמו מנסיון רב שנים (ניהלתי 14 שנים חברה שעשתה בדיוק את מה שאת מתארת) אני ממליץ לך בחום להימנע ממכירה לחנויות, מה שאני כן מציע לך זה למצוא פרטנר עסקי שהוא ייצר וימכור, ואת תקבלי תמלוגים עבור הפיתוח והעיצוב. ראיתי רבים עם מוצרים מוצלחים שהפסידו כסף, במהלך של יצור ומכירה לחנויות עקב חוסר ידע ומקצועיות, לעומתם אלה שבחרו בצורת עבודה של שיתוף פעולה הרוויחו 2 דברים, ראשית כסף בהתאמה להצלחת המוצר, ושנית הרוויחו זמן להמשיך לעצב ולפתח עוד מוצרים... מכיוון שאחרים נתנו את הזמן הדרוש ליצור ולשיווק המוצר מאחל לך הצלחה בכל דרך שתבחרי

שאלת וענית פחות או יותר....

תלוי מאוד מה המוצר, לעיתים כדאי להראות אותו בכמה גוונים וסוגים ע"מ שמי שאת מנסה למכור לו את הרעין ידלק על משהו מתוך המבחר ויבין את הפוטנציאל... את לא חייבת לייצר אריזה, שוב, תלוי במוצר, אם זה רהיט, לא חובה.. קחי אוויר, תלכי לכל חנויות העיצוב,.גם לרשתות גדולות, גם הם מחפשים דברים מיוחדים. יכול להיות שתשמעי כמה לא... אבל תמשיכי, גם אדיסון בדק 1500 נורות עד שאחת דלקה.... מאחר ואני מניחה שאת לא מעצבת מוצר מקצועית, יתכן ויש כמה טעיות בסיסיות במוצר, תקשיבי למה שאומרים לך אלה שאת מראה להם את המוצר ותתקני. אולי כדאי שלפני שאת יוצאת לדרך תתייעצי עם מעצב מוצר מקצועי. בכל אופן תיגשי מוכנה עם מסמך המגדיר במפורש את המחירון לפי כמויות, ששם המותג שלך צריך להופיע על תווית אם זה חשוב לך וכו'.... בהצלחה, יפעת שגב

למעלה