עירית ירושלים שוב משמידה חתולים

shoonra

New member
עירית ירושלים שוב משמידה חתולים

שלום לכולם, לא ביקרתי בפורום כבר הרבה זמן ואני לא יודעת אם הנושא עלה או לא. שוב משמידים חתולים בירושלים והפעם מככבת בפרשה אוניברסיטת ירושלים (קמפוס גבעת רם). למישהו בקמפוס נמאס מהחתולים שם וכמובן שבמקום לעקר ולסרס מחליטים להרוג. זימנו את ``מגן לחתול``, החברה של נעמה שמואשמת בהריגה בלתי חוקית של חתולים, ולכדו כמה עשרות חתולים. את החתולים העבירו למחלקה הוטרינרית של העיריה להשמדה. חובבי חתולים בירושלים הקימו קול צעקה ופנו לעיריה. הוטרינר העירוני של ירושלים, ד``ר תומי שדה, ענה בגסות רוח לפונים והפגין אכפתיות רבה. מבחינתו, שיומתו החתולים בהקדם האפשרי. גם צער-בעלי חיים ירושלים וגם העמותה למען החתול התערבו בפרשה ואמרו שהם יקחו את החתולים ויטפלו בהם (עיקור וסירוס ומסירה לאימוץ של הידידותיים), אבל הוטרינר הראשי פסק את דינם למוות ושום דבר לא עזר! פשוט שערוריה! היה מי שיקח את החתולים (כמעט כולם בריאים) ויטפל, אבל בעירית ירושלים חושבים שעדיף להרוג חתולים בכל מקרה. אני מארגנת מסע לחץ ציבורי מאסיבי גם על האוניברסיטה העברית וגם על עירית ירושלים, כיוון שהעניין ממשיך והם לא יפסיקו עד שילכדו את כל החתולים שם וישמידו אותם. העניין, כמובן צפוי לחזור על עצמו מדי כמה חודשים, כי תמיד יהיו שם חתולים. אנא בקרו בשונרא והירשמו ברשימת התפוצה, כי אני מתכוונת להשתמש בה בתור כלי מרכזי להעברת הודעות בעניין. ענת.

למעלה