עכשיו אפשר להראות מה שלא יכולתי

עכשיו אפשר להראות מה שלא יכולתי

בווינט
סתתתם, לדעתי הראתי אבל זה היה נורא מזמן. הסיפור של זה הוא כזה- זוגי חבר פה בפורום צלילה של תפוז, יש לצוללים איזה כדור מתכת שמחובר לבלוני חמצן נדמה לי ומשמש לשעת חרום כדי להפיק רעש (זה מתוח על גומי ואפשר לדפוק איתו על המיכל), הוא ביקש ממני להכין לו חרוז כזה בהשראת פורום הצלילה כאן אז... הכנתי 3 גלילים- תפוז,דג, וברווז (זה הסמל של הפורום שלהם כאן) וזה מה שיצא. זה כבר היה נורא מזמן אבל אני שומרת לי עוד קצת מהגלילים האלה.

היי! זה בטח סיפור עבורך...אבל יש

מצב שתוכלי להסביר איך מכינים גליל בסגנון של הגלילים ה... מ ד ה י מ י ם האלה???? בה-ביי שירוש.

את התפוז יש לך בקישור

הזה הדג והברווז הם יצירה עצמאית (אני מחפשת תמונות אמיתיות או של ציורים וכשמוצאת כאלו שמוצאות חן בעיני אני מנסה לחקות אותן הכי קרוב שאפשר). בעיקרון הדג בנוי מגליל מחליף צבעים מצהוב לכתום שמגולגל כך שהבהיר בצד אחד והכהה בצד השני. עושים ממנו צורה אליפטית, חותכים באמצע להכנסת פסי צבע, מוסיפים סנפירים וזנב ועין , ועוטפים בכחול כרקע. אח"כ מצמצמים לגליל ארוך. את הברווז יוצרים מגליל מדורג שמגולגל כששינוי הגוון מהפנים החוצה, מחלקים את הגליל לשניים כאשר חלק אחד יותר ארוך ואז דוחסים אותו להיות יותר רחב אך באותו הגובה- משניהם יוצרים את הראש והגוף. מוסיפים מקור וזנב ועין ועוטפים בלבן כרקע, ומצמצמים לגליל ארוך. ההסבר כאן הוא פשטני לגמרי לצורות מורכבות כאלה, אני מקווה שהצלחת להבין. ותודה על המחמאות.

תשמעי../images/Emo19.gifהגלילים משגעים

והמילפיורי של הדג מקסים, גם של הברווז, ממש אהבתי

wow ענבר ברוכה הבאה איזה גלילים מהממים וייחודיים . . . גליל הדג הימני מטריף...והברווז משגע. . .ושילוב הצבעים מהמם....

תודה תודה תודה

אתן כולכן מתוקות ומקסימות
אין לכן מושג כמה אני שמחה על הפורום הזה

למעלה