עכשיו ברגע זה ראיתי את הסרטון בו מרצחי החמאס פתחו את בטנה של אישה בהריון הוציאו את עוברה בעודה חיה - הם דקרו את התינוק למוות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
איני מעלה את הסרטון לכאן היות והוא מאד מאד קשה.

כל אחד ואחת מאיתנו צריך להבין עם מי יש לנו עסק - אין דו קיום ולעולם לא יהיה , אין שלום ולעולם לא יהיה. לנצח נחיה על חרבנו.

SupermanZW

Well-known member
איני יכול שלא לשאול, מה הטעם בלחיות על החרב לנצח?

מקסים 45

Well-known member
איני יכול שלא לשאול, מה הטעם בלחיות על החרב לנצח?​
שהם יעשו הסברה, וישראל תחשב רוצה לחיות על חרב?
מדוע שישראל לא תראה לעולם את מעשי המפלצות?
הם ירו על תושהים עזה שרצו לעזוב וזרקו אשמה על ישראל, ישראל אמורה הייתה לשתוק? לא!
אותו דבר בנושא הוצאת עובר מרחם אימו להראות להראות לעולם את מעשי המפלצות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יהודי המבקש לחיות את חייו בארץ כנען צריך לקחת בחשבון זאת.

לא לשכוח שהתעללות ושואה כלפי העם היהודי התרחשו בניכר לאורך אלפי שנים וזה גם יורדים מהארץ צריכים לקחת בחשבון.

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
יהודי המבקש לחיות את חייו בארץ כנען צריך לקחת בחשבון זאת.

לא לשכוח שהתעללות ושואה כלפי העם היהודי התרחשו בניכר לאורך אלפי שנים וזה גם יורדים מהארץ צריכים לקחת בחשבון.
האשם שאנו הגענו לארץ כנען היה משה!!
והסיפור הוא זה.
ידוע שמשה היה כבד פה וכבד לשון,
כאשר משה הוציא את בני ישראל ממצרים שאל אותו אלוהים:
"מוישה לאן אתה רוצה"?
ומשה המגמגם התרגש ואמר קק, קק, קק, קק,קק!
לאלוהים לא היתה סבלנות והוא השלים: "כנען"
ומשה ענה ששיייהיה ככ,ככ,כנען!!
אך משה התכוון קנדה!!!

אבי בן 1231

Well-known member
זה לא מה הטעם זה אין לנו ברירה, אנו מוקפים אויבים מכל עבר.
הבט באטלס וראה שלכל אורך אגן הים התיכון הדרומי מהאוקינוס האטלנטי ועד תורכיה כולל שוכנות מדינות מוסלמיות
ומזרחה עד האוקינוס ההודי גם כן!
אנחנו עצם בגרונם של המוסלמים!!!
אם היינו חיים בקנדה זה לא היה קורה!!!

דיברגנט חדש

Well-known member
הבט באטלס וראה שלכל אורך אגן הים התיכון הדרומי מהאוקינוס האטלנטי ועד תורכיה כולל שוכנות מדינות מוסלמיות
אם היינו חיים בקנדה זה לא היה קורה!!!
הלייק הוא למעט השורה האחרונה שכלל לא בטוח שהיא נכונה ולראיה יש לך את המאורעות הנוראיים שקרו לנו בהיסטוריה בגולה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הלייק הוא למעט השורה האחרונה שכלל לא בטוח שהיא נכונה ולראיה יש לך את המאורעות הנוראיים שקרו לנו בהיסטוריה בגולה.
יהודים לא יכולים להיות בטוחים בשום מקום על גבי הגלובוס - ההיסטוריה הוכיחה זאת למעלה מכל ספק.

לא לחינם אני גורס כי העם היהודי לנצח יצטרך לחיות על חרבו אך הצהרתי זו מקבלת משנה תוקף כשאני מתייחס למזרח התיכון.

מקסים 45

Well-known member

אם היינו חיים בקנדה זה לא היה קורה!!!​

נוסף לנו עוד אוייב כוח וגנר
אויב
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001461659​

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
ברירות תמיד ישנן. בראשית הציונות שקלו פתרונות ליצור מדינה יהודית באוגנדה וטזמניה - אי דרומית לאוסטרליה, בין היתר.

בחרנו בא"י מסיבות דתיות/היסטוריות למעשה הכנסתנו עצמנו למבוך הזה.
גם עכשיו ישנו קונצנזוס לכך שעלינו להגן על שטחיה הריבוניים של מדינת ישראל. מעבר לכך, יש ברירות וישנן מחלוקות.

SupermanZW

Well-known member
ברירות תמיד ישנן. בראשית הציונות שקלו פתרונות ליצור מדינה יהודית באוגנדה וטזמניה - אי דרומית לאוסטרליה, בין היתר.

בחרנו בא"י מסיבות דתיות/היסטוריות למעשה הכנסתנו עצמנו למבוך הזה.
גם עכשיו ישנו קונצנזוס לכך שעלינו להגן על שטחיה הריבוניים של מדינת ישראל. מעבר לכך, יש ברירות וישנן מחלוקות.
הפתרון הכי טוב שהוצע אי פעם, תוכנית קימברלי, לא יצא לפועל וחבל שכך.

תוכנית אוגנדה מלכתחילה נועדה להיות זמנית, מדובר בשטח פצפון, קטן מגוש דן, לא דובר על המדינה אוגנדה אלא על חבל אוגנדה שנמצא בקניה. מה שחבל הוא שאת הנעשה אין להשיב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה חלש, אז הלכת. אנחנו לא חלשים, אז אנחנו נשארים. מה אתה רוצה? לגרור אחריך עוד יהודים שירדו מהארץ? מה אתה רוצה? שנחזור לאירופה? ואתה קורא לעצמך ימין? אתה האמ-אמא של השמאל. אתה שמאלה ממרצ. מי שירצה, ילך לבד. אנחנו לא צריכים את ההטפות האוטו-אנטישמיות שלך ואנחנו לא צריכים שאנשים הנמנים על אותה נפולת של נמושות שעליה דיבר רבין ירפו את ידינו בשעה שבימים אלו ממש אנחנו נלחמים בשיניים על זכותנו האלוהית לחיות ולשגשג בארצנו הקדושה.

SupermanZW

Well-known member
אלה שב1935 היו חצי יהודים או פחות לא נרדפו, נראה כי התבוללות היא הפתרון הכי טוב. למתבולל עצמו היא לא מועילה אבל לצאצאיו כן.

SupermanZW

Well-known member
אתה מחזק את התזה של שחר :(
לא ממש. שחר הוא נגד התבוללות בכל מחיר. שחר מתעב את הגויים לעתיד, לשיטת שחר רק למלחמה מתמדת פוטנציאל להציל יהודים אבל אין שום דרך להבטיח את הצלתם.

לשיטתי ליהודים אין דרך להבטיח להציל את עצמם, אבל יש להם סיכוי להציל את חיי צאצאיהם אם יתבוללו, חצאי יהודים או פחות מכך יוכלו להיות בטוחים.

פתרון שיציל את כולם גם אני לא מצאתי, ואני גם מודע לעניין שלא לעולם חוסן ושאנטישמיות עלולה לצוץ בכל מקום בכל זמן. זה שעכשיו אין אנטישמיות היכן שאני חי ושגם לא הייתה ב80 השנים האחרונות לא מבטיח דבר בנוגע לעתיד.

לגביי, לי אין עניין או רצון להילחם, מאוד חשובים לי שלווה ונוחות, חיים פעם אחת, ולכן בחרתי כפי שבחרתי (להגר), אבל לא התבוללתי, כי בת זוגי יהודיה, לא מוסרי לשיטתי להפלות על רקע זהות, לפסול מישהי על רקע היותה יהודיה חמור באותה מידה כמו לפסול מישהי על רקע היותה לא יהודיה. טוב לי איתה ולכן אני איתה, אבל יהדות מעולם לא הייתה עבורי קריטריון. בדומה לי, גם אצלה הזהות היהודית עניין פורמלי בלבד, גם היא רחוקה מהדת, בדיוק כמוני. יש אמת במשפט "מצא מין את מינו". מי שלא הולך "ראש בקיר" מוצא מה שמתאים לו.

אם תהיה עוד שואה (יכול להיות, הרי אחד לא יכול להבטיח דבר בנוגע לעתיד) לא בטוח שאנצל, גם לא בטוח שצאצאי יינצלו אבל בטוח שנעשה הכל כדי להינצל אם יהיה צורך ובטוח לא נכניס עצמנו לסכנה מיותרת. לא נשתף פעולה עם מי שנחשוד שנגדנו ונוכל אם נצטרך למצוא מי שיעיד עלינו שאנחנו נוצרים כדי להציל את חיינו. אני בקשר עם נוצרים אוונג'ליסטים אוהבי ישראל שיסכימו לשקר כדי להציל אותנו אם יהיה צורך. חברים שלי יודעים שאני יהודי, מי שלא לא יודעים ולא ידעו. אני מספר רק למי שאני סומך עליהם ובטוח שאין להם שום דבר נגד יהודים. סממנים אין לי ולא היו לי מעולם. מה שקרה בברלין לאחרונה (סימון בניינים בהם גרים יהודים) לא יכול לקרות בבניין שלי אפילו שיש עוד משפחות יהודיות בבניין, מי שלא מכיר אישית אין לו דרך לדעת, כי אין סממנים, אין מזוזה, אין אף דגל על אף מרפסת אף פעם, אף אחד מאיתנו לא הולך עם שרשרת מגן דוד או עם כיפה, ולמרות ששמות המשפחה יהודים (גם שלי) הם לא בלעדיים ויש גם לא יהודים עם שמות משפחה זהים, כמו כן, כמקובל בצפון אמריקה, אין שלטים (משפחת כך וכך) עם הדלתות וקוד הזמזם של האינטרקום שונה ממספר הדירה באופן מכוון, כך שאין שום דרך לנחש איפה גר יהודי או בכלל איפה גר מישהו. אני נמנע גם מללכת להפגנות, כל סוגי ההפגנות ולא משנה בעד או נגד מה, את דעותיי אני מביע באינטרנט מבלי להסגיר את זהותי. אני חושב שזה הכי בטוח שאפשר, יותר מזה אין מה לעשות (או לא לעשות)

למעלה