עכשיו הבנתי....

עכשיו הבנתי....

טוב.. לא ממש עכשיו הבנתי את בסוף השבוע אבל הבנתי- אחד באפריל מתקרב! ממש! מתקרב! אוטוטו על מה הרעש הגדול? על יום נישואין! כן, לאמא יש יום נישואין בסופתחילת החודש מה עושים? איך אפשר כבר לחגוג?? לא נראה לי שאי פעם חגגנו או אם חגגנו זה בטח הופקד על אחותלי הקטנה- היא מומחית בזה עכשיו היא בצבא (החכמים האלה- שבוע שלם לפני לילהסדה נתנו לה חופש, בסדר- לא נתנו (משמע היום בבוקר ראיתי אותה במדים, עשיתי לה פרצופים שהייתי חצי ישן והיא עזבה למסעות ברחבי הארץ)) חוצמזה (נחסוך הודעה חדשה) ביום שישי האחרון הלכתי עם אמא והאחות לסופר ששנים לא הלכתי אליו (פרט שולי) בקופות העמוסות עמד איש "בריא" שוחח בנעימות עם איש קשיש, צוחק צחוק "בריא", התיחס אליו יפה, בכבוד. ממש התגאתי בו, כאילו הוא היה שלי אבל הוא לא היה טוב, לפחות הוא הזכיר
מים לדוד המלך, -פורג´

נ.ב

גם הפעם הכניסות האחוריות שלי עזרו לי נגד שרתי תפוז האכזרים שהחליטו לא להעלות לי הודעות

איך אני אוהבת ../images/Emo6.gif

את הצבעים האלו , ממש מתאים לי. תסביר עוד פעם את עניין הסופר (וגם תשתדל לתאר בפרוטרוט את הסביבה שמה , כי באמת שכחתי איך נראה סופר לא וירטואלי. אשכרה אפשר למשש שם את הסחורה?
) ומזל טוב למולי
נ.ב מזה היומנישואין הזה? רק שלה? קשה , קשה עם הרמזים שלך... |148 בממיר הקרוב לביתך?|

148 זה לזקנים וחוצמזה

זה לא *ב*ממיר, זה *ה*ממיר... סופר אמיתי למרבה הפליאה חבל שהוא נראה כמו שוק..
תודה

והצבעים ../images/Emo5.gif...

תשכחי מזה שפעם אמרתי לך שיש לך יכולות עיצוביות
מה זה שילוב הצבעים הקטסטרופי הזה??? ועוד עם כתב David??? אוי, אני מתאים את הבגדים שלי לביצפר יותר טוב מזה...

מה לעשות

אני אשה זקנה ושברירית שאוהבת סגול ואת דויד (וגם את משה , יקוב וכו´[איפה הם , דרך אגב?])
מי הולך עם בגדים לביצפר? היום זה רק סמרטוטים , לא?
סתאאאאם , נזכרתי בששת הסווצ´רים של ג´וניור שעדיין מחכים לי שם לבוא ולמצוא אותם בחדר האבדות או וואטאבר. ראיתי שם לפני שנה את הכמויות העצומות של בגדים (חדשים ויפים) ששוכבים שם כאבן שאין לה הופכין , ממלאים חדר שלם , כאילו מה? אף אחד לא מחפש אותם? אני מקווה שלפחות תורמים אותם לנזקקים בסופו של דבר.

למעלה