עכשיו חזרתי ממסיבת פורים

עכשיו חזרתי ממסיבת פורים

בעבודה של בעלי. מה אגיד לכן, היה כ"כ כיף, לרקוד, להשתולל בלי חשבון. קצת להתאוורר מהבית, מהחיתולים, מההנקה, מהכביסות, פשוט כיף. אבל כל הזמן התקשרתי לשאול את אמא שלי אם אריאל ישן עדיין, כי הוא סרבן בקבוק. כ"כ רצינו להישאר עוד, אבל אי אפשר להשאיר את אמא שלי ערה כ"כ הרבה זמן. ואז דיברנו בינינו שאנחנו מתגעגעים לתקופה של בלי ילדים שיכולנו לצאת בלי לעשות חשבון לאף אחד, לצאת מתי שבא לנו, לחזור מתי שבא לנו. אבל מה, למרות הכל ולמרות הגעגועים, אני לא מוכנה לחזור לתקופה ההיא בשום פנים ואופן. לא מוכנה לוותר על הילדים המקסימים שלי בעד שום הון שבעולם. סתם הרהורים לשעת לילה מאוחרת.....

../images/Emo7.gif אני כבר שכחתי מתי זה היה....

שהיינו זוג בלי, כי מאוד מהר הפכנו ל...עם... אבל, מכיוון שילדי גדולים, אנחנו כבר יכולים לצאת, לא בלי דאגות, להפך, עכשיו הם יוצאים ומשכיבים אותנו לישון, הפכו ל"חיות לילה" אפילו הקטנה בת 9 יוצאת וחוזרת בשעה 11.00 . אבל מאז שניב נולד, אז גם אנחנו הפכנו ל"פיות לילה"

מאז

New member
היינו באותה מסיבה?

גם אנחנו יצאנו שנינו למסיבה בעבודה של בעלי. ואפילו לא צלצלתי להורים שלי פעם אחת... אבל האמת, שהייתי במתח ולא יכולתי לגמרי להנות.

היו ימים...גם אני בהחלט מתגעגעת

ליציאות, לקום מאוחר בשבת...לישון צהריים...לישון לילה שלם רצוף בלי שאף אחד יעיר...ליסוע לחודש לחו"ל...להיות ספונטנים אבל אתן יודעות למה אני הכי מתגעגעת, לרתם ולמאי כשאני חצי יום בלעדיהם... ממליצה, מגזין תחושת בטן גליון 4.

אור67

New member
מתגעגעת indeed

לפני שזיו נולד היינו יוצאים הרבה לסרטים ומפנקים את עצמנו על בסיס קבוע במסעדות שוות. בגלל שזיו לא הכי קל בעולם אצל אחרים מעצם היותו סרבן בקבוק, אז כשאני רק חושבת על עוגמת הנפש שנגרמת לזיו (בלי ציצי) לסבתות(נכד עצבני) ולנו(הורים מבואסים) אני מוותרת על הרעיון. כ"כ מתגעגעת לסרט טוב , מסעדה בלי זיו... כשזיו היה בן חודשיים הלכנו לסרט איתו."אבודים בטוקיו"היה הסרט הראשון שזיו ראה. שמתי אותו עלי צמוד לציצי. הוא היה באותו שלב בקפיצת גדילה כך שהוא היה מבסוט להיות מחובר לציצי כל השעתיים. אבל זה ממש לא פיתרון. עוד קצת הוא יגדל ויאכל מוצקים ואני בהחלט מחכה לרגע הזה, להשאיר אותו אצל הסבתות מבלי להיות מודאגת ואכולת ריגשי אשם.

תלתלושה

New member
וואוו!

כאילו כתבת את מה שעובר לי בראש!!גם אני מגדלת סרבנית בקבוק ככה שכל יציאה זוגית היא לזמן מוגבל ביותר.הסרט הראשון שראינו אחרי הלידה(אחרי 4 חודשים)היה...אבודים בטוקיו!

dorlim

New member
איזה כיף לכם ../images/Emo13.gif

אנחנו לא מקובלים, אף אחד לא הזמין אותנו למסיבת פורים
וכן, גם אני מתגעגת לימי הזוגיות - ליציאות בלי חשבון וכאלה . מה שכן, אנחנו נחשבים הורים "קולים" ויוצאים המון עם שני, גם בשעות לא ממש מקובלות - לפחות זה

האורחים באו אלינו

ואיזה חמודים הם היו. אתמול באו החברים אלינו כי היה ברור שאני לא יכולה לצאת עם יובלי למסיבות רעש, ובשעה 00:30 הם התקפלו בבת אחת והלכו כולם "כי את מניקה וצריכה לישון". או אולי הם הלכו למסיבה אמיתית ורק נתנו לי את ההרגשה...

עינבלית

New member
גמלנו היתה מסיבת פורים!

של חברת מרוול. לקחנו את ליה ולקחנו פקקי אזניים נגד רעש ונורא נהננו, כולנו יחד! למרות שזו שעת שינה שלה, היא היתה עירנית וסקרנית להפליא! אין כמו מסיבות הפורים- זה בהחלט זמן להתאוורר!

lulyK

New member
היינו בינתיים בשתי מסיבות פורים

אחת עם יותם (זה היה גם יומולדת 3 לחברה קטנה), היה פשוט נהדר ומושלם - יותם לא הפסיק לרקוד, ועלה עם אבא לשיר קריוקי (נפרדנו כך...) ואפילו השתתף בצרחות למיקרופון. אתמול היינו במסיבה של העבודה שלי לשעבר. הם שפכו שם ים כסף רק כדי לעשות את הארוע הכי מגעיל והכי לא בטעם טוב שאפשר להעלות על הדעת. נמלטנו לבית קפה מקסים באלנבי, והיה נהדר, כמו פעם

אנחנו היינו בבית../images/Emo10.gif

הוזמנו למסיבת פורים שחברים עשו וכבר עמדנו לדבר עם אחותו של הבעל שתשמור על הילדון, אבל אז יונתן חלה וכך יצא שנשארנו בבית...

ואנחנו סיימנו לפני שעתיים

את סעודת פורים שהיתה אצלנו בבית עם עוד ארבע זוגות, חוץ מאחד הזוגות- כולנו הורים לתינוקות קטנים נדהמתי מאיך שההורות הפכה אותנו לקצת אחרים, יותר מחושבים (שותים הרבה פחות....), חושבים תמיד אם לילדים נח (לא קר, לא חם,טעים,שמח...) אבל אם לומר את האמת... זה היה הפורים הכי יפה שהיה לי....

למעלה