עכשיו קצת יותר מובן מדוע הערוץ פגום?

Harrington

Well-known member
מנהל
מה אלמוג בוקר עושה בערוץ. 13?
צפה בקובץ המצורף 96606
תמיד עולה בי התהייה, כולם מדברים על עצם שירות הצבאי כחזות הכל, אבל האם שירות בגלי צה"ל (למשל) באמת ראוי להיחשב משהו משמעותי יותר מהתנדבות בזק"א למשל? בעיני לא. כלומר זה שאדם עלה על מדים, אני לא רואה את זה כדבר היחיד שמהווה תרומה או יכול להיחשב כך.

עם זאת לגבי הרשימות דלעיל, כל אחד משרת איפה שמתאים לו מבחינת כישוריו ונתוניו. אין לי בעיה מיוחדת עם זה כשלעצמו. אבל בוודאי שדעתו של לוחם שרץ על הגק'בלאות בשירות שלו וסיכן את חייו, דעתו ביחס ללחימה מעניינת לכאורה יותר מדעתו של מי שישב באולפן ממוזג ושפט משם את הדברים.

דיברגנט חדש

Well-known member
תמיד עולה בי התהייה, כולם מדברים על עצם שירות הצבאי כחזות הכל, אבל האם שירות בגלי צה"ל (למשל) באמת ראוי להיחשב משהו משמעותי יותר מהתנדבות בזק"א למשל? בעיני לא. כלומר זה שאדם עלה על מדים, אני לא רואה את זה כדבר היחיד שמהווה תרומה או יכול להיחשב כך.
ללא כל צל של ספק, התנדבות בזק"א או שירות לאומי אחר נחשב מבחינתי יותר מאשר שירות בגלי צה"ל.
עם זאת לגבי הרשימות דלעיל, כל אחד משרת איפה שמתאים לו מבחינת כישוריו ונתוניו. אין לי בעיה מיוחדת עם זה כשלעצמו. אבל בוודאי שדעתו של לוחם שרץ על הגק'בלאות בשירות שלו וסיכן את חייו, דעתו ביחס ללחימה מעניינת לכאורה יותר מדעתו של מי שישב באולפן ממוזג ושפט משם את הדברים.
ברור בסייג אחד, שגם תלוי דעותיו הפוליטיות שאם לא מדובר על לחימה נטו, לא בטוח שארצה להקשיב לאיוולת שיוצאת מפיו, כמו לדוג', לא ארצה להקשיב לדבריו של יאיר גולן.

Harrington

Well-known member
מנהל
ללא כל צל של ספק, התנדבות בזק"א או שירות לאומי אחר נחשב מבחינתי יותר מאשר שירות בגלי צה"ל.

ברור בסייג אחד, שגם תלוי דעותיו הפוליטיות שאם לא מדובר על לחימה נטו, לא בטוח שארצה להקשיב לאיוולת שיוצאת מפיו, כמו לדוג', לא ארצה להקשיב לדבריו של יאיר גולן.
למזהה התהליכים אני לא מקשיב כבר זמן רב (מאז ראיון ששמעתי איתו למחרת אותו נאום מפורסם). חי עם זה נהדר אני חייב להודות :). אפילו את שמו אני לא מוכן להזכיר ומעדיף שגם לא לשמוע.

בכל מקרה אכן הבעיה עם כל המומחים האלו, גם אלו ששירתו בקרבי והגיעו לדרגות גנרלים מתקדמות, שמתייחסים אליהם כאילו יש להם יותר הבנה בכל דבר ועניין. זה כמובן חסר כל בסיס. אין שום סיבה לחשוב שגנרל דגול מבין יותר באסטרטגיית הטיפול בערבים מאשר כל ישראלי אחר. בענייני לוחמה כן, מן הסתם. הוא יותר מנוסה בזה והנסיון מוביל לידע. אבל כמו שאמרת כל השאר, דעתו שווה מבחינתי בדיוק אותו דבר כמו דעתו של כל גולש/ת אחר כאן ללא כל קשר אם עשה שירות צבאי או מה עשה שם.

mיטלמן

Well-known member
יופי,
הקביעות הנחרצות שלך והדרך בה את מסיקה מסקנות, משהו, שלא נדע. (מתאימה לפורום הליכוד).
אבל, כל אחת וטעמה, תישארי עם עירית לינור,
אני אבחר באקס שלה. (;

שמלת תחרה1

Well-known member
יופי,
הקביעות הנחרצות שלך והדרך בה את מסיקה מסקנות, משהו, שלא נדע. (מתאימה לפורום הליכוד).
אני אבחר באקס שלה. (;​
שאלתי על אלמוג :). תשארי עם מי שאהוב עלייך.

שמלת תחרה1

Well-known member
יופי,
אני אבחר באקס שלה. (;​
תהייה, סימן השאלה נעלם מעינייך? איך הגעת
שהסקתי מסקנות?

למעלה