עלות ל-7 ימים - תקציב

kfktj

New member
עלות ל-7 ימים - תקציב

היי אני מתכנן טיול לשבוע ליוון (אפריל), אשמח לדעת מה העלויות שם כרגע בגלל כל המשבר...מתכנן לטוס (300-400 דולר, יש משהו יותר זול?) לאתונה, משם לשכור אופנוע (הבנתי ש30-60 יורו ליום), לטייל איתו שבוע ולישון בהוסטלים בדרך - מה העלויות של הוסטלים זולים/ביניים, מה העלויות של ארוחה ממוצעת (ללא בשר), עלויות של שתייה, עלויות של דלק...
ואיזה מזג אוויר צפוי להיות באפריל? כמו פה?

תודה רבה!

עלות תקציב לטיול של 7 ימים עם אופנוע

לגבי הטיסות, כן אלה פחות או יותר המחירים, יש בפחות ויש ביותר, כדאי לבדוק במגוון תאריכי יציאה, לעתים ההפרשים עשויים להיות משמעותיים, לגבי אופנוע, אכן [ אני רואה שעשית מחקר די טוב] לגבי הוסטלים או מה שנקרא ביוון domatia כאלה ניתן למצוא במהלך אפריל מאי במחירים של בין 22 יורו ללילה ל 35 יורו ללילה לחדר זוגי, אלה האופציות הפשוטות ויש יופי של מקומות שבהחלט מספקים תמורה מצויינת לכסף גם בתקציב נמוך, ארוחה ממוצעת אם או בלי בשר [הבשר ביוון זול, בעיקר החזיר והכבש] קח בחשבון כ 10 עד 15 יורו, אם אתה חוטף גירוס או סופלאקי עם שתייה, זה יכול אפילו להסתכם ב 7-8 יורו לאחרוחה בסיסית וטובה, דלק כמו אצלנו, מים מינרלים מאד זולים ביוון, בקבוק של ליטר עולה מקסימום יורו, לגבי מזג אוויר, כן לרוב מזג האוויר באפריל מאד דומה לזה שלנו כאן בארץ, נפלא לטיולים בכל יוון, בערב בצפון יוון או לאורך רכס הפינדוס עשוי להיות מעט קריר מאצלנו ב 3-4 מעלות אבל עדיין נעים, אם אתה רוצה גם טיפ למסלול, הייתי הולך על קורינטוס, ריו, קרפניסי, צומרקה, כפרי זגוריה וחזרה דרך מטאורה לאתונה, תעשה חיים וסע בזהירות!

kfktj

New member
תודה

למעלה