עלייה במשקל

dani456

New member
עלייה במשקל

אני לא בטוח שזה המקום הנכון אז אנסה.. אני רוצה לעלות במשקל, מה צריך לאכול? (במידה ואני עוסק בספורט ככה שאני שורף הרבה קלוריות בד"כ..) אני ממש לא מבין בתחום ואשמח לעזרה..תודה רבה

גיידמק

New member
תקשיב טוב

יש לך התחלה טובה לבניית מסת שריר. אין לך צורך להתחיל בחיטוב-שריפת שומן. לכן מה שנשאר לך זה אימונים אנאירוביים בעיקר, חשוב גם לשלב אירובי באימון, ובנוסך לאיכול נכון- לא להתחיל להשתגע עם אכילת שומנים, אלא יותר פחמימות וחלבונים. ידוע כי החלבון הוא משביע והוא חשוב בתהליך האימון. תזהר עודך חלבונים משמין.

dani456

New member
מצטער לא הבנתי..

אני ישאל בצורה הכי פשוטה..מה לאכול???..חח

נעם55112

New member
לשאלתך

אם אתה מעוניין לעלות במשקל מן הסתם- שרירים. המטרה שלך אמורה להיות לשמור את אחוז השומן שאתה נמצא בו כרגע ולהתחזק- להרבות בחלבונים. ברמת העקרונית חשוב לאכול מזון שיספק אנרגישה כחצי שעה לפני האימון (פרי, קורנפלקס), מיד בתום האימון חטיך אנרג'י עד 100 קלוריות, או קורנפלקס, ובטווח של שעה לאכול ארוחה שמכילה כמות גדולה של חלבונים ופחמימות (שים לב- שילוב!) שזה יכול להיות סנדוויצ'ים עם טונה\הרבה נקניק דל שומן\ גבינה דלת שומן וירקות בנוסף הקפד לשתות מיים ולא משקאות ממותקים... שים לב- ככל שאחוז השומן יורד- כל עולה מינון החלבון באותה הכמות הקפד על מאכלים בעלי אחוזי שומן נמוכים ושים לב לצריכת החלבון. ירקות לאורך הארוחות ופירות לאחר ארוחת הערב ישתלבו לך יופי. תתאמן- זה משתלם. בהצלחה.

למעלה