על אהבה....

rasha911

New member
על אהבה....

"איש לא נולד כשהוא שונא אדם אחר,על שום צבע עורו,או הרקע שלו,או דתו.אנשים צריכים ללמוד לשנוא,ואם הם יכולים ללמוד לשנוא,אפשר ללמד אותם גם לאהוב,כי האהבה טבעית יותר ללב האדם מאשר היפוכה" נלסון מנדלה יום אהבה אמיתית לכולנו

../images/Emo23.gifיומלא אהבה לכולנו../images/Emo23.gif ההזמנה../images/Emo27.gif

לא מעניין אותי במה אתה עוסק לפרנסתך. אני רוצה לדעת למה אתה מייחל, ואם אתה מעז לחלום על פגישה עם משאת נפשך.
לא מעניין אותי בן כמה אתה. אני רוצה לדעת אם אתה מוכן להיראות כשוטה למען האהבה, למען חלומות, למען ההרפתקאה של החיים.
לא מעניין אותי אילו כוכבי לכת שוכנים באופק הירח שלך. אני רוצה לדעת אם נגעת בלב הצער שלך, אם נפתחת בשל בגידות החיים, או התכווצת ונסגרת מחשש לכאב נוסף! אני רוצה לדעת אם אתה יכול לשהות עם כאב, שלי או שלך, בלי לעשות דבר כדי להסתירו, לעמעמו או לתקן אותו.
אני רוצה לדעת אם אתה יכול לשהות עם שמחה, שלי או שלך, אם אתה יכול לרקוד בפראות ולתת לשכרון החושים למלא אותך עד קצות אצבעותיך, מבלי להישמר להיות זהיר, להיות מציאותי, או לזכור את מגבלותינו כבני אדם.
לא מעניין אותי אם הסיפור שאתה מספר לי הוא נכון. אני רוצה לדעת אם אתה יכול לאכזב בן אדם אחר כדי להיות נאמן לעצמך; אם אתה יכול לשאת את תוכחת הבגידה, ולא לבגוד בנשמתך. אני רוצה לדעת אם אתה יכול להיות נאמן, ועל כן ראוי לאמון. אני רוצה לדעת אם אתה יכול לראות יופי גם אם לא כל יום יפה, ואם אתה יכול לטעת בחייך את נוכחות האלוהים. אני רוצה לדעת אם אתה יכול לחיות עם כישלון, שלך או שלי, ועדיין להתייצב על שפת אגם ולצעוק אל הירח הכסוף, "כן!!!".
לא מעניין אותי איפה אתה גר, וכמה כסף יש לך. אני רוצה לדעת אם אתה יכול לקום אחרי לילה של צער וייאוש, יגע וחבול כולך, ולעשות מה שצריך לעשות בשביל הילדים.
לא מעניין אותי מי אתה, ואיך הגעת לכאן. אני רוצה לדעת אם תעמוד איתי בלב ליבה של האש, ולא תיסוג לאחור.
לא מעניין אותי איפה או מה או עם מי למדת. אני רוצה לדעת מה מחזיק אותך מבפנים, וכל השאר אינו חשוב.
אני רוצה לדעת אם אתה יכול להיות לבד עם עצמך; ואם אתה באמת אוהב לשהות במחיצתך ברגעים הריקים. *~*~*~*~*~*~* "ההזמנה", בהשראת אוריה מאונטיין דרימר, זקנת שבט ילידים אמריקאיים. מאי 1994
המשך יומלא אהבה לכולנו

ואהבה, אהבה כל הזמן../images/Emo23.gif

מה צריך בסך הכל בן אדם ליאור ייני מילים: חיים חפר לחן: דובי זלצר מה צריך בסך הכל בן אדם בשביל לחיות? מה צריך בסך בכל בן אדם? ככר אחת של לחם, וכד אחד של יין, ואהבה, אהבה כל הזמן, ואהבה כל הזמן. מה צריך בסך הכל בן אדם בשביל לחיות? מה צריך בסך הכל בן אדם? ככר אחת של לחם, וכד אחד של יין, מטה כדי לישון בה - ואם אפשר בשניים. (רצוי בהילטון, it's not bad) ואהבה... מה צריך בסך הכל בן אדם בשביל לחיות? מה צריך בסך הכל בן אדם? ככר אחת של לחם, וכד אחד של יין, מטה כדי לישון בה - ואם אפשר בשניים. ואוטו שחוסך עייפות מן הרגליים. (אם אפשר אז קדילאק, why not) ואהבה.... מה צריך בסך הכל בן אדם בשביל לחיות? מה צריך בסך הכל בן אדם? ככר אחת של לחם, וכד אחד של יין, מטה כדי לישון בה - ואם אפשר בשניים. ואוטו שחוסך עייפות מן הרגליים, וגג מעל לראש שלא ירדו עליו המים, (אם אפשר אז איזה וילה טובה a wonderful villa) ואהבה... מה צריך בסך הכל בן אדם בשביל לחיות? מה צריך בסך הכל בן אדם? ככר אחת של לחם, וכד אחד של יין, מטה כדי לישון בה - ואם אפשר בשניים. ואוטו שחוסך עייפות מן הרגליים, וגג מעל לראש שלא ירדו עליו המים, ואבא שילווה לו כמה לירות כל יומיים, (נו, אז מוכרח להיות מליונר, לא? sure) ואהבה.....

אהבה ושנאה

נגרמות בעקר בגלל מדות התאמה באופי. לפעמים אוהבים גם בגלל שהות משותפת רבה או בגלל אינסטינקטים. ככל שמתאימים באופי ומוצאים תכונות טובות בעינינו באופי האדם האחר, אוהבים. ככל שהאופי לא מתאים ומוצאים תכונות רעות באחר, שונאים.

למעלה