על גזירות ורכבות

אילן די

New member
על גזירות ורכבות

מעשה שהיה לפני שעתיים - כך היה : נוסע אני בעיר, נינוח, שמח וטוב לב, כשלידי עוצר טראק (פיק אפ בארץ הקודש, כאן - סתם טראק) מסוג פורד F-150. מאד נפוץ, פופולרי, די מעוצב. טראק נחמד ודי חדש. טוב, המבט הרגיל מופנה שמאלה ולמעלה (האוטו שלי נמוך) לראות מי נוהג, העיניים נפגשות והטראק עושה ורווום ורווום. טוב, באמת, כאחד שכבר ניצח זי 3ים ומיאטות ושאר ירקות, אני מביט בנהג הטראק בחיוך מזלזל המאשר את הדו קרב בחתימה עם סלסול בקצה. זה יהיה קצר... כשמדובר ברכבים איטיים אני בדרך כלל לא לוחץ על הגז ישר, כדי לתת להם אי אילו מטרים ובכך להגדיל את אפקט "הגזירה" (גזירה במספריים זיגזג אולי ?
)... אניוואי, איך שאני נותן לו את השניה שתיים, אני רואה שעשיתי טעות..... הטראק פשוט המריא.... , בקדחתנות ותסכול הדבקתי את הדוושה תוך כדי ידיעה שאין לי שום סיכוי. הטראק כבר מראה לי את המאחורה שלו ואז התגלו להן 3 אותיות שהסבירו את הכל.... SVT.... מדובר בגירסה של מנוע ה- SVT שנמצא בפורד מוסטנג החזקה ביותר (לא הסיילין) עם כמעט 400 כוחות סוס שאמורים להזיז את הטראק השמן הזה ל-60 מייל באיזה 5 שניות וזה עוד עם גיר אוטומטי. אלברט בטח היה גומר מזה. בקיצור אם כבר טראק (הסיכוי קלוש מאד מאד, אני שונא מכוניות גדולות) נראה לי שזה זה...

© DrorZi

New member
בוא נראה אותו בהרי ירושליים ...

יש לי הרגשה שבמסלולים לא ישרים הוא ישאר מאחור אבל ככה האמריקאים האלה הם אוהבים הכל חזק, קו ישר וקצר.
דרור זי, גוזר רק עמודי חשמל.

למעלה