על הדמויות

על הדמויות ../images/Emo106.gif

לרגל משחק הדמויות ששנמצא בעיצומו של בחירת הדמויות בואו נכיר את הדמויות

ברוך אסולין (הבורר)

השופט העליון של העולם התחתון וראש משפחת פשע (אסולין) אב לנעמי (הכפית), אבי (הטחול), עוז הקטן איש דת בכיכוב: Red Daniel

נדב פלדמן:

דמות חזקה פסיכולוגית מתאהב בהרבה נשים חבר של אורנה אחיה המאומץ של מאיה בן חסותם של אמיר ועדנה פלדמן תוך כדי דרכים ומזימות מגלה מיה אביו האמיתי... בכיכוב: mai angel המקורית

liaush

New member
המשחק יתחיל כאשר:

ברגע שהרשימה מסתיימת. הרשימה כוללת את התפקידים הראשיים ומישניים (היא לא כוללת תפקידי אורח). אבל כמובן שמי שירצה יכול לבחור תפקיד אורח. נשארו בסך הכל 5 דמויות פנויות. אני אשמח אם תוכלו לעזור לי לפרסם את המשחק. כי בלי שהרשימה לא תהיה מלאה לא נוכל להתחיל במשחק. ואני מעדיפה להתחיל בהקדם ולא למשוך יותר אותו יותר מידי. ולכן אני צריכה את עזרתכם. ברגע שיתמלאו חמשת התפקידים הפנויים אני אפרסם הודעה מסודרת שבה כל אחד מאיתנו ישנה את הניק שלו יחד עם זאת נקבע יום או יומיים בשבוע שבו יתבצע המשחק (בשביל לא לעמיס על עצימנו יותר מידי). לפני שנתחיל בסצנות נוציא את רשימת הסצנות הטובות של הבורר שאותם נוכל "לשחק". אם שיתוף הפעולה המלא שלכם הכל יתקתק כמו שעון. =]. לכל שאלה נוספת אתם יכולים לשרשר לכאן.

אורנה

חברה של נדב ולומדת איתו שונאת שמשאיר אותה בצד היא עוזרת לו עם הרבה תמיכה למצוא את הוריו הביולוגיים בכיכוב: מיטל עבד

אירנה קובלובה

אחת הנשים בהן נדב מתאהב רופאה ותחת חסותם של אחיה פבל וניקולה קובלובה בכיכוב: liaush

לימור גולדמן (קוקי)

מכורה לסם הייתה נשואה למשה ג'יפה אך נמצאת עם אבי בזמן שהוא עם אשתו במקביל שחקנית דמות מסתורית... בכיכוב linnoy

מאיה פלדמן

יוצאת עם גבר בן 31 היא מרדנית חצופה ללא עבר פלילי עדיין אחותו של נדב ביתו של עדנה ואמיר בכיכוב: שתיקה ראשונה

../images/Emo58.gif מעליי

מה קורה לכם אנשים?? כתוב את זה בטח איפשהו במידע על הדמויות..

עמרם (בולדוג)

יד ימינו של הבורר ולא יעז להפר את מילתו לצידו כבר 20 שנה ותמיד נאמן לו בכיכוב: almogmeir11

אבי אסולין (הטחול)

בנו הקריזי של הבורר האהוב על אימו גילה אח לעוז ונעמי מתחמם מהר דתי אך חסר כל כבוד והורג יותר ממחליף גרביים מנהלת זוגיות מקבילה עם ענבל ועם קוקי טיפוס בוגדני אך אוהב בכיכוב: מוגלי7

ניקולה קובלובה

דמות פשע הורגת ועוזרת לאבי "אוהב" את הבורר ומודה לו על שנותיו שגידל אותו חסר כבוד לדת אח לאירנה ופבל בכיכוב: ליאוןהסוסון

למעלה