על הפרק של אתמול

silvia17

New member
על הפרק של אתמול

זה באמת היה פרק 100 מורגש טל היה פשוט ענק "שמונה קפה וחבילת קוק" רק חיקיתי שיעשו השווה מי יותר מופרע בין טל לגורי ליאור הרג אותי "תודה נשמות" שמתי לב שזה בא לו די בטביעות יש בו קטע מזרחי הוא פשוט מסתיר את זה זה משגע כמובן שאחרי התודה נשמות חשבתי לעצמי איך הוא היה אם הוא היה ערס? זה לא הסתדר לי ליותר מחצי דקה
והעיקר שסוף סוף הגיע פוליטיקאי

ריטייניג :

http://b.walla.co.il/?w=//2647067&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

OOOO0

New member
חחחח כן, טל היה קורע!

דווקא אני הרגשתי שה"תודה, נשמות" לא היה כזה קשור.....לא מסתדר לי שליין בתור ערס.
למרות שאם כבר מדברים על זה, שמתי לב עוד בתקופת "הלילה" שיש לו את הנטייה ה"ערסית" לבטא מילים במלעיל במקום במלרע, כמו "בובה", "עוגה", וגם את השם שלו הוא מקפיד שיבטאו במלעיל, אז אם את מחפשת ערס חבוי אולי זה שם.....

ואיזה כיף שהם שומרים על יציבות ברייטינג! שימשיכו כך!

silvia17

New member
אני מעדיפה חנון אשכנזי במקרה של שליין

יש שם איזה משהו מעניין איך הצד המזרחי הזה מתבטא

black scar1

New member
וואי איזה מגניב...

כבר פעם שניה אאל"ט שהתכנית שאמורה לעלות למצה האומה את הרייטינג עושה פחות רייטינג ממנה

האמת טל פרידן דיי איכזב אותי... כן זה היה מצחיק והכל כשהוא התחיל להתפרע וכל הפיקשושים, אני לא נגד זה, אבל הוא בקושי הצליח להנפיק פאנץ' וחצי נורמאליים. זה היה בסדר אם הוא לא היה מתכוון ללכת לסטנאד-אפ ששם.. כאילו זה מה שצריך לעשות... (אני חוזרת ומשווה לעופר שכטר שהרגשתי שהיה מצויין, למרות שחלק פה לא אהבו אותו, ממש התפלאתי מהיכולת שלו להעביר פאנצ'ים, ולהיות כ"כ חד ומצחיק.).

ליאור לא ערס... מה נסגר איתכם

גם ה-"נשמות" שלו היה כזה מלאכותי...ערס חבוי? היש יותר אשכנזי לבלבן מליאור? (אז מה אם הוא רוצה שיגידו ליאור במילעיל, זה לא כזה קשור לערסיות.. נו).

כן, איזה כייף שסוף סוף הביאו פוליטיקאי...עם כל הכבוד, לרוסטים לזאב רווח, ולעידן רייכל, ולצחוק על האח הגדול, הדבר הכי כייף בתכנית הזאת הוא לשחוט פוליטיקאים.

אויש. איזה אידיוט הדני דנון הזה... כן, ערבים צריכים לתרום למדינה באמת מפונקים, מגיעים לגיל 18 מהחיים הטובים בכפר בלי צנרת , עם בית של חדר אחד שבו משתכנים כל המשפחה המורחבת, והולכים להיות לעשות תואר ראשון בלי לתרום למדינה (תואר ראשון??? איפה הוא חי האדיוט המפגר הזה? נכון, המדינה הזאת מתפרקת בגלל הערבים העשירים האלה שלא תורמים למדינה). כמו שאורנה אמרה- "ילדי שמנת". חבל שלא היו בפאנל יותר שמאלנים כדי לתקוע לו (חוץ מאורנה, שנראה שקצת מפחדת כשהיא נכנסת לנושאים כאלה...
).

גלית.. אני צריכה עזרה בהבנת הבדיחות! יש כמה דברים שכנראה לא הבנתי בגלל ההקשר... נתחיל עם שרון גל.. מי זה? מה הסיפור איתו? אני מנותקת המעולם. נמקי פרטי והסבירי בבקשה

שאלות נוספות יגיעו בהמשך (אני אראה את התכנית עוד פעם, היו הרבה בדיחות שלא הבנתי)

black scar1

New member
אוקי עוד בדיחות שאני צריכה שגלית תסביר:

1. לא הבנתי את הטקסט הראשוני שליאור אמר משהו עם עברי לידר, ריטה, אייל גולן, רמי פורטיס, רני רהב בלה בלה בלה... מה הפואנטה?

2. מה העניין עם בטר פלייס? מי זה, מה זה? מה קרה איתם?

3. לא הבנתי את הבדיחה עם 1-800. מה זה המספר הזה?

4. מה היו הדחקות על המשטרה? מה קרה עם המשטרה בזמן האחרון?

5. לא שאלה- אבל הגג של גורי עם הדף היה אדירררררררררר כ"כ. אוי גורי גורי. my love!!

6. מה הסיפור עם נוחי דנקנר? ואיך זה קשור לזה שהם עשו גג על כמה זה טוב להיות ביינוניים?

זהו בנתיים. אולי יהיו עוד בהמשך...

Tal Kemplis

New member
שאלות קלות דווקא

1. כאילו סיבה מוצדקת להביא את אל (אגב יש לו אחלה שם)
2.בטר פלייס פשטו את הרגל השבוע עם חובות של מיליארדים
3. כל עסק שאת משלמת לו כל חודש מתחיל ב 1800 (לדוגמא ביטוח 1-800-400-400 aig)
4.המשטרה חורגת מהגבולות המותרים לה, בעצם צחוק מוחלט על המשטרה
5.נוחי עכשיו גם בתקופת הפסדים גדולה, בנוסף עניין התספורות אז כאילו עכשיו הוא נמצא כאחד שבמעמד הביניים

OOOO0

New member
1. השופטים החדשים ב"כוכב נולד" וב"אקס פקטור"

בדיחה על זה שכל תוכנית צריכה כוכבים כדי להעלות את הרייטינג, לכן הם הביאו את טל פרידמן.

2. חברה של מכוניות היברידיות, פשטו את הרגל השבוע.

3.לפי התוכנית של לפיד, יהיו רק 1800 אברכים שיקבלו פטור מגיוס לטובת לימודי תורה.

4. לא קרה משהו מיוחד, המשטרה כרגיל לא עושה את העבודה שלה ולא מגיעה לזירת הפשע בזמן.

6. רוצים להדיח אותו מ- IDB ואמא שלו מיהרה להגן עליו בתקשורת. הגג הוא כדי להרגיע את נוחי דנקנר, שבעצם הכי טוב להיות בינוני.

OOOO0

New member
מסכימה לגבי דני דנון

גם עינב שמאלנית אבל בטח היא הבינה שאין טעם להעיר לו, עובדה שלא ממש השפיעו עליו ההערות של אורנה...הוא בטח נורא התלהב מזה שהוא הראה מה זה ל"שמאלנים האלה שאירחו את חנין זועבי"....

שרון גל זה המנחה של "לילה כלכלי" שהתפטר במפתיע ואז התחילו חרושת שמועות לגבי הטרדות מיניות מצידו כלפי עובדים ועובדות, העלמת מס והתנהגות אלימה באופן כללי. היום יש כתבה בנושא ב"7 לילות".

black scar1

New member
אוקי, תודה.

המטרה היא לא להשפיע עליו, המטרה היא "להכניס" לו... לא חושבת שהם השפיעו על איזה פוליטיקאי שהגיע לשם. המטרה פשוט לצלוב את האדיוטים על האמירות המפגרות שלהם, ובקטע הזה (במיוחד של "הערבים צריכים לתרום למדינה") רציתי שמישהו פאקינג יכנס בו, אבל נראה לי שלבנות יש פחות אומץ מלבנים (כי ליאור וגורי תמיד מכניסים במקרים הפוכים- לחנין זועבי, וכל אלו השמאלנים שבאים
)

תודה על התשובות, גם בהודעה הקודמת.

OOOO0

New member
מודה שלא שמתי לב לזה...

דווקא חשבתי עד היום שלאורנה יש הרבה אומץ ושהיא כן נכנסת בימנים קיצונים בכל הזדמנות. אני חושבת שלפעמים יש כאלה אידיוטים שלא משנה מה תגידי להם, זה יהיה עוד לחם בשבילם, כמו במקרה של מירי רגב למשל....ככל שנכנסים בה יותר ככה היא יותר נדלקת.

black scar1

New member
יכול להיות שאת צודקת אני רואה שוב את הקטע הזה

והם כן דיי נכנסו בו, אבל לא יודעת, כשהוא אמר את הקטע הזה שילד ערבי בן 18 לא ילך לעשות תואר, או לעבוד אלה לא "ישתמט" ויעשה שירות אזרחי בכפר שלו!! חשבתי שאני מתפוצצת. הוא רציני הבן אדם הזה?
כאילו, לא, אתם לא מספיק טובים לצבא שלנו, ברור שלא ניתן לכם נשק, חס וחלילה (או תנאים הוגנים, או אפליה מתקנת, או מים זורמים, או חיים בכבוד, או נתייחס אליכם כשווים), אבל אתם חייבים לתרום למדינה שמשתינה עליכם בקשת ולעשות לפחות שירות אזרחי.. פףףף... הרגשתי שיוצא לי עשן מהאוזניים כשהוא אמר את זה...

יכול להיות שאת צודקת, ומה כבר אפשר להגיד לזה, זה פשוט כ"כ הכעיס אותי.

עם מירי רגב וגם עם ראש מפלגת יהדות התורה הזה (ברח לי שמו) לא היה הרבה צורך לענות להם כי הם פשוט הלעיגו את עצמם...(למרות שגם למירי הכניסו. כשהיא דיברה משהו על הכבוד של הדגל וכל מיני שטויות, אז גורי אמר לקהל- "מה? לא עברתם את השיעור הזה בדמגוגיה? פה השלב שאתם מוחאים כפיים". וואי זה היה כ"כ גדול!!) פה זה פחות הרגיש לי ככה, והרגיש כאילו יכולים להיות צופים בבית שאשכרה יגידו- כן הוא צודק. אבל מצד שני, כן אני חושבת מה כבר היה אפשר להגיד לו.

OOOO0

New member
זה אמיתי לצערי.

ולא חסרים אנשים שחושבים ככה בכנסת שלנו....ואיך הוא מעז להגיד שהוא הולך בדרך ז'בוטינסקי? ז'בוטינסקי היה נגד גזענות. הוא בטח מתהפך בקברו שהוא רואה לאן הימין הולך בשנים האחרונות....

לדעתי אורנה ענתה לו כמו שצריך ועינב פשוט ויתרה מראש כי הבינה שאין טעם. כן, כנראה יהיו אנשים בבית שיחשבו שהוא צודק אבל זה הסיכון שהם לוקחים עם כל פוליטיקאי שמגיע לאולפן. ומראש אלה שמסכימים איתו הם אלו שחושבים כמוהו וזה לא משנה כבר מה יגיבו לו....

נראה לי שאת מתכוונת לבנט מהבית היהודי...לא זוכר לי שהגיע מישהו מיהדות התורה.

OOOO0

New member
ועכשיו אני כן רואה אותה כאן

שתביני, למרות ששלחת את ההודעה לפני 10 דקות היא לא הופיעה כאן עד רגע זה אלא רק בהתראות.....

OOOO0

New member
אה, עכשיו ראיתי את כותרת ההודעה שלך שלא נשלחה

(זה מוזר שאני יכולה לראות אותה אבל היא לא נשלחה
)

את בטח מתכוונת למיכאל בן ארי או לאריה אלדד, שניהם מ"עוצמה לישראל" שלמזלנו לא עברה את אחוז החסימה.

טוב תצטרכי לשלוח עכשיו שוב את התוכן בתקווה שהפעם זה יישלח

silvia17

New member
אני לא ידעתי מה לעשות עם עצמי בקטע הזה

יש ימיני אחד שכל הזמן חופרררררר לי על זה הנושא הזה משגע אותי אני כן חושבת שזה יעזור למדינה אבל האם חשבו על המנטליות הערבית איך בכפר יגיבו לזה
לדעתי מדובר בחלום בלהות " שבונים לוגיסטיקה עם מזגן - השמש בשטח מראה אחרת" זה פרויקט ממש מסובך אני לא יודעת עלויות במקרה הזה
חבל שאורנה לא התערבה יותר היא אמרה שהיא הצביע חד"ש ועינב שמאלנית וגורי זה גורי אולי זה לא היה משהו פוליטי אבל זה היה יכול להיות מצחיק

למעלה